nasiona marihuany

Uprawa bez odsiadki...

Wyszukiwarka Forumowa:

QQrydza

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2013
Postów
151
Buchów
6
A ja mam pytanie troszkę z innej beczki ale nie chce zakładać nowego posta. Jeżeli w domu gdzie prowadzona jest uprawa znajdują się inni domownicy (są tam zameldowani) i wpadają psy? Czy inni domownicy będą mieć z tego powodu jakieś problemy chociaż do uprawy nie przyłożyli rąk ale o niej wiedza?
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Jak udowodnią, ze wiedzieli to w PL moze byc roznie.
Generalnie przy wjezdzie na chatę, powinni wjechac tylko do Twojego pokoju a reszte nie ruszyć.
 

hippie

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2015
Postów
161
Buchów
0
Załóż sobie zamek w drzwiach do pokoju, a oni niech mówią, że nie wiedzą, bo nawet nie mają wstępu, skoro jest zamek.
 
K

K2

Guest
na papierach od nakazu przeszukania masz napisane co będa przeszukiwać, czy są to pomieszczenia tylko zajmowane przez Ciebie. Masz tam wpis na papierach co nie ?
 

hippie

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2015
Postów
161
Buchów
0
Fragment z art. na temat uprawy przez Wietnamców, których zatrzymano na dniach:

"Zatrzymani wynajmowali hale, finansowali zakup wyposażenia i odbierali narkotyki. Zarzuty w tej sprawie usłyszeli również dwaj właściciele nieruchomości, którzy o nielegalnej uprawie wiedzieli oraz elektrycy, którzy przygotowywali hale pod tą działalność."
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Akurat znam niestety przykład na dobrym koledze, ktoś go podpie****ił, że biega z białym i jak zapukali rano to przeszukali TYLKO i wyłącznie pomieszczenie zajmowane przez niego. Na pozostałych 3 pokojach mieszkały 4 inne osoby które wynajmowały konkretne pokoje i NIE zostały przeszukane.
 
K

K2

Guest
Ja miałem na nakazie napisane: nakaz przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez .... .... i nic innego nie przeszukali, tylko pomieszczenia zajmowane przeze mnie. Ja wtedy tam nie byłem. Wiadomo, siedziałem na piź**ie zamknięty....
Przez pryzmat lat się człowiek cieszy i dziwi, że dali tym pieskom, co miały takie małe łapki wtedy przeszukanie zrobić... Oni nawet nie wiedzieli jak się za to zabrać.
 
Ostatnia edycja:

CrimeStoppers

Member
Rejestracja
Gru 26, 2018
Postów
5
Buchów
0
Odswieze temat, kolego jesli chodzi o twoje pytanie na temat co lepiej mniej roslin wiecej wat czy wiecej roslin mniej wat to juz Ci mowie ze mialem nie dawno przypal w uk i oni licza ilosc plantow nie wazne czy masz male duze licza calosc,wiec lepiej mniej plantow a wiecej wiecej wat,pradem sie nie przejmuj przez to Cie nie zgarna,moja rada zero zapachu,nikomu nie mow co robisz a spisz spokojnie,ja wpadlem bo mnie za***ali z dupy...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół