nasiona marihuany

Uprawa bez odsiadki...

Wyszukiwarka Forumowa:

theartur

Well-known member
Rejestracja
Paź 27, 2015
Postów
69
Buchów
0
Witam!

Czy istnieje jakaś bezpieczna granica żeby nie iść siedzieć w razie przypału? Wiem, że posiadając 1 rośline przypał jest mniejszy niż przy np 100 Czy istnieje jakas bariera? Np 6 roślin i HPS 400W to uprawa na własny użytek, a wszytsko powyżej to już komercja? Bardziej przypałowa jest ilość roślin czy wat? Obecnie mam 2 boxy kazdy 120x120 i w kazdym HPS 600. Czy przy takiej uprawie jest szansa na tlumaczenie, ze to na wlasny uzytek czy z automatu taka ilosc to juz na handel? Po tym gro chcę się pozbyć jednego boxa i zastanawiam się jaki byłby "najbezpieczniejszy" w razie przypału. Dodam tylko, że nie handluję , nie mam w domu wagi, ani woreczków strunowych. Chwilowo nie pracuję , ale 13 lat spędziłem za granicą i mam jeszcze jakieś oszczędności...

P.S. czy w razie przypału waga kuchenna jest traktowana jako tzw "waga dilerska" ?
 

Łodyga2

stuck on the trip
Rejestracja
Wrz 26, 2015
Postów
594
Buchów
4
jak ich zdenerwujesz to 3 miesiące na pewno poleżysz, ale myślę, że przy pierwszej wpadce raczej nie. Do sprawy dozór, po sprawie to już zależy od sędziego. Grzywnę pewnie byś dostał niemałą, zawiasy maksymalne i pewnie dozór przez jakiś czas z raz w tygodniu. Ciężko by ci było udowodnić, że na własny. Waga... zależy jak wygląda i jakich trafisz milicjantów. Ogólnie, dziwnie zakładać takie tematy, szczególnie jak już się leci z growem, a ostatnio widzę coraz więcej tu się takich pojawia. Pamiętajcie, że to sport ekstremalny
 

theartur

Well-known member
Rejestracja
Paź 27, 2015
Postów
69
Buchów
0
Lecę z tematem już ponad 2 lata. Średnio po pół roku robię przerwę, wtedy zapraszam znajomych, robię imprezy żeby wszyscy widzieli, że w mieszkaniu nic nie ma. Zawsze miałem jednego boxa, teraz lecę na dwa. Ostatni raz, bo trochę się boję. Zostane z jednym. Jak sądzicie przy jednym boxie, czy mam 400W czy 600W, to będzie to jakaś różnica dla milicji/sędziego?
 

Łodyga2

stuck on the trip
Rejestracja
Wrz 26, 2015
Postów
594
Buchów
4
Skąd to mamy wiedzieć? Jak jesteś w Polsce to możesz mieć przesrane za 3 krzaki tak jak drugi za 15. Na pewno '1 namiot termiczny do uprawy' brzmi lepiej na twoja korzyść niż 'dwa uprawowe namioty termiczne'
 

Fee_d

Kiedys rudy, teraz łysy..
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2013
Postów
528
Buchów
0
Każdy prorok krzyczy inaczej. Złoty środek jest taki, że albo nie uprawiasz, albo uprawiasz i nastawiasz się na odsiadkę bo ch***wo się rozczarować ;).
 

theartur

Well-known member
Rejestracja
Paź 27, 2015
Postów
69
Buchów
0
Oczywiście, że wiem co grozi za uprawę... Sądziłem, że ktoś bardziej doświadczony zna jakąś niepisaną regułę, że np 6 roślin i 400W to na 99% zawiasy, a za 12 roślin , 600W to juz pol na pol, a dwa boxy i wiecej 20 roslin i wiecej 1000W i więcej to pewna odsiadka. Przykład taki tylko dałem. A zacząłem się nad tym zastanawiać jak przeczytałem w necie, że złapali jakąś zoorganizowaną grupę chyba 8 osobową. Potężne uprawy, kilkunasto kilogramowe wyniki i z całej ósemki tylko jeden poszedł siedzieć, a reszta zawiasy.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,951
Buchów
952
Odznaki
3
W Polsce nie ma widełek "od - do". Wszystko zależy od tego co powiesz, od prokuratora, sędziego no i adwokata
 

Listonosz

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2016
Postów
71
Buchów
17
W miejscu, w którym uprawiasz nie możesz mieć gotowego suszu. Jeśli w razie przeszukania policja znajdzie susz (nawet jak będzie na własny użytek) wchodząc na sale rozpraw startujesz od 3 lat, masz je na 100%! A wagi to się lepiej pozbądź, albo schowaj!
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Dobrze też chorobę mieć, MS, padaczkę, bóle, bezsenność, nerwice, depresję, chorobę alkoholową. Mogą (ale nie muszą) spojrzeć przychylniej jeśli uzasadnisz że jesteś chory i musisz palić bo ci tylko to pomaga.
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Tak jak pisze listonosz, lepiej ograniczyć się do jednego paragrafu, będzie trochę lżej niż handel plus posiadanie znacznej ilości, w dodatku poporcjonowanej chyba że posiadasz taki duży słoik, z jednej sztuki potrafią napisać że to wystarcza na 10 działek dilerskich, w dodatku dojdzie uprawa. W Polsce taki kombos to już lipa na maksa, mogą zrobić z Tobą co chcą.
 

Lizard

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 17, 2009
Postów
1,688
Buchów
1,296
Odznaki
2
Dobrze też chorobę mieć, MS, padaczkę, bóle, bezsenność, nerwice, depresję, chorobę alkoholową. Mogą (ale nie muszą) spojrzeć przychylniej jeśli uzasadnisz że jesteś chory i musisz palić bo ci tylko to pomaga.

To ja chyba jednak pójdę do lekarza z tą bezsennością :)


A co do tematu to trzeba uważać, brać wszystkie możliwości pod uwagę i nie myśleć za dużo o przypale, bo jeszcze nerwicy dostaniesz...

Trzeba się wyluzować.
 

theartur

Well-known member
Rejestracja
Paź 27, 2015
Postów
69
Buchów
0
Dzięki wszystkim za udzielenie się :) Mam takie ogromne słoje, każdy z inną odmianą , ale postanowiłem je przenieść do zaufanego kolegi. Zostawię tylko to co do konsumpcji na kilka dni. Szkoda, że w tych sprawach nie ma widełek "od do" ,że wszystko zależy od widzimisie milicji, prokuratury i sądu :( Co do chorób, to całe szczęście nic mi nie jest poza bezsennością. Chyba pora wybrać się do lekarza i załatwić sobie na to "papier".
P.S. A tak całkiem z innej beczki czy warto przełączyć HPSa na 660W Zasilacz ma taką opcję. Jeśli warto to kiedy?
Pozdrawiam i z fartem :)
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Nie ma zaufanych kolegów, to juz pierwszy błąd w tym co robisz
 

theartur

Well-known member
Rejestracja
Paź 27, 2015
Postów
69
Buchów
0
Nie ma zaufanych kolegów, to juz pierwszy błąd w tym co robisz

Może Ty nie masz. Mam to szczęście, że znam gościa od 27 lat (mamy po 32) Chodziliśmy razem do przedszkola, podstawówki i liceum. Jeden za drugim by w ogień skoczył... :) Ponad to wole jemu dać na przechowanie niż gdzieś zakopać.
 
A

Azael

Guest
A skoczył już któryś z Was za drugim w ogień?
Wizja odsiadki szybko weryfikuje takich "zaufanych ziomków".
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół