nasiona marihuany

Cannaboost czy lać do ostatniego dnia?

Wyszukiwarka Forumowa:

Bor

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2013
Postów
76
Buchów
0
Powszechnie znana jest zasada, aby tydzień/dwa przed zbiorami podlewać tylko wodą, aby z rośliny wypłukać nawozy.

Natomiast na ulotce Canna stoi jak byk, że o ile "główny nawóz" czyli Terra Flores należy odstawić, to zalecają Cannaboost oraz Cannazym ładować do ostatniej chwili.

Czy ktoś mógłby to skomentować? Lać, nie lać boosta?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Nie lać. Chyba że chcesz palić bake z boostem.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Zalezy od boosta chyba.. Canna mowi ze mozna caly czas bo to bio stymulator. Np ghe swoj kaze odstawic, shogun tak samo..
Ja podlewalem osobisci canna boostem do konca jak zalecaja w tabeli dawkowania i bylo ok.
Jednak chyba warto wszystko wyplukac z roslin na sam koniec.
 

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
blee hu wie co siedzi w tym boscie siarka sladowe ilosci PK i inne ..dzikie węże. Paliłem nie polecam co prawda prawie nie wyczuwalny, ale różnica jest. Jak już masz fobie podlewania czymś koniecznie, to se zapodaj melasę albo miód.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
blee hu wie co siedzi w tym boscie siarka sladowe ilosci PK i inne ..dzikie węże. Paliłem nie polecam co prawda prawie nie wyczuwalny, ale różnica jest. Jak już masz fobie podlewania czymś koniecznie, to se zapodaj melasę albo miód.

To paliles po prosru nie wyplukana odpowiednio rosline. Np boost canny nie podnosi ec wiec o jakim Pk mowisz??
Moze jeszcze N byl wyczuwalny? ;) Nastepnym razem dobrze wyplucz rosline.
Widziales podobienstwo wszystkich boostow a wyglaf melasy?
Nieduzo zie od siebie różnią.
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Jestem zdania, żeby co najmniej dwa tygodnie przed zbiorem nie dawać żadnych nawozów, bo to nie zwiększy znacznie plonu a temat będzie miał chemiczny posmak.:pukel: Można dodatkowo zrobić czystą wodą flusha na około tydzień przed ścinką.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół