nasiona marihuany

BioBizz + Asahi? Czy można?

Wyszukiwarka Forumowa:

Netherlands THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2017
Postów
129
Buchów
1
Witam.
Posiadam ziemię biobizza allmix + trypack biobizza i root juice.
Mam obawy, że troszke ją przelałem. Nie widać tego po liściach, ale poprostu tak jak by stała troche w miejscu.
Czy mogę zastosować asahi?
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Jak to mala siewka to pewno cala moc idzie w korzenie.
Asahi jest na stres.. zastosuj go po przesadzeniu roslinki do wiekszej doniczki czy tam po treningu jaki bedziesz wykonywal.

Zarzuc fote...
 

Netherlands THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2017
Postów
129
Buchów
1
Dzięki za szybką odpowiedź bo troszkę sie niepokoiłem porównując ją do innych.
Tak to wygląda. Dziś o 20 będzie miała 7 dzień.
dz7~0.jpg

Co o tym sądzisz? Wszystko z nią wporządku? Żałuję troche, że posadziłem ją docelowo w allmixie. Zamiast najpierw w light a pózniej all.
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Wszystko cacy, daj jej czasu a zobaczysz jak porosnie:)
 

Sceptyk

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2012
Postów
254
Buchów
419
Odznaki
2
Jednak dałeś od razu w allmixa? Wszystko powinno być dobrze, jeśli sam nic nie namotasz. Pewnie zbiera teraz energię i buduje korzenie. Pisałem Ci, że miałem od kiełka w tej ziemi i nigdy nie było problemów. Tylko nie przesadzaj z nawozami. Na razie na weg jeszcze nic nie dawaj. Mam nadzieję, że wiesz jak dawkować Biobizza do tej ziemi. Biogrow (czy tam Fish Mix jeśli trypack out) to przy tej ziemi niby max 1ml/L. Dałbym keramzytu na wierzch, ale cienką warstwę. Są opinie, że to niepotrzebne, że korzenie nie oddychają, ale próbowałem bez i z nim i jednak keramzyt trzyma dłużej wilgoć w ziemi przez co korzenie rozwijają się szerzej i wyżej lepiej wypełniając doniczkę, a bez keramzytu szybko wysycha górna warstwa ziemi i korzenie idą od razu głębiej szukając niżej wody. Ale rób jak tam uważasz, nie wiem jakie masz doświadczenie ;). I moim zdaniem lepiej podlewać rzadziej a więcej wody niż często małymi ilościami oraz po całej powierzchni ziemi a nie tylko pod łodygą. Korzenie dosyć szybko rozrastają się.
 

Netherlands THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2017
Postów
129
Buchów
1
Sceptyk
Dziękuję, za tak obszerną pomoc. Dałem w allmixa idąć za naradą 'bardziej doswiadczonych' kolegów z forum jako, że ja mam małe doświadczenia. Następnym razem na pewno posadzę w lightmixa i po 2 tygodniach przesadzę w allmixa. Narazie za późno i niech rośnie w tym co jest. Otrzymałem ulotkę z całym przebiegiem kiedy i ile dawkować także nie przesadzę, spokojnie. Podlewam raz na 2 dni jak ziemia troche przeschnie. Leję im już minimalną dawkę root juice. Producent zaleca od 1-4ml więc leje im po tym 1ml na litr wody.
Narazie nie będę dawał keramzytu, bardziej mam kontrolę nad ziemią póki uczę się jak podlewać. Jeżeli nie mam jak narazie co sie martwić to ciesze sie i oby udało mi się pociągnąć do samego końca z jak najmniejszą ilością błędów.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół