nasiona marihuany

[Hydro Wilma][HPS 3x600W+Led Cob][4m2][13xLSD, 1x Critical +2.0, 2x Cheese]

Wyszukiwarka Forumowa:

amnesia69

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 9, 2012
Postów
797
Buchów
1
(...) no to lecim dalej

DZIEŃ 20

Przez kilka dni trochę przymuliły ale po przesuszeniu 1 dzień sytuacja wróciła do normy.. Zawsze jak się coś dzieje na starcie to przestaje lać wodę nawet na 2 dni..działa.
Aktualnie podlewane 2 razy dziennie, od jutra 3 razy. EC 1.2, PH 5.8. Dwa razy dziennie oprysk jakims ogólnym koksem dolistnym na veg. Przeciw zgniliźnie daje Root Rot Killer, codziennie prewencyjna dawka. Temp cały czas ustawione na 20C.

Strona prawa


Strona lewa






Testowane DWC-Ciekaw jestem ile da rade bo zupa ma 26C non stop. Dostaje Root Rot Killer więc zobaczymy










Pozdrawiam:)
<coolpalacz>
 
Ostatnia edycja:

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Witam będę śledzić twoją FR
Mam zamiar wyciągnąć dużo wiedzy z niej ,bo zamierzam na zimę teź polecieć w hydro , więc proszę o dokładne info przy każdym UPie (ph,ec,temp.pożywki itp.) jak i problemy które napotkasz.
Pozdrawiam
 

amnesia69

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 9, 2012
Postów
797
Buchów
1
Witam będę śledzić twoją FR
Mam zamiar wyciągnąć dużo wiedzy z niej ,bo zamierzam na zimę teź polecieć w hydro , więc proszę o dokładne info przy każdym UPie (ph,ec,temp.pożywki itp.) jak i problemy które napotkasz.
Pozdrawiam

Podstawa to dać oddychać korzeniom jak pomidorki są małe. Lepiej mniej wody niż za dużo. Osobiście uważam keramzyt za jeden z lepszych mediów w sensie `oddychania`. Potem w miarę wzrostu główne zadanie to zapobiegać zgniliźnie korzeniowej bo jak korzeń zdrowy i rozwinięty to w zasadzie tylko to z***ane pythium może się przydarzyć. Ja jadę metodą sterylnej pożywki - dodaję Root Rot Killer`a. No i jeszcze jedno - po 4 tygodniach OBOWIĄZKOWO, 1 dzień w tygodniu po zmianie wody nie dodaję żadnych koksów przez 24h aby wypłukać pozostałe sole. Tylko woda i Root Rot Killer przez 24h -to b.ważne. Po 24h zależnie od poziomu EC - jak mocno podskoczy to wymieniam całą wodę i dodaje resztę a jak w granicach 0,5 - 0,6 to dodaje koksy do tej samej wody. Zupa wymieniana oczywiście co 7 dni.
 
Ostatnia edycja:

amnesia69

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 9, 2012
Postów
797
Buchów
1
UP Dzień 29

Pomidorki mają się dobrze, nie marudzą, widać kilka różnych feno w LSD, zwłaszcza w jednym ale z czasem myślę że wszystko się wyrówna..W nocy 31.03 przełączam na flo i jeszcze przez kolejny tydzień będę je `glebował`..
Do wczoraj były 4 podlewania dziennie, od dzisiaj 8.
PH od dzisiaj 6.0, EC 1.55.
Zmiana wody raz na tydzień. Za 2 tyg obowiązkowo po zmianie wody 24h na samej wodzie bez koksów.
Root Rot Killer wymiata. Zdziwił mnie zwłaszcza w DWC. Zrobiłem jedno wiadro na testy i nie chce mi się wierzyć że tak wyglądają korzenie przy 24C zupy.. Nie wiem jeszcze co z tym DWC zrobię..może zostawię do końca i zostawię ze 2-4 szczyty.. Dziś uciąłem głównego topa 
Jednej połówki nie przykryłem siatką bo 1. Nie kupiłem , 2. Łatwiej mi coś w środku ogarnąć jak muszę wejść a niedługo będzie gruby fryzjer szedł. Za tydzień chyba wszystko z dołu wygolę..zobaczymy jeszcze. Póki co stosuję plastikowe połksiężyce na łodygi które bardzo ułatwiają życie szczególnie później jak wybiją za bardzo i trzeba super cropping robić.

Także ten..
<coolpalacz>














Przed goleniem

i po..

bez chillera śnieżno białe korzenie..miazga :)



Lodówka na Wilmę


Pozdawiam
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Z czego ten root rot killer?
dobrze ida te korzenie, tak białych juz dawno nie widziałem
zagladam bo ładnie rosną i cos do moich willm moze podpatrze
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
No korzenie zdrowizna ! Ogolnie bedzie miazga cos czuje :D
 

amnesia69

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 9, 2012
Postów
797
Buchów
1
Z czego ten root rot killer?
dobrze ida te korzenie, tak białych juz dawno nie widziałem
Mam to od gościa po biolo-chemii, sam zrobił specyfik ale składu nie chce zdradzić. Chce to wypuścić na rynek jakoś w wakacje. Ja mam na testy w butelce bez naklejki nawet .Póki co się sprawdza najlepiej niż to co do tej pory używałem. Jak cena będzie ok, a ma być, to jak do końca będzie tak jak teraz to przy tym zostaje. Za pythoffa jakoś nie widzi mi się wydawać co chwila 35 funa a to ma kosztować coś około połowy..zobaczymy co chłop wymyśli. Od czasu jak miałem przeboje ze zgnilizną dmucham na zimne i zawsze coś dodaje od początku.

No korzenie zdrowizna ! Ogolnie bedzie miazga cos czuje :D

oj tam, oj tam :) nie ma co krakać bo to zawsze różnie..odpukać
 

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
Witam... Jak wydajny jest ten water chiller?.. Czy schłodzi pożywke nawet gdy temperatura otoczenia wyniesie ponad 30st?.. Mowa tu o strychu w lato...
 

amnesia69

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 9, 2012
Postów
797
Buchów
1
Witam... Jak wydajny jest ten water chiller?.. Czy schłodzi pożywke nawet gdy temperatura otoczenia wyniesie ponad 30st?.. Mowa tu o strychu w lato...

U mnie regularnie jest powyżej 30C. Kwestia podstawowa to dobrać moc chillera do ilości chłodzonej zupy.
Mam w systemie 130L i DC 300 daje radę. DC 500 trochę za dużo hałasu robi.

<coolpalacz>
 

Snikers1989

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2016
Postów
106
Buchów
0
Liczycz wode tylko w systemie czy zbiornik z zupa takze ? Bo sam sie zastanawiam czy by takiego chillera nie nabyc. Duza roznice daje taka zabawka ?
 

amnesia69

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 9, 2012
Postów
797
Buchów
1
UP Dzień 41 ( 11 Flo)

Liczycz wode tylko w systemie czy zbiornik z zupa takze ? Bo sam sie zastanawiam czy by takiego chillera nie nabyc. Duza roznice daje taka zabawka ?

Woda tylko w systemie. Nie mam automatycznego uzupełniania, wodę dolewam wężem prosto z kranu co 2 dni na późniejszym flo jak dużo piją.


Także ten..
Panenki mają się dobrze, nie marudzą, nie fisiują..jeszcze nie ma widocznej indukcji.. jakieś włoski się powoli pojawiają. PH ustawiam na 5.9 jak zaleca producent Genesis a potem samo zwiększa się do ok 6.4. Na szczęście ani razu jeszcze mi nie spadło co było by sygnałem ataku pythium.. EC ostatni tydzień 1.6. Jutro zmiana zupy i od jutra zawsze po zmianie 24h sama woda a na kolejny dzień dopiero koksy i EC jakieś 1.8. Na jutro i pojutrze jest zaplanowany porządny fryzjer - dół i wiatrakowe. DWC na razie jeszcze stoi i o dziwo rośnie choć zupa czasem dosć ciepła. Trochę pożółkły korzenie ale panienka się trzyma. Cały czas daje tego Root Rot Killera..

Fotki z dnia 05.04












Fotki z 09.04








Fotki z 11.04










ELO!



ps.

tylko czemu tyle przestrzeni marnujesz!!!!!!!!!!!! :eek: xd

:)
 

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
Jest Moc!.. w Uprawie Hydro to chyba nawet jak byś chciał to cieżko zmarnować przestrzen :)..
 
D

dolina rozkoszy

Guest
a które to Critical + 2.0 od Dinafem, albo daj ich zdjecie, zamierzam je nabyc....warto ?
 

amnesia69

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 9, 2012
Postów
797
Buchów
1
Jest Moc!.. w Uprawie Hydro to chyba nawet jak byś chciał to cieżko zmarnować przestrzen :)..

oj moszna moszna z***ać :) ale jak wszystko jest git to tak jak piszesz amigo
a które to Critical + 2.0 od Dinafem, albo daj ich zdjecie, zamierzam je nabyc....warto ?

Jest tylko 1. Całość jak widać na pierwszej stronie składa się z 4 ćwiartek. Cała lewa i górna prawka ćwiara to LSD. Dolna prawa ćwiartka to: Lewa górna doniczka- LSD, Prawa górna Critical +2, Lewa dolna - serek mix, Prawa dolna - serek mix z C99. W DWC jest LSD.

Czy warto to się okarze bo też mam pierwszy raz i w dodatku tylko 1szt więc zobaczymy jakie geny się trafią..
Yo
 

amnesia69

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 9, 2012
Postów
797
Buchów
1
UP Dzień 75 (45 flo)

Co tu pisać? :) ..teraz to tylko czekanie aż panienki napuchną. PH 6.2, EC 1.8-2.0. Temp pożywki 21C max. Wczoraj profilaktyczny oprysk Topsinem. Co tydzień mały fryzjer do dzisiaj..Teraz to już tylko wodę zmieniać i czekać..

Zauważyłem b.dużą rozbieżność w feno..Z tyłu jeden krzak to w ogóle LSD z innej parafii. Z przodu po lewej natomiast u 3 krzaków topy wykazują tendencję do tzw. fox tail. To jest spowodowane zazwyczaj stresem tylko że ja ich nie stresowałem i dlaczego tylko kilka..? Zobaczymy jak spuchną, może sie jeszcze zmieni. Nie zaskoczyło mnie to teraz bo oznaki widziałem już dawno - te małe przytopowe listki wykręcały się w dół i nie są płaskie..typowa oznaka przy `fox tail`..ale nie ma co płakać może z tego wyrosną. Aaaaa, te fox tailsy zazwyczaj powstają przy stresie od zbyt dużej temp (np top jest zbyt blisko źródła światła).
Poza tym git, DWC też ma się ok, korzenie ładne. Root Rot Killer robi robotę. Nast focie obiecuję że będą lepszej jakości.

Także ten, parę chujowej jakości fotek:







































Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół