nasiona marihuany

[Hydro Wilma][HPS 3x600W+Led Cob][4m2][13xLSD, 1x Critical +2.0, 2x Cheese]

Wyszukiwarka Forumowa:

amnesia69

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 9, 2012
Postów
797
Buchów
1
Dzień Dobry

Po dłuższej przerwie witam ponownie. Tym razem w boxie mamy:

13 Lsd od Barneya
1 Critical + 2.0 od Dinafem
2 Serki w tym jeden cross z C99.


Przez długi czas walczyłem ze zgnilizną korzeniowa która to swojego czasu położyła mi ponad 5m2 pomidorów w zaawansowanym flo L. Odpukać, myślę że problem jest opanowany a rozwiązanie przyszło po wielu miesiącach testowania różnych specyfików..Ten jeden grow będzie stety/niestety poddany kolejnemu (ostatniemu) eksperymentowi przeciw zgniliźnie korzeniowej więc mogą być niespodzianki (odpukać).. Jeżeli coś się będzie działo to wracam do sprawdzonej recepty.

Box – 4m2

Swiatło – 3x600W + 1 lampa led z 5 x COB. Lampa samoróbka na zasilaczu 700W podpięte do 4 COBów + 1 mały zasilacz do 1 COBa. Narobiłem tych lamp na 2m2 ale na razie przetestuję czy w ogóle daje to radę. Ewentualnie wymienię zasilacz na 1400, lub dołożę mniejszy panel. Jeżeli się nie sprawdzą to zamienię na HPS.

System Wilma – Lewa strona samoróbka 2x50L. Prawa oryginalna tzw. Nowa Wilma 2x30L. Donice 11L. Dodatkowo kamienie napowietrzające w każdym zbiorniku. Wszystkie zbiorniki połączone złączkami push-fit. Pożywka chłodzona chillerem do 20C.

Nawozy – Baza Genesis, jakiś oprysk dolistny raz na tydzień, 2 opryski Topsinem na flo, PK Canny.

Temp – max 34C (niestety), min 16-17C, średnio 30C

Dodatkowo nawilżacz i 3 wiatraki mieszające. Podlewam na razie 1 raz ręcznie po 150ml. Za tydzień podłączę czasomierz który sam będzie podlewał całość. Na pewno cały pierwszy tydzień będzie to 1 podlewanie dziennie o stałej porze. Potem stopniowo częściej.

Panienki trafiły do doniczek wczoraj 28.02.

Liczę od dzisiaj dzień 1.


PS. W DWC jest jeden Lsd na testy..pewnie nie przetrwa do końca..i jeszcze jedno, jaka powinna być optymalna odległość od pomidorów pod ledami COB? Na 2 fotkach porównałem natężenie światła luxometrem. COBy dają mocniejsze światło na słabszym zasilaczu ale są w połowie wysokości namiotu a HPSy całkiem u góry.

Także ten..<coolpalacz>



























 
Ostatnia edycja:

Zawisza Czarny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2015
Postów
331
Buchów
0
no ladnie ,bede zagladal bo ciekawy jestem ...
mialem wilmy i grotanka ale koniec koncow wrocilem do standardowej uprawy w coco :)
 

placenty

Heil Hydro
Weteran
Rejestracja
Lut 9, 2013
Postów
564
Buchów
2
ladnie to wyglada, pelna profeska.

zasiadam i ogladam :)
 

FarmerSAM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 2, 2014
Postów
794
Buchów
825
zbyt szeroko diody rozmieściłes.. spora cześć światła leci w ściany ..
Fajnie Cię znowu widziec na forum.
Powodzenia
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Bede kibicowal bo tez bede coby odpalal z hpsem.
Ja bym hpsy w tym stadium totalnie wyłączył. Pieknego wega uciagna same ledy. Bardzo fajnie sie krzacza pod ledem ale jak mowi zmiana troche za szerokie rozmieszczenie diod. Hps odpal na flo i bedzie gruuubo.
Ledy masz na soczewce to mozesz wyzej swiatlo wieszac.
Młode siewki tez nie potrzebuje jeszcze az tak mocnego swiatla.
Nie napisales jakich diod uzyles.
 

amnesia69

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 9, 2012
Postów
797
Buchów
1
Siemanko

UP Dzień 7 :)

Wiele sie nie dzieje..Podlewane raz dziennie, Temp ok 30C, PH 5.7, EC 1.0. Powoli budują system korzeniowy ale jeszcze z dołu donicy nie wychodzą korzenie. Nast tydzień prawdopodobnie cały jeszcze z podlewaniem raz dziennie.

Coby to CXB3590 a zasilacze Mean Well różnej mocy. Nie dawałem ledów po całości bo po pierwsze mam ich tylko na połowę a po drugie nie ufam im na tyle jeszcze :) Trochę panel ledowy podniosłem do góry. Ledy są rzadko rozmieszczone fakt..zobaczymy jak się sprawdzi, najwyżej dołożę inny panel.

Także ten..<coolpalacz>

Prawa stona






Strona lewa














adios amigos
 

uped

Active member
Rejestracja
Maj 15, 2016
Postów
26
Buchów
0
Profesjonalizm widać tylko czemu tyle przestrzeni marnujesz!!!!!!!!!!!! :eek: xd
 

Snikers1989

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2016
Postów
106
Buchów
0
Jak pierdykna w gore i na boki to nie wejdzie do boxa tak jak ja w moim boxie 2x2 a tylko 4 roslinki..
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
też pooglądam co tu się odpie****a bo wygląda solidnie :)
Mam nadzieję, że solidnie wyjdzie.
będę się przyglądał też wilmie bo w niedalekiej przyszłości się nastawiam.

Pozdro
 

San Pedro

Prostak i do tego cham
Rejestracja
Sie 25, 2010
Postów
308
Buchów
1
czy w pierwszym rzędzie jest jeszcze miejsce ? zasiadam i oglądam. Powodzonka i z fartem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół