nasiona marihuany

25 moby dick ( dinafem ) 3 pink bubbel 4 critical jack [ 700W Led cxb3590 ]

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile wyjdzie !

  • 600

    Głosów: 1 4.3%
  • 700

    Głosów: 0 0.0%
  • 800

    Głosów: 1 4.3%
  • 900

    Głosów: 3 13.0%
  • 1000

    Głosów: 6 26.1%
  • 1100

    Głosów: 12 52.2%

  • Łącznie głosujących
    23

skank22

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2015
Postów
192
Buchów
0
witam bardzo serdecznie !!!!!

Rosliny - 25 Moby Dick od dinafem no i do dopelnienia boksa 3 pink bubel 4 critical jeck

Namiot - wlasnej roboty 2m^2

Wentylacja - Wentylator kanałowy TT 125 ,Filtr węglowy 'PHRESH
FILTER' , wiatrak mieszajacy

Nawozy - Nie zmienia sie czegos co jest swietne zostajemy przy cyco

ziemia - plagron light

Wielkie podziekowania dla chlopakow z Fauna&flora !!!

http://www.flora-fauna.pl/

jak zawsze wszystko doszlo na czas ladnie i bezpiecznie zapakowane . Czyli jak juz ktorys raz niezawodnosc . Wielkie dzieki !

Rowniez bardzo jestem zadowolony z przesylki od dinafem wszystko ladnie zapakowane w bialej kopercie nie dlugi okres oczekiwania moge polecic .


dzien 1 . Kielkowalnosc 100 %





 

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
No to jako pierwszy zasiadam :smokee:
 
L

Lansky

Guest
Zasiadam i ja :) Jestem ciekaw czy ten Moby to faktycznie taka produktywna odmiana:)

Za jakis czas wszystko sie wyjasni :) Powodzenia :)
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Popatrze jak zawsze ;) 30szt tam upchales :D :D Nie bedzie ciasno? Ledziki te same zostaja czy cos dorzuciles?
 

MESSI

Active member
Rejestracja
Sty 27, 2013
Postów
35
Buchów
0
Odmiany kozackie<lol> do tego człowiek który zna się na rzeczy i wkłada w to całe serce co widać po poprzednich fotorelacjach zapewne jak zwykle będzie gruuubbboooo tu po prostu trzeba być :queen: dla takich chwil warto żyć :weed-2:
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
pink bubbel ładnie ci wyszedł wcześniej :) popatrzę jak polecisz z nowym projekcie :)
 

skank22

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2015
Postów
192
Buchów
0
Ile w tych kubeczkach zamierzasz wegetowac? :p

kruciutko juz poza kubeczkmi i w pokoju !

---------- Post Zaktualizowany 23:53 ---------- Data pierwszego postu 23:51 ----------

Popatrze jak zawsze ;) 30szt tam upchales :D :D Nie bedzie ciasno? Ledziki te same zostaja czy cos dorzuciles?

Wystarczy im swiatla a mi palonka

---------- Post Zaktualizowany 23:54 ---------- Data pierwszego postu 23:53 ----------

Odmiany kozackie<lol> do tego człowiek który zna się na rzeczy i wkłada w to całe serce co widać po poprzednich fotorelacjach zapewne jak zwykle będzie gruuubbboooo tu po prostu trzeba być :queen: dla takich chwil warto żyć :weed-2:

Dziekuje Bardzo mi milo

---------- Post Zaktualizowany 23:56 ---------- Data pierwszego postu 23:54 ----------

Dzien 8 veg 8













 

skank22

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2015
Postów
192
Buchów
0
Będzie trening czy lecisz bez ?

Messi sam zobacz i powiedz mi jak tu zrobic trening ?

---------- Post Zaktualizowany 20-03-2017 00:05 ---------- Data pierwszego postu 19-03-2017 23:53 ----------

Wszystko idzie lepjej niz myslalem . Roslinki mialy naprawde ciezki okres w kubeczkach i myslalem ze duzej zajmie im pozbierac sie . Moby Dick od Dinafem spelnia w 100 % moje oczekiwania . Veg oceniam na 10/10 .Zamierzam potrzymac je jeszcze ze 3 dni . Cxb 3590 rozpie****a . No i ten produkt . Jesli go kupisz to zobazysz ze jest mozliwe zeby rosliny w oczach rosly . Poprosu zmieniaja sie w przeciagu godziny . Lejesz go raz 0,5ml na litr i uzywasz raz w trakcie calej uprawy . bo dwukrotnie sie poprostu nie da bo chyba by rozsadzily box ! stwierdzam ze jest bardzo tani ! 10/10

http://www.flora-fauna.pl/product-eng-1304-XL-CYCO-GROW-100ML.html

No i drugi ciekawy produkt to jest cyco silika . Powoduje ten produkt lepsza ochrone przed ciezkimi warunkami . Czyli nie bedac dobry growerem i tak rosliny wytrzymaja .

http://www.flora-fauna.pl/product-eng-1299-SILICA-CYCO-1L.html


no i dzien 20 veg 20 .









 
Ostatnia edycja:

DolinaRolnika

Well-known member
Rejestracja
Sty 25, 2017
Postów
49
Buchów
0
Mistrzu twoje w 20 dniu wyglądają lepiej jak moje w 40 :) Pięknie to idzie. Powodzenia!
 

MESSI

Active member
Rejestracja
Sty 27, 2013
Postów
35
Buchów
0
No gęsto w ch.. dużo pracy by było każdą tak po kolei wyciągać wiesz co możesz i co robisz ale piękne roślinki wzorowe.<lol> Produkty bardzo ciekawe wręcz zacne na pewno godne uwagi i sprawdzenia z tego co u ciebie widać:p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół