nasiona marihuany

Auto AK 2.0 od HolenderskiSkun - Smoke Report

Wyszukiwarka Forumowa:
M

MrAssasin

Guest
Roślina:

Nazwa odmiany
: Auto AK 2.0
Genetyka: Auto AK x Skunk#1
Genotyp: Głównie Indica
THC: 23%

Pochodzenie
: Indoor (link do fotorelki - https://www.forum.haszysz.com/showt...w-0-16m2-1x-Auto-AK-2-0-HolenderskiSkun/page7 )

Inne
:

Metoda przyjęcia
: Palone z wodnego Bongo
Ilość: Pełne nabicie cybucha x2
Tolerancja: Wysoka, codziennie palę

Smoke Report
Siedząc przed komputerem wziąłem moje ulubione najprostsze bongo i nabiłem pełen cybuch zioła.
Zapach suszu jest delikatny o nutce typowo ziołowej z kropelką cytrusowego aromatu i z daleka raczej nie wyczuwalny. Pierwsze podpalenie i zaciągam łagodną schłodzoną przez wodę chmurę dymu którą po około 10 sekundach wypuszczam. Wejście jest szybkie i mocne przebijające się przez stałą codzienną tolerkę dając uczucie potężnego zjarania lecz ze sporo zwiększoną kreatywnością i na początku z delikatnym pobudzeniem.
Dopaliłem resztówkę co mi została w :bongo4: i dorzuciłem jeszcze jeden tłuściutki od żywicy większy
kawałek topka. Z tym nabiciem przesadziłem, wziąłem tak sporego hita, że aż się zakrztusiłem po paru sekundach trzymania dymu iii zrobiło się tak jakby psychodelicznie pięknie szczególnie jak powoli spojrzałem na zachodzące już za oknem słońce. Nawet w jasnym świetle występują ładne CEV'y i delikatne OEV'y w obszarze kąta oka.
Pamięć ostro szwankuje po takim zjaraniu i co moment jakaś zawieha mnie łapie, dobre na wieczorny film.

Podsumowując jest to wyjątkowo mocna odmiana o słabym zapachu dająca energiczny high połączony z
kreatywnością w dawkach umiarkowanych zaś w wyższych oferująca psychodeliczne wbicie w fotel z dużą dozą różnych wkręt.

Ocena:

Smak: 6/10 (6 pkt za czysty i łagodny dym, -4pkt za naprawdę bardzo słabo wyczuwalny smak odmiany)
Zapach: 2/10 (z daleka ziółko niewyczuwalne, z bliska troszkę słabo, ogólnie to kiepsko wypada na tą chwilę)
Moc: 10/10 (topy ładnie oblane żywicą przez co jak na odmianę AF to naprawdę potrafi dać niezłego kopa)
Działanie: 9/10 (pobudzająco-kreatywny high w niskich ilościach [jedno małe nabicie bongo] i lekko psychodeliczna podróż wbijająca w fotel z wkrętami w wyższych ilościach [dwa grube nabicia bongo lub trzy średnie])




 
Ostatnia edycja:

Skagen

Smoke Buddah
Rejestracja
Sty 20, 2016
Postów
237
Buchów
1
Muszę się zgodzić co do Twojego sr, więc nie będę powielał.
Tutaj tylko kilka fotek topków ak 2.0

 

Skagen

Smoke Buddah
Rejestracja
Sty 20, 2016
Postów
237
Buchów
1
Ładnie wygląda, ale jak na ponad miesięczny curring to w smaku i zapachu max 3/10. Z mocą lepiej, ale bez rewelacji. Myślałem, że po miesiącu będzie lepiej. Można znaleźć dużo lepsze automaty (np. od Bebooka - Sugar Gom x BS)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół