nasiona marihuany

Tangie [reserva privada] smoke report

Wyszukiwarka Forumowa:

2323

Well-known member
Rejestracja
Paź 12, 2016
Postów
133
Buchów
2




Palenie to Tangie od reserva privada. ziolo pochodzi z uprawy indoor, scieta po okolo 12 tygodniach flo
sposob palenia: joint 0,25 + fajka

po zbiorach przyszedl czas degustacji. na pierwszy ogien poszla tangie z reserva privada. susz pachnie intensywnie, owocowo. wyrazna nuta mandarynki/pomaranczy z kwaskowym cytrusowym aromatem gdzies w tle. lolek zakrecony z odrobina tytoniu. dym odrobine ciezki i gesty jak na sative jednak nie dusi, czuc lekko aromat skunka, ale dominujacym smakiem jest cytrus. po powolnym i leniwym spaleniu lolka przyszedl czas na ocene efektu. wchodzi powoli [choc moze to przez to ze cmilem lola na prawde leniwie], typowo sativowy head high ale ze spora dawka odprezenia. fajnie robi zarowno na sofie jak i w akcji. po jakiejs godzinie dopalilem z fajki i zawiozlem kobite na shopping. prowadzenie auta bardzo spoko. pelen chill out z muzyczka w tle. dzialanie ustepuje stopniowo, zero zamulki czy bólu glowy.
ogolnie bardzo pozytywne palenie, taka typowa "modern sativa" z na prawde intensywnym cytrusowym aromatem

-Smak: cytrusowo-skunkowy 8,5/10 z nadzieja ze po curringu nuty owocowe nabiora intensywnosci
-Zapach 9/10
-Moc 8/10
-Działanie 9/10
 

DcichygrowJ

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2016
Postów
527
Buchów
2
Tyle sie nasluchalem o tej odmianie, a wychodzi na to, ze nic ciekawego. Moja wsadzam dopiero do wody, wiec za 4 miesiace ja dam sr :)
 

Rolnik44

Well-known member
Rejestracja
Lut 14, 2015
Postów
71
Buchów
0
Tyle sie nasluchalem o tej odmianie, a wychodzi na to, ze nic ciekawego. Moja wsadzam dopiero do wody, wiec za 4 miesiace ja dam sr :)

Bo to jest jak szampan, a chceasz wódy.. Było se Amnesje wsadzić albo innego upieralacza.
 
A

Ayho

Guest
Bo to jest jak szampan, a chceasz wódy.. Było se Amnesje wsadzić albo innego upieralacza.

To pokazuje jak różne są oczekiwania, ostatnio mój ziomek, namawiał mnie bym przestał fleszować rośliny przed ścinką byle tylko mocniej waliło w dekiel. Co do samej odmiany po tym raporcie na pewno zawita w moim ogrodzie.
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Miałem Tangie od DNA Genetics. Trójkątne rozpierzchłe szczyty bardzo mięsiste i twarde bez wystających włosków. Zupełnie inaczej wyglądało niż to co masz na zdjęciu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół