nasiona marihuany

Posiadanie/Uprawa

Wyszukiwarka Forumowa:

GreenBaum

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2015
Postów
137
Buchów
0
Doczekałem czasu kiedy kryminalni za pukali do moich drzwi w domu znaleźli zaledwie 0,29g suszu i sprzed do uprawy jedynymi dowodami uprawy są zdjęcia widać na nich krzewy w boksie i poza nim troche mebli ogl nic szczególnego. Przyznalem ze się ale to jeszcze nic nie znaczy da się to odkręcić. jak myślicie jest sens się bronić?
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Buch na pocieszenie,
nigdy sie nie przyznawaj psiarni i czekaj na rozmowę z prorokiem lub do rozprawy bo zawsze cos lepszego możesz ugrać
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
wpada sie zawsze tak samo, przez kolegów takich czy innych
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
Zapytam z ciekawości, jak wpadłeś?

Dołączam się.
Pewnie podle się teraz czujesz, depresja daje w kość?
Trzeba się teraz zmobilizować,szukaj pomocy prawnej jeśli sprawa sądowa będzie.
BRONIĆ SIĘ ZAWSZE TRZEBA!!!
 

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
ziomka ***li za sama uprawę bez posiadania zioła a tteraz sobie normalnie lata i kupuje u dilla to jak go ***aną tylko z suszem to odwieszą mu to co zrobił rok temu tą uprawę jak to działa?
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
ziomka ***li za sama uprawę bez posiadania zioła a tteraz sobie normalnie lata i kupuje u dilla to jak go ***aną tylko z suszem to odwieszą mu to co zrobił rok temu tą uprawę jak to działa?

Uprawa a posiadanie to inne paragrafy, można się wykręcać że uzależnienie i wtedy odwyk.
Wszystko zależy od prokuratora no i jakie bajki się opowiada(dobrze jest poznać jakie jest prawo i co można)
na pewno będzie psiarnia cisnęła, straszyła itd. żeby dotrzeć do dila no iiiiiiiiiiiiii?
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
no i strzeli z dupy jak większosc co usłyszeli 3 miechy sanek i zaraz wszystko uprzejmie donieśli
 

Deenka

Well-known member
Rejestracja
Lip 18, 2016
Postów
94
Buchów
0
Czy jest sens? Szczerze wątpie, ponieważ są zdjęcia a to są niezbite dowody. Gdyby nie było zdjęć i byś się przyznał był byś idiotą. Ale dało by się odkrecić bo byś powiedział że zeznania zostały wymuszone itd. Teraz to jak kolega wyżej na ćpuna musisz grać chyba że na coś się leczysz jakaś choroba przewlekła to wtedy możesz powiedzieć, że chciałeś się tym leczyć bo gdzieś wyczytałeś, że działa. Albo dla siebie bo kiedyś spróbowałeś i było fajnie a teraz nie możesz nigdzie kupić bo nie znasz takich ludzi. Nigdy na dil ani poczęstunek. Odkręcić już się raczej nie da. Zdjęcia Cię wyłożyły. Na przyszłość jak robisz takie fotki to trzymaj na osobnym nośniku, który jest dobrze schowany. Nie noś w telefonie bo byle kontrola i leżysz. Weź dobrego papugę albo chociaż poradę... Powodzenia w walce z temidą :)
 

Space Invader

Active member
Rejestracja
Cze 13, 2016
Postów
42
Buchów
1
Witam, GreenBaum powiedz proszę jak wyglądała sytuacja z tymi zdjęciami, trzepali Ci wszystkie nośniki pamięci jakie znaleźli w lokalu? Życze aby wszystko ułozyło się po Twojej myśli. Pozdrawiam! SI,
 
Ostatnia edycja:

Łodyga2

stuck on the trip
Rejestracja
Wrz 26, 2015
Postów
594
Buchów
4
Czy jest sens? Szczerze wątpie, ponieważ są zdjęcia a to są niezbite dowody. Gdyby nie było zdjęć i byś się przyznał był byś idiotą. Ale dało by się odkrecić bo byś powiedział że zeznania zostały wymuszone itd. Teraz to jak kolega wyżej na ćpuna musisz grać chyba że na coś się leczysz jakaś choroba przewlekła to wtedy możesz powiedzieć, że chciałeś się tym leczyć bo gdzieś wyczytałeś, że działa. Albo dla siebie bo kiedyś spróbowałeś i było fajnie a teraz nie możesz nigdzie kupić bo nie znasz takich ludzi. Nigdy na dil ani poczęstunek. Odkręcić już się raczej nie da. Zdjęcia Cię wyłożyły. Na przyszłość jak robisz takie fotki to trzymaj na osobnym nośniku, który jest dobrze schowany. Nie noś w telefonie bo byle kontrola i leżysz. Weź dobrego papugę albo chociaż poradę... Powodzenia w walce z temidą :)

Czyli, ze.... jak pan policjant w Polsce zatrzyma mnie do kontroli, weźmie mój telefon w celu sprawdzenia nr IMEI, ale zamiast tego niechacy kliknie 'galeria zdjec' a tam obfite w plon krzaki to mogę mieć przypal? A co jak mieszkam w UK a przyjechałem do rodziny w odwiedziny i znajdzie takie zdjęcia? Przecież nic im do tego co robię w innym kraju...tak?
 

San Pedro

Prostak i do tego cham
Rejestracja
Sie 25, 2010
Postów
308
Buchów
1
i tu pojawia się moje pytanie skoro masz w telefonie zdjęcia plantów a bagiety chcą ci trzepać telefon to na cholerę go im dawać ? mówią "a sprawdzimy czy nie kradziony pan odblokuje" odpowiadasz grzecznie że nie niech sobie rozkłada telefon i IMEI bierze z pod baterii i tyle. ew. nalega że musisz odblokować to walisz z nim w chu*a ze się zestresowałeś sytuacja i zapomniałeś kombinacji :p.

PS. pamiętajcie żeby fotki trzymać na pamięci telefonu nie kartach sd bo przypał
 

San Pedro

Prostak i do tego cham
Rejestracja
Sie 25, 2010
Postów
308
Buchów
1
Złota rada... ja myślę że lepiej nigdzie nie trzymać fot. Można załadować w galerii #. I kasować.

tu masz racje że dłuższe przechowywanie to przypał ale w sytuacji w której z jakiegoś powodu przez chwile mamy je na telefonie tu już lepiej pamięci telefonu
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół