nasiona marihuany

Snapchat

Wyszukiwarka Forumowa:

Marine

Well-known member
Rejestracja
Wrz 16, 2017
Postów
136
Buchów
0
Komunikator to jedna warstwa. Są jeszcze ignorowane w sferach bezpieczeństwa takie opcje wycieku jak dostawca internetu, pośrednicy, oprogramowanie w systemie, antywirusy (ostatnia sprawa z Kasparsky) a nawet sprzętowe keyloggery (np. Intel ME), etc. Oczywiście nikt ze służb nie zareaguje i nie zdradzi się przy małych sprawach. W większości przypadków używanie szyfrowania może jedynie ztriggerować mechanizmy szpiegujące, bo to oznacza, że coś ciekawego chcesz ukryć.
 

Meksykanin89

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2016
Postów
45
Buchów
0
Ja dla mnie to Wickrme to jedyna słuszna opcja.
Kumpel handlujący LSD w UK polecił.
Whatssup nie ma blokady hasłem jak Wickrme , jest szyfrowany itd. można ustawić proxy.
 

bondi16

Member
Rejestracja
Paź 10, 2015
Postów
20
Buchów
0
Snapchat to przypał. Koleżkę powineli za 300 boli i dostal na papierze wszystkie wiadomosci jak sprzedal.. Najlepszy plik na chwilę obecną to Wickrme
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Po***ane gimby serio latają z tematem umawiając się przez tego całego snapchata ? HAHA :D
Jedyna opcja to Wickr me, tak czy siak trzeba uważać i nie pisać wprost. ;)
 

KraśniK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2018
Postów
201
Buchów
123
jak juz tak sie boisz o swoje bezpieczensto to przez wickr me pisz
 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
Każdy mój ogarnięty znajomy korzysta z signala z ustawionymi znikającymi wiadomościami.
Nawet politycy z niego korzystają bo wiedzą, że jest bezpieczny :)
 
L

Lord of Old School

Guest
Po***ane gimby serio latają z tematem umawiając się przez tego całego snapchata ? HAHA :D
Jedyna opcja to Wickr me, tak czy siak trzeba uważać i nie pisać wprost. ;)

lol,ku**a coraz lepsze talenty jak już przez snapa się kontaktują XD,za niedługo wizytówki będą rozdawać tak jak w Londynie:D
Znałem jeszcze lepszego typa,kontaktował się z ziomkiem poprzez czat w grze w bilarda XD,są ku**a typy ...
 
Ostatnia edycja:

kaligula

Member
Rejestracja
Mar 20, 2019
Postów
18
Buchów
0
Co biegły sądowy wyciągnie z telefonu, snap, whatsup był usunięty przed zatrzymaniem. Numery, smsy mają na pewno pytanie tylko czy dobiorą się do wyinstalowanych programów. Miał ktoś może podobną sytuację? Dzieki za pomoc.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół