nasiona marihuany

Snapchat

Wyszukiwarka Forumowa:

wwojtek019

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2017
Postów
48
Buchów
0
Witam czy konwersacje na snapchacie są bezpieczne? Nie od dziś wiadomo że fb wyłapuje pewne słowa kluczowe typu narkotyki,mariuchuana i z tego względu pisanie o takich rzeczach przez fb nie jest bezpieczne. Jak jednak sprawa się ma z konwersacjami na snapchacie ? Czy snapchat to bezpieczny sposób komunikacji.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Signal - to masz pewne że jest bezpieczne
 

Jamajczyk

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2007
Postów
86
Buchów
0
potwierdzam signal wydaje sie byc spoko. Wyglada na to ze informacje tam przekazywane zostaja tylko dla ciebie i twojego rozmowcy. Nie wpadlbym na to zeby kombinowac ze snapchatem hah ale uzywam signal i czuje sie bezpieczniej

o to to: https://whispersystems.org/
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
jak kombinujesz to czemu nie, kiedyś była sytuacja ze 2 osoby wiedziały tylko o danym kodzie, i taki snapczat to ułatwi, wrzucasz fote okolicy gdzie masz cos schowane, 2 gdzie ma byc hajs i wio. oczywiscie nic przypałowego nie piszesz, wszystko inkognito i z domysłem.
 

Jamajczyk

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2007
Postów
86
Buchów
0
Whatsupp to jest powiazane z facebookiem. Poza tym wszystko co tam napiszesz jest sledzone. Ale oni nie wspolpracuja z policją wiec luzzz
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Fb wykupił whatsaap za 19mld baksów, niby szyfrują korespondecje pomiędzy użytkownikami więc teoretycznie operator internetu Cie nie podpie****i, fb może nie współpracują bezpośrednio z polską policją ale na bank przechowują wszelakie dane, jeśli chodzi o zioło i jakieś takie pierdoły to raczej nie donoszą ale gdyby ktoś dobrze posmarował to pewnie by Cie doszli. Taka ciekawostka - na instagramie znajdziecie dużo osób np z UK co wrzucają zdjęcia jarańska, krzaków itp.. jedynie co, to od czasu do czasu kasują takie konta, a tym ludziom nic się nie dzieje i zakładają nowe.
 

Raguuś

Member
Rejestracja
Paź 8, 2017
Postów
5
Buchów
0
Napewno Snapchat jest bardziej bezpieczny niż facebook, jak się robi wszystko z głowa to nie ma o co się martwic ;)
 

FakeFarmer

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
191
Buchów
5
Signal, wymiana kluczy tylko pomiędzy użytkownikami końcowymi. Na dzisiaj tylko signal, oraz ....
Telegram, prywatny czat, samoniszczące się rozmowy, niezłe kodowanie.... można testować.
 

turystajanusz

New member
Rejestracja
Paź 24, 2017
Postów
1
Buchów
0
pół żartem, pół serio, kiedyś rozkminiałem że dobrą opcją jest chat w jakiejś grze typu tibia, metin itp. (przynajmniej tak mi się wydaje). Wpadło mi to do głowy za "gówniarza"i w sumie nigdy nie testowałem, nie wiem też czy w jakiś sposób widać takie wiadomości gdzieś "później".
 

FakeFarmer

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
191
Buchów
5
pół żartem, pół serio, kiedyś rozkminiałem że dobrą opcją jest chat w jakiejś grze typu tibia, metin itp. (przynajmniej tak mi się wydaje). Wpadło mi to do głowy za "gówniarza"i w sumie nigdy nie testowałem, nie wiem też czy w jakiś sposób widać takie wiadomości gdzieś "później".

Wszystko się loguje na serwerze.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół