nasiona marihuany

dystans od rolników

Wyszukiwarka Forumowa:

Cannamafia

Well-known member
Rejestracja
Lut 17, 2016
Postów
213
Buchów
2
Tak jak kolega strone predzej pisał , rolnik to czlowiek ktory sie musi skupic na wykonywanej robocie , a pozatym jak dobrze wkomponujecie panienki w otoczenie to na bank nic nie zobaczy .
Ja zawsze czaje co rolnik bd sadzic to wiem kiedy sie pojawi po zbior plonow.
 
O

old_school

Guest
dokładnie, wszystko zależy od wielu czynników, uksztautowania terenu, miejsca położenia, otoczenia, drzew, krzaków a nawet mentalności ludzi z danej okolicy, czy robisz to u siebie pod nosem, w miejscowości ościennej czy zupełnie gdzie indziej nie ma złotej zasady ani złotego środka
są tacy co sadzą w krzakach pomiędzy pasami pola rolnika bo miejscówka na wzniesieniu i od południowego zachodu gdzie słońce nak***ia najdłużej i operuje na danym obszarze w najlepszych godzinach a w upalnym słoścu sierpnia masz patelnie do samego wieczora...
każda miejscówka pozwalająca na bezprzypałową uprawę i finalne zdjęcie plonu jest dobra, tyle że czasami można natrafić na za***istą i byle tylko nie przedobrzyć to można się nią cieszyć długimi latami, jak niegdyś na tzw. muldach
 

xZielonkax

Active member
Rejestracja
Lut 12, 2017
Postów
29
Buchów
0
Ja osobiście od pola do spota mam 40m. Przed polem są krzaki i tam zrobiłem swojego spota w środku tych krzaków . Jak na razie jeden sezon wyszedł :D
 

DobryDrJoint

Well-known member
Rejestracja
Lip 13, 2016
Postów
95
Buchów
0
No widze ze trafilem na dobry temat, mam rozkmine posadzic pare krzakow jakies 20-30m od czyjegos pola, nic wielkiego moze z 15 arow ma, ogolnie teren naokolo lekko zalesiony, walne jakies 8 krzakow w takiej bardzo wysokiej trawie, od polnocnej strony brzozy a od poludniowej pole tego goscia, myslicie ze jest szansa zeby cos koles wyczul jak juz beda duze planty czy raczej by musialby byc koneserem gandzi zeby wyczul skuna hm??
 

San Pedro

Prostak i do tego cham
Rejestracja
Sie 25, 2010
Postów
308
Buchów
1
To zależy od planta i jak wiatr zawieje bo jak wie o co chodzi to może ci pod***ac planty ^^
 

DobryDrJoint

Well-known member
Rejestracja
Lip 13, 2016
Postów
95
Buchów
0
To zależy od planta i jak wiatr zawieje bo jak wie o co chodzi to może ci pod***ac planty ^^

To ja mu kartofle podpie****e ale bede musial cale pole zeby chociarz sie troche zwrocilo xD

Tam na miejscowce laduje Hawaii MauiWaui OG Kush i Chocolate Haze, to chyba mocno daja o sobie znac jak juz kwitna nie ;/
 
Ostatnia edycja:

meko

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2015
Postów
237
Buchów
0
jak bym miał do wybory krzaki albo pyry ***ał bym pyry :lol3:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół