nasiona marihuany

Growbox na zamówienie

Wyszukiwarka Forumowa:

johny_kokoo

Active member
Rejestracja
Sty 17, 2017
Postów
32
Buchów
0
Siemka, Możecie polecić jakiegoś godnego, sprzedawcę growboxów na wymiar?
Jak dotychczas czytałem o dwóch. Z Tarnowa i Braniewo. Ktoś zamawiał?
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Mrowenus NA WYMIAR szuka boxa
Ten koles z Braniewa jest kumaty i dobrze robi
Za dopłatą da lepszy zamek i zrobi Ci dodatkowe drzwi i nie jest drogi
Tylko ma jeden problem jest fest nieterminowy i nie można mu kasy przelewać, najwyżej symboliczną zaliczkę typu 50zł
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
na PW masz telefon do kolesia który to szyje
 
Z

Zenon

Guest
Ja od siebie polecę Nicegrobox . Szyją na wymiar i taniej niż gotowce a jakość bardzo dobra. 2x zamawiałem namiot i jestem zadowolony.
 
Z

Zenon

Guest
Maja PVC. Nie wiem jak w większych boxach. Jeżeli w większych dają PVC to lipa. Zawsze można do gościa napisać i odpowie jak wygląda sprawa. Odpisuje szybko i jest konkretny. Co do boxów do 50x50 to spokojnie wystarczą rurki PVC.
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Jak pan beerus wyzej napisał, ja tez polecam nicegrowbox .
Zamawiałem box razy 2 i jak na budzetowki to nie ma sie do czego przyczepic, rurki metalowe podejrzewam przy wiekszych boxach to tylko kwestia dogadania i wiekszej ceny. Zamówienia opłacone z góry , kontakt mailowy wzorowy .
 

maciek_90

New member
Rejestracja
Gru 13, 2014
Postów
4
Buchów
0
Jak pan beerus wyzej napisał, ja tez polecam nicegrowbox .
Zamawiałem box razy 2 i jak na budzetowki to nie ma sie do czego przyczepic, rurki metalowe podejrzewam przy wiekszych boxach to tylko kwestia dogadania i wiekszej ceny. Zamówienia opłacone z góry , kontakt mailowy wzorowy .

Właśnie ja też już raz kupowałem z nicegrowbox.pl, ale teraz nie wiem czemu nie odpisują na emaile a telefon to już nie jest aktywny, bo odbiera kto inny, ma ktoś namiar na kogoś innego kto szyje namioty na wymiar ?
 

Reksiuwielki

New member
Rejestracja
Lis 16, 2020
Postów
1
Buchów
0
Podbijam chętnie się dowiem gdzie mogę uszyć namiot na miarę. Poszukuję nietypowego wymiaru 50x34x120
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Znacie kogos kto aktualnie dalej zajmuje sie robieniem growboxow na zamowienie ?
 

Hassan

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2012
Postów
52
Buchów
3
Tak samo poszukuję dobrego wykonawcy growboxów/szafek na wymiar. Jest coś aktualnego?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół