nasiona marihuany

Dolomit

Wyszukiwarka Forumowa:

kolin09

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2015
Postów
45
Buchów
0
Mam pytanie czy dolomit możnakupić obojetnie jakiej marki czy jest różnica chciałem zamuwić taki ale widze że na frum stosowany jest taki . Który lepszy
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

pablopablo

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2016
Postów
214
Buchów
0
Możesz obojętnie jakiej :)

A nawet tej samej marki mogą się różnić np. kolorem czy strukturą, bo z różnych terenów wydobywany :)
 

kolin09

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2015
Postów
45
Buchów
0
Dzięki za szybką odpowiedź jak myślisz ile potrzeba azofoski na około 40 krzaczków sezonowych
 
O

old_school

Guest
co do marki dolomitu to np. reklamowany Florowit jest droższy i jakby przereklamowany ale może faktycznie zalezy to od partii, a na ten przykład od Biovita jest o połowę tańszy średnio i jeszcze nigdy nie spotkałem słabej jakości
zasadniczo nie są to ani duże kwoty, ani też duże różnice dla przykładu ostatnio w jednym ze sklepór Leroy Merlin widziałem wór 20 czy 25kg chyba właśnie od Biowita za jakieś 12 zolek

edit.
nie wklejej linków do aukcji - patrz regulamin

dla przukładu - zawartość twojego drugiego linka

 
Ostatnia edycja:

b_o_n_g

Active member
Rejestracja
Wrz 5, 2007
Postów
31
Buchów
0
wlasnie nie nalezy kupowac jaki pierwszy wpadnie pod reke..

bardzo duzo zalezy od rodzaju skalki..

jedne dolomity tez sa dokarmiane np magnezem..

biovita jest jednym z lepszych..

:salut:
 
C

cabino

Guest
wlasnie nie nalezy kupowac jaki pierwszy wpadnie pod reke..

bardzo duzo zalezy od rodzaju skalki..

jedne dolomity tez sa dokarmiane np magnezem..

biovita jest jednym z lepszych..

:salut:

co wg ciebie znaczy dokarmiane magnezem ?
dolomit to przeciez weglan wapnia i magnezu i daj wiecej info dlaczego uwazasz ze jakas BioVita jest najlepsza.

wchodzac w informacje 5 pierwszych dolomitow z allegro roznych firm w kazdym napisane to samo: Zawiera minimum 45% CaO+MgO, w tym MgO 15%.
wiec jak dla mnie bierz pierwszy z brzegu
 

b_o_n_g

Active member
Rejestracja
Wrz 5, 2007
Postów
31
Buchów
0
widzialem ze ktos to mial z moich ziomkow..

chcez info.. 15 lat praktyki wystarczy.. ? podalbym kilka nickow z icmag.. ale po co.. ? lol

:salut:

edit:

jest napisane Zawiera minimum 45% CaO+MgO, w tym MgO 15%... bla bla bla.. ale to sa przyblizone wartosci.. tak jak ziemia kwiatowa.. sa przedzialy ph a nie dokladnie podane co i jak..

odnosnie tego dolo.. liczy sie miejsce wydobycia..
 
Ostatnia edycja:
C

cabino

Guest
odnosnie tego dolo.. liczy sie miejsce wydobycia..
to sie zgadza, ale czy widziałes jakas roznice. przy minimalnych dawkach jest mimalna szansa
ja dolomitu dawałem zawsze od serca moze dlatego nie widziałem roznicy, fakt ze raptem moze 3 rozne firmy uzywalem, ktore byly pod reka i caly czas sa.

Moiwsz ze ludzie z poza pl na ICMagu kupuja BioVite ;)
 

b_o_n_g

Active member
Rejestracja
Wrz 5, 2007
Postów
31
Buchów
0
15 lat sezonowania u nas w kraju.. to ze ip gdzies smiga po swiecie to nic nie znaczy..
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
jak na worze nie ma hologramu 3d - liścia/ziarna to znaczy ze sproszkowany piasek nie ten dolomit co my tu uzywamy. radze byc ostrożny przy doborze dolomitu, bo jeden na rynku jest wiele podróbek z kwaskiem cytrynowym domieszanym. pamiętaj hologram lisc/ziarno.
 

Hujec

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2017
Postów
129
Buchów
0
to lepsze jest dolomit taki brazowo ziemisty czy bialy jak kreda?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół