nasiona marihuany

Ph minus na kwitnienie

Wyszukiwarka Forumowa:

FreshGrower

Well-known member
Rejestracja
Kwi 7, 2012
Postów
370
Buchów
0
CANNA PH - ORGANIC ACID 1L a kwasek cytrynowy

Ph5.2-6.2 to hydro nie gleba


Nazwa : CANNA PH - ORGANIC ACID

Opis: Jednoskładnikowe substancje odżywcze są niezbędne do rozwoju rośliny. Te płynne substancje mineralne są łatwe do

rozrzedzenia i dlatego mogą być absorbowane bezpośrednio przez roślinę.
Nasze czyste dodatki dla roślin i kwiatów muszą być udoskonalone i niezapomniane. Są wyprodukowane z wyjątkowych składników, podobnie jak nasze odżywki. Wszystkie nasze dodatki są w 100% kompatybilne. Proszę stosować razem z odżywkami CANNA aby uzyskać najlepsze rezultaty.
Ten kwas organiczny zawiera 50% kwasu cytrynowego.
Dawkowanie
Dodać około 20 ml kwasu Organo do 100 litrów roztworu odżywki. Dokładnie wymieszać i zmierzyć wartość pH.

W razie konieczności powtarzać powyższą czynność do czasu osiągnięcia wymaganego stopnia kwasowości.
Zalecana wartość pH: 5,2-6,4
Ostrzeżenia
Nie mieszać z czystymi odżywkami

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci
Przechowywać w ciemnym miejscu, w temperaturze wynoszącej co najmniej 5°C


Bakterie i pleśnie szybko rozwijają się na podłożu kwasu cytrynowego, a przez to również w zbiorniku z odżywką. Należy pamiętać o regularnym odświeżaniu roztworu znajdującego się w zbiorniku.

Czyli wychodzi na to ze jest w tym 50% Kwasku cytrynowego a reszta to woda destylowana czy cos t tym rodzaju...

Dobrze rozumiem czy sie mylę?
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
kwasek cytrynowy,ocet to domowe sposoby na zbicie ph
 

Dejot3

New member
Rejestracja
Kwi 5, 2017
Postów
1
Buchów
0
Nie wiem czy nie za stary watek, ale dzisiaj zauwazylem ze woda z dzbanka filtrujacego ma ph ponizej 6. Mam miernik ph do wody o zakresie 6.0-7.6 wiec nie wiem ile ma dokladnie. W kranie mam ponad 7.6. kiedy zrobilem miksture kranowy z filtrowana 3:2 to miernik pokazal mi 6.6. pozostawilem ja do odstania, jutro powtorze pomiar.
 
O

old_school

Guest
woda z dzbanka filtrujacego ma ph ponizej 6
...
zrobilem miksture kranowy z filtrowana 3:2

ja nie mieszam :freak:
dzbanek do podlewania mam na oryginalnym filtrze juz ze dwa latka od nowosci, napełniam i stoi aż do następnegopodlewania, a wtedy ponownie uzupełniam aby podlewać zawsze na maksa odstaną z dzbanka
nigdy nie sprawdzałem i nigdy nie miałem z tym problemów, odkąd korzystam z dzbanka filtrującego od DAFI
normalnie woda wapienna na maksa, wszystko szybko obrasta w osad i na początku był problem, ale odkąd mam dzbanek, zapomniałem o tym doszczętnie
 

Ziaba

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2009
Postów
209
Buchów
261
Polecam i sam używam Lemon Kick od Plagronu, to biologiczny PH- :)
 

Pickle

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2017
Postów
58
Buchów
0
Moge do wody wycisnac kilka kropel soku z cytryny na obnizenie ph ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół