nasiona marihuany

[LED][SzafkoBox][0.1m2][Main Lining][TNT KUSH]

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile wyjdzie suszu?


  • Łącznie głosujących
    18

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Czy ja wiem, roslinka czuje sie swietnie i leci jak burza. Ani przez chwile nawet po cieciu 3 pieter nie przystopowala na jeden dzien.
 
M

mlodygru

Guest
No 90 to trochę sporo. Musisz uważać żeby pleśń się nie wdala.
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Codzienna, skrupulatna kontrola, poki co, odpukac - nic sie nie dzieje:)
 

Ktos_tam

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2015
Postów
201
Buchów
0
Ta symetria w main liningu jest świetna, ciekawe czy uda ci się utrzymać ją do końca. Wrzuć też fotki tych klonów, bo jestem ciekaw ;)

Ty wszystkie "dzikie" odrosty jak się pojawiają to wycinasz, tak?
 
M

mlodygru

Guest
Codzienna, skrupulatna kontrola, poki co, odpukac - nic sie nie dzieje:)

Heh to bardzo dobrze że nic się nie dzieje. Tylko że jak się zacznie dziać a może się dziać podczas flo to może być za późno. Oczywiście jak codzień kibicuję;) z fartem.
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
@Ktos_tam
To prawda, tez mi sie to bardzo podoba, ze wszystko rowno jak od linijki;p
Klony caly czas siedza jeszcze i sie ukorzeniaja. Wygladaja dokladnie tak samo jak tydzien temu podczas scinania :p

Wycialem na poczatku 3 pietra, ale zostawilem glowne wiatraki na samym dole. Teraz czekam za kazdym razem na kolejne dwa pietra na odrostach, i fimuje na wysokosci 1go. Teraz poczekam az troche podrosna nowe liscie w pietrze, ktore bede fimowac, i wytne wiatraki z 1 Fimu. Mowa o tych porazonych. Odsloni mi to odrosty. Nie chce tego robic teraz, zeby roslina miala gdzie swiatlo zbierac.

@MłodyGru

Spokojnie, jak przelacze na flo to nawilzacz idzie do szafy:p W boxie jest dosc mocny wyciac, wiatrak mieszajacy, Zadna wilgoc sie praktycznie nigdzie nie osadza.


Jak wszystko dobrze, pojdzie w piatek bedzie kolejne ciecie. Na upartego moge nawet dzis ale nie chce uszkodzic odrostow.
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Dzien 31

Prawe odrosty troche zwolnily i zaburzyły moje Chi. Zrobilem dzis kolejny Fim, tak aby je mozliwie najlepiej odslonic.
Generalnie wszystko idzie bardzo dobrze, Za 7 - 10 dni zrobimy kolejne ciecia do 16 topkow i bedziemy czekac na przelaczenie na flo:)

20170420_144651.jpg

20170420_163115.jpg

20170420_163142.jpg
 

Aby Z Głową

kto pyta nie błądzi
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2014
Postów
1,143
Buchów
1,133
Odznaki
3
ML na taki mały box to trochę bez sensu co innego jak byś miał tam 10 plantów no ale może bardziej zależy ci na frajdzie z uprawy i zdobywaniu doświadczenia będę śledził ciekawi mnie co to z tego wyjdzie :)
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Dzieki:)
Gdzies juz o tym wspominalem, ze plonu nawet nie licze. Wynik dla wyniku. Prawde mowiac to ja nawet trawy nie pale. Zabawa i doswiadczenie najwazniejsze.
A czy taki bezsensu to ciezko stwierdzic, potrwa 3 tygodnie dluzej, ale wyjdzie tez wiecej z rownych kilku nastu topkow, niz z z kilkunastu w roznym stadium rozwoju.
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
wiatraki mogłeś zostawić. Co ty tam w nią ziemią rzucałeś <lol>
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Z tego co czytalem i widzialem (a przekopalem pol internetow) to ludzie tna wszystko jak leci:p Albo tak jak u mnie, czyli zostawiaja pietro, albo 2 pietra duzych wiatrakow zeby roslinka miala gdzie w chemika sie bawic, albo zostawiaja tylko nowe listki i wycinaja wszystko co ponizej. Pierwsza opcja wydawala mi sie bezpieczniejsza.

Ziemia pomaga w zagojeniu sie rany po cieciu :p
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Dzien 33

Dzieki mlody!:) Milo przeczytac, ze ktos kibicuje:)

Roslinka ciagle leci, asymetria sie troche powiekszyla miedzy prawy a lewym odrostem, ale to tylko 2 dni. Jedna i druga strona bardzo ladnie rosnie. Mysle, ze finalnie nie bedzie widac az tak duzej roznicy

20170423_005935.jpg

20170423_005944.jpg



lewy
20170423_005956.jpg



prawy
20170423_010002.jpg
 
M

mlodygru

Guest
Pewnie ze kibicuję;) i podziwiam jak ją ładnie prowadzisz. Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół