nasiona marihuany

Mieszańce oddalone hybryda f1

Wyszukiwarka Forumowa:

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
celem gromadzenia genetyki(czystych odmian)

mogę ci zatem polecić porozglądanie się za albańskimi rasami, dają doby podkład pod kombinowanie.
co do dyskusji czy te autosy coś przyspieszają.. w mixie albańskiej x wszystko co popadnie + jakiś gen automatyczny udało się po paru latach osiągnąć miesiąc przyspieszenia względem f1 albańskiej x zmiksowanych odmian. nie wiem tylko na którym etapie pojawił się pył AF bo nie pamiętam jak pyliłem później [w jednym spocie celowo mixowałem z af a najwyraźniej pozniej pomieszały mi się nasiona :sunny: ]
w sumie musiałbym se dobrze poprzypominać bo pare lat minęło i części tego co można omówić nie pamietam

nawiązując do pierwszego posta, o tych, na których się pojawiło af chyba nie ma co pisać, jednak jak mówisz, wydaje się, że "sezon" x "auto" daje jakieśtam korzyści heh.

kurde musze zmienić neta bo z tym mam coś nie tak, a jak się zajmujesz hodowlą to bym ci odpalił ciekawego mixa na etapie rozdzielenia dwóch głównych feno - bo już nie mam sił się tym zajmować, a szkoda nasion.

Kasować z urzedu takie bzdury nic nie wnoszące i warnować jak kut*sy nie pomagają.
Takie wpisy potrafią rozwalić najlepiej nawet zapowiadający się temat.

że co? motywowanie do robienia czegoś innego niż tylko ścinania sensi nazywasz głupotami? hehe
 
S

sub

Guest
ciekawe ilu wk***ionych owego dopadło za te porady i zachęty

Zmarł śmiercią naturalną.


Do CZERWONEJ MAŁPY

Małpa w czerwonym ;) Ciężko się czyta Twoje odpowiedzi – nie cytujesz quotą.

F2 było 100szt.regularne -męskie sztuki systematycznie usuwane,zostawiłem męszczaka pełnosezona i poszła orgia z pośrednimi.
wyszło 25% af lekko odbiegające od rodzica 20%więcej kwiatka
50% pośrednich 30% gorszy sort od f1,

100 sztuk to nie mało. Różnice pokroju? Rój mieszańcowy z kilkoma odróżnialnymi feno – krzewienie?

25% pełnosezonów zwiększony metabolizm,więcej listków kwiatowych z dużą ilością trichomów. badanie na gołe oko i uzbrojone w średniej klasy mikroskop szkolny. tak bym to sklasyfikował. opinie biegłych konsumentów dobre,obiektywnie-za free wszystko dobre

Idealne mendlowskie proporcje ;)

f3 100szt. regularne -2 sztuki af z dłuższym wegiem i flo chciało by się powiedzieć coś ala ruderalis. reszta pełnosezonów zwiększony metabolizm,więcej listków kwiatowych z dużą ilością trichomów,lekkie zwiększenie mocy,termin dojrzewania przyśpieszony o jakiś tydzień opinie biegłych konsumentów dobre-j/w.

Zwiększony metabolizm to?
Jakaś selekcja pod kątem budowy kwiatostanów - ilości kwiatostanów w stosunku do liści - krzewienia się.?
To tak jakoś przy okazji się pojawia - czasem nawet solidna zmienność.

f4 100szt.regularne jak f3 bez sztuki af

Czyli pasowało by do – schematu dziedziczenia AF – wybierane bez AF i nawet jeśli – ostał się allel to nie wylazł.

termin - tak jak i szybkość dochodzenia jest raczej monogenowy w af/sezon

Zapewne. Ja bawiłem się w hybrydy wczesne „Polaczki” z mocnymi odmianami IN. Hybrydę LR#1 zrobiłem z tą samą linią co – zazwyczaj i mi efekt – jeśli chodzi o termin kwitnienia i ogólne wrażenie przypominał dokładnie tamte Miksy F1 – poza mocą ostateczną która była „pośrednia” między polaczkiem i LR#1.

Polaczkiem zwanym roboczo E – a on był poniżej Elary girl – raczej było to coś w granicach 4% THC ;) – takie konopie były dawniej – ocena nieszczęśliwych posiadaczy darowanych nasion.
Mój brak „wiary” w przyspieszanie F1 w hybrydach z innymi odmianami brał się z tego – efekt końcowy – podobny jak hybrydy z White widow – podobnie dochodziło.
Ładniej pachniało od innych - delikatnie żywicznie jak gruda afgana.

hmmmm można się uwinąć w pięć lat? Jak się ma jakieś zaplecze na okres jesień zima(in)

A bo ja wiem. ;) Zależy co się chce mieć. Własny jako tako wyrównany mix – ciągle w trakcie udoskonalania. Sama zabawa jest fajna.
Uwinąć się przecie to Ty uznajesz, że jest to TO co miało być - wtedy gdy tak uznasz - Twoje zabawki.
Nikt nie będzie tego raczej rejestrował jako odmiany ;). Jedyne kryterium to Twoje Zadowolenie.

lepiej ale to nie przejdzie w miksach typu HAZE/af. i temu podobnych, zbyt słaby wpływ genu monogenowego.

To może Haze AF? – coś co by się zachowywało dokładnie jak HAZE – ale w wersji AF.
Krzyżowanie wsteczne – z pokoleniami pośrednimi do wyłuskiwania roślin AF.
Haze/AF – z tego F2 – sztuki AF do Haze.. z tego.. i tak dalej z 4 backi z pośrednimi do łuskania AF. Następnie selekcja out z większej ilości sztuk takich co kwitną nieco dłużej.

Powiedzmy, że wyjściowy klon „haze” wredny z czasem kwitnienia 14 tygodni – cel wprowadzenie cechy AF do tego.

Pierwsze kilka tygodni przejście BVP – potem autoindukcja – 14 tygli kwitnienie -> gdzieś na połowę września przy sadzeniu w Maju – licząc start majowy i miech na BVP.

Ciekawe czy to w ogóle jest wykonalne. Taka "matematyka" - na papierze wygląda ładnie po prostu wprowadzenie jednej cechy do czegoś - klasyczna technika Hodowli roślin - tyle, że klasycznie to się raczej na populacjach robi.

HA I TU JEST PIES POGRZEBANY- nie wyjawiłem jeszcze co mam zamiar zrobić( nie wiem czy to zrobię?)

A pisz. Co się będziesz kamuflował.

TU raczej potrzeba uprawy out,żeby dostrzegać różnicę sezonówki do tejże sezonówki/af-f1.

Ja jestem emerytowanym gumofilcem z łopatą ;) Jedną mi nawet zakosili – o dziwo roślin nie.
In się nadaje do robienia nasion. A plecaki się przynosi z chwastlandów.

PS.na tym forum jest bardzo dużo Brazylijskich oper mydlanych, choć większa część jest w Hollywoodzkim stylu.

99% nie widziałem.
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
100 sztuk to nie mało. Różnice pokroju? Rój mieszańcowy z kilkoma odróżnialnymi feno – krzewienie?



mieszańce raczej bardzo podobne-jedynie czas pokazania preflowerów był zróżnicowany? około 20 dni,ale sie "doganiały" i doszły w tym samym czasie
trochę to wyglądało jak by powiększyć o 10 razy roślinę AF.


Idealne mendlowskie proporcje ;)


może nie były idealne? lecz można się o to podeprzeć

Zwiększony metabolizm to?
Jakaś selekcja pod kątem budowy kwiatostanów - ilości kwiatostanów w stosunku do liści - krzewienia się.?
To tak jakoś przy okazji się pojawia - czasem nawet solidna zmienność.


szybka budowa kwiatostanu,skrócenie flo -jak by wciąż obecny allel AF-
zmutowany, połączony?
Jakaś selekcja zawsze jest w wyniku końcowym, testy mocy, ilość trichomów.
po tym wydłubanie nasienia- nie udolne próby chowu kierunkowego(nie ma lekko w badaniach "underworld")


Czyli pasowało by do – schematu dziedziczenia AF – wybierane bez AF i nawet jeśli – ostał się allel to nie wylazł.


Wszystko na to wygląda że tak.



Zapewne. Ja bawiłem się w hybrydy wczesne „Polaczki” z mocnymi odmianami IN. Hybrydę LR#1 zrobiłem z tą samą linią co – zazwyczaj i mi efekt – jeśli chodzi o termin kwitnienia i ogólne wrażenie przypominał dokładnie tamte Miksy F1 – poza mocą ostateczną która była „pośrednia” między polaczkiem i LR#1.

Polaczkiem zwanym roboczo E – a on był poniżej Elary girl – raczej było to coś w granicach 4% THC ;) – takie konopie były dawniej – ocena nieszczęśliwych posiadaczy darowanych nasion.
Mój brak „wiary” w przyspieszanie F1 w hybrydach z innymi odmianami brał się z tego – efekt końcowy – podobny jak hybrydy z White widow – podobnie dochodziło.
Ładniej pachniało od innych - delikatnie żywicznie jak gruda afgana.



A bo ja wiem. ;) Zależy co się chce mieć. Własny jako tako wyrównany mix – ciągle w trakcie udoskonalania. Sama zabawa jest fajna.
Uwinąć się przecie to Ty uznajesz, że jest to TO co miało być - wtedy gdy tak uznasz - Twoje zabawki.
Nikt nie będzie tego raczej rejestrował jako odmiany ;). Jedyne kryterium to Twoje Zadowolenie.

Zarejestrują konsumenci i po latach czasem miło wspominają



To może Haze AF?

ktoś już na forum próbował-ale chyba wymknął się z pod kontroli






Ja jestem emerytowanym gumofilcem z łopatą ;) Jedną mi nawet zakosili – o dziwo roślin nie.
In się nadaje do robienia nasion. A plecaki się przynosi z chwastlandów.


Złomiarze he he



99% nie widziałem.[/QUOTE]

czasami warto zajrzeć


myślę jeszcze nad krzyżówką sezon/af-s3,4
S3,4 czy jest możliwe w jakimś tam % przejścia aa - homozygota recesywna do
AA - homozygota dominująca?

---------- Post Zaktualizowany 12:18 ---------- Data pierwszego postu 12:08 ----------

Małpa w czerwonym ;) Ciężko się czyta Twoje odpowiedzi – nie cytujesz quotą.






coś mi nie wychodzi

---------- Post Zaktualizowany 12:24 ---------- Data pierwszego postu 12:18 ----------

mogę ci zatem polecić porozglądanie się za albańskimi rasami, dają doby podkład pod kombinowanie.
co do dyskusji czy te autosy coś przyspieszają.. w mixie albańskiej x wszystko co popadnie + jakiś gen automatyczny udało się po paru latach osiągnąć miesiąc przyspieszenia względem f1 albańskiej x zmiksowanych odmian. nie wiem tylko na którym etapie pojawił się pył AF bo nie pamiętam jak pyliłem później [w jednym spocie celowo mixowałem z af a najwyraźniej pozniej pomieszały mi się nasiona








Dzięki -może kiedyś się skuszę. PRZEWIDZIAŁEM TROCHĘ INNY PROJEKT
 
F

fan

Guest
PM DB GGSwysadzona początkiem maja
połowa lipca

10.9


mi się to bardziej podoba niż af i ciekaw jestem krzyżuwek półauto x półauto..
 

Arh+

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2014
Postów
516
Buchów
5
Siemanko kolego.
Na początek chce cie poinformować ze twoje pół auto jjeszcze nie kwitną tylko się określiły, są duze i xdrowe (pure ak, special quen, shaman ).
Jestem ciekaw co to za odmiana "early pearl" jest cudowna. Zdrowo rośnie jest wysoka oto zdjęcie.
Ta na lewo. Reszrlta ro marocan i maroc pearl.
normal_20170728_200041.jpg
[/url]
Elo
Napidz cis więcej o tej mary i wklej dobre foto.
Elo
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół