nasiona marihuany

Panel led do boxa 0,36m2

Wyszukiwarka Forumowa:

berni95

Member
Rejestracja
Lut 13, 2017
Postów
5
Buchów
0
[SUP]Witam.
Chcę złożyć zestaw do automatów. Czytałem forum ale jest ich tak dużo, że nie mogę sie zdecydować.
Chciałbym włożyć tam gotowy panel led a nie składać samemu (nie nadaje się do tego i nie mam sprzętu).
Na sam początek zastanawiałem się nad phyolite 60W, chodzi mi głównie żeby było na wzrost i kwitnięcie ale poczytałem troszeczkę i odszedłem od tego pomysłu.
Nie chce też kupować na ebay'u czy słabej Chińszczyzny, wolałbym coś na naszym rynku ogarnąć.
Ogólnie to hajs nie ma znaczenia w wyborze tego panelu aby był jak by to ując rakietą:D
I pytanie brzmi, jest coś godnego polecenia w tej chwili? (z zakupem mam czas do marca)
[/SUP]
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
Może coś takiego?
Lampa LED Grow 180W Apollo 4 full spektrum
Rozmiar: 27cm x 28,3cm x 8,5cm
Kolor diod - długość fal:
czerwony 660 x5
czerwony 630 x4
niebieski 470 x1
niebieski 450 x1
niebieski 430 x1
podczerwień 730 (IR) x1
3,7K (białe) x2

Moc: 180W
Prawdziwy pobór mocy: 132W~136W
Temperatura pracy: -20oC+40oC
Żywotność: 50.000 godzin
Rodzaj diod: 3W
Certyfikaty: 1CE
Większość paneli jest made in china
jest na trochę większą powierzchnię -powinien dać radę
 

sobaczek

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2016
Postów
320
Buchów
1
Może coś takiego?
Lampa LED Grow 180W Apollo 4 full spektrum
Rozmiar: 27cm x 28,3cm x 8,5cm
Kolor diod - długość fal:
czerwony 660 x5
czerwony 630 x4
niebieski 470 x1
niebieski 450 x1
niebieski 430 x1
podczerwień 730 (IR) x1
3,7K (białe) x2

Moc: 180W
Prawdziwy pobór mocy: 132W~136W
Temperatura pracy: -20oC+40oC
Żywotność: 50.000 godzin
Rodzaj diod: 3W
Certyfikaty: 1CE
Większość paneli jest made in china
jest na trochę większą powierzchnię -powinien dać radę
Miałeś do czynienia z tym panelem Apollo? Słyszałem że na weg dobry ale przy flo nie daje rady. Jeszcze głośne wiatraki ponoć.
 
Z

Zenon

Guest
STB LED a tylko 60W ale 1500 zł. A co do składania samemu to jest to proste więc na Twoim miejscu bym się nie bał,kupował za 20 zł kija i lutował. Koszta wtedy takiego 60W panelu wyniosą Cię max. 500 zł.
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
Miałeś do czynienia z tym panelem Apollo? Słyszałem że na weg dobry ale przy flo nie daje rady. Jeszcze głośne wiatraki ponoć.

Nie miałem z tym panelem do czynienia i nie chcę mieć- mam swoje własnoręcznie zrobione( dla mnie są wystarczające)
bez obrazy <peace>ale to nie dla mnie, tylko dla:
"Witam.
Chcę złożyć zestaw do automatów. Czytałem forum ale jest ich tak dużo, że nie mogę sie zdecydować.
Chciałbym włożyć tam gotowy panel led a nie składać samemu (nie nadaje się do tego i nie mam sprzętu).
Na sam początek zastanawiałem się nad phyolite 60W, chodzi mi głównie żeby było na wzrost i kwitnięcie ale poczytałem troszeczkę i odszedłem od tego pomysłu.
Nie chce też kupować na ebay'u czy słabej Chińszczyzny, wolałbym coś na naszym rynku ogarnąć.
Ogólnie to hajs nie ma znaczenia w wyborze tego panelu aby był jak by to ując rakietą
I pytanie brzmi, jest coś godnego polecenia w tej chwili? (z zakupem mam czas do marca)"

Jak macie jakieś pomysły,sugestie? TO WBIJAĆ<lol>

---------- Post Zaktualizowany 14:14 ---------- Data pierwszego postu 14:08 ----------

[SUP]Witam.
Chcę złożyć zestaw do automatów. Czytałem forum ale jest ich tak dużo, że nie mogę sie zdecydować.
Chciałbym włożyć tam gotowy panel led a nie składać samemu (nie nadaje się do tego i nie mam sprzętu).
Na sam początek zastanawiałem się nad phyolite 60W, chodzi mi głównie żeby było na wzrost i kwitnięcie ale poczytałem troszeczkę i odszedłem od tego pomysłu.
Nie chce też kupować na ebay'u czy słabej Chińszczyzny, wolałbym coś na naszym rynku ogarnąć.
Ogólnie to hajs nie ma znaczenia w wyborze tego panelu aby był jak by to ując rakietą:D
I pytanie brzmi, jest coś godnego polecenia w tej chwili? (z zakupem mam czas do marca)
[/SUP]

Możesz pomyśleć o zleceniu komuś zrobienia panelu jakiego chciałbyś mieć?
 

sobaczek

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2016
Postów
320
Buchów
1
Dzięki. Sam już sklepalem swój diy ale takiego apollo proponowano mi rok temu.
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
Dzięki. Sam już sklepalem swój diy ale takiego apollo proponowano mi rok temu.

Pochwal się swoim ledem, może ktoś się skusi na budowę własnego?
foto mile widziane:passing-joint-smile
 

sobaczek

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2016
Postów
320
Buchów
1
Panel diy to tylko ledy lub cob, radiator i zasilacz. W sumie trzy składniki. Jedyny w kłopot to dobór parametrow i zakup tego. Złożyć można w dwie godziny. Na forum jest kilka niezłych poradnikow.
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
Panel diy to tylko ledy lub cob, radiator i zasilacz. W sumie trzy składniki. Jedyny w kłopot to dobór parametrow i zakup tego. Złożyć można w dwie godziny. Na forum jest kilka niezłych poradnikow.
+kable, lutowanie, klejenie= trochę więcej jak 2 godziny. tak 2,5<peace>
Ale wszystko da się ogarnąć <shiza>
 

sobaczek

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2016
Postów
320
Buchów
1
+ wentylator jak za mały radiator :) razem 2 godz 50 min. Za to rozkminiania tutejszych opisów ze 2 miesiace.
PS- pzdr Beerus
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
TY sobaczek nygus jesteś!!! 2 miechy rozkminy?<lol>--pozytyw!
czekamy na berni95, niech coś skrobnie.:crazy:
 

berni95

Member
Rejestracja
Lut 13, 2017
Postów
5
Buchów
0
Dzìeki za wpisy, troszkę późno się odzywam ale trzeba zarobić na ten panel xD. Nad tym STB LED tez sie zastanawiałem ale potrzebowałbym dwóch w razie awari, miałbym zamiennik a to jest koszt rzędu 3 koła. Mieszkam za granica i transport go mogłaby potrwać a nie chcialbym stracić roślinek.
Skrzynke mam już pustą.
A ze składaniem własnego ledu jest cyrk bo czytam forum i wogóle nie rozkminiam o co chodzi także gotowy panel byłby elegancki.
 

berni95

Member
Rejestracja
Lut 13, 2017
Postów
5
Buchów
0
STB LED a tylko 60W ale 1500 zł. A co do składania samemu to jest to proste więc na Twoim miejscu bym się nie bał,kupował za 20 zł kija i lutował. Koszta wtedy takiego 60W panelu wyniosą Cię max. 500 zł.

Teraz też się nad nim zastanawiam, ale potrzebowałbym dwóch, w razie awarii jednego miałbym zapas aby roślinki się nie zepsuły.
Co do złożenia samemu nie wiem jakie ledy wybrać i skąd ich zamówić.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół