nasiona marihuany

Nasza odzież o tematyce konopnej

Wyszukiwarka Forumowa:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Jak w tytule wyżej . . . zakładam ten temat by każdy mogł tu pokazać jakie ma ciuszki z tematem konopii . . .

Wiem wiem, dla niektórych takie wzory to przypał i obciach wiec proszę nawet o nie zaczynanie tutaj polemiki na takie tematy bo topic jest dla tych którzy lubią ;)

Ja osobiście lubię, chętnie nosze i się tego nie wstydzę . . . temat konopii to hobby jak i kawałek mojego życia :)

Oczywiście jak grower staram się zbytnio nie paradować w tego typu odzierzy przy sąsiadach czy np. chodzić do szkoły odbierać dziecko itd to oczywiste . . . . pozatym jak wyżej wspominałem noszę bardzo chętnie szczególnie na różnych wypadach wyjazadach imprezach itp. itd . . .


Na rozkręcenie tematu pierwszy zarzucam foty



na start koszulka relikwia;) - ma dobre 4 lata jak nie dłużej (nie pytajcie czy można gdzieś jeszcze taką dostać bo nie można - było ich bardzo niewiele)
4~270.jpg



2~326.jpg





i druga taka tam łoo - kupiona bodajże na stronce attitudeseeds jako dodatek do pestek
1~340.jpg



3~298.jpg




To na tyle tym razem . . . nie chce mi się teraz szperac po szafie ale mam ich zdecydowanie więcej . . . pokaże na czasie jak się temat rozkręci


Wogole zachęcam wszystkich do pokazywania swoich konopnych fatałaszków;)


Tylko jak już będziecie cos pokazywać, pokazujcie swoje. Proszę nie wrzucać fotek z internetu!!

Zatem pokazywać co tam macie :)



pozdro!!:spalony:
 
Z

Zenon

Guest
E no Panie ja chce ta pierwsza ! Kiedy produkcja ?:D Do konkursu idealna!

btw. Jaki rozmiar? Odkupie od Ciebie!
 

TetraHydroCanna

TechnoViking
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2015
Postów
541
Buchów
2
To i ja podłącze się pod temat!

Miałem tego bardzo dużo, na dzień dzisiejszy zostały mi 4 takie , jedna bardzo stara z Hash House a pozostałe kupione ze 3 lata temu jeszcze firmy El Polako, słucham rapu i nie tylko wiec stąd ten wybór, też lubię popylać w baggach i właśnie w koszulkach o takiej tematyce. Dzisiaj troszeczkę zmieniłem styl, ale lubię w nich jeszcze wyskoczyć na dobrą imprezę z MJ. Ogólnie MJ to dla mnie szeroko pojęta kultura, a nie ganianie z pałką w ręku małolatów za coś czego nie powinni zakazywać. :smokee:

Salem Alejkum









Pozdro <shiza>
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
hehe też mam pare ubrań powiedzmy niedyskretnych :sunny: w tej białej za małej ["opinajka"] raz po całej nocy chlania w mundurze holenderskim - nie chce mi sie go fotografowac - wparowalem na spota, jeszcze w takiej smiesznej czapce :sunny:

a smyczka ss - dosyć stara już i zepsuta/ pogubiona część do kluczy.



 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
E no Panie ja chce ta pierwsza ! Kiedy produkcja ?:D Do konkursu idealna!

btw. Jaki rozmiar? Odkupie od Ciebie!


3 XL :D

Nie no zartuje, nie jest na sprzedaż - pozatym stara zniszczona potargana . . . ale zawsze można sobie skopiować wzór i zrobić taka samą . . . w dzisiejszych czasach to żaden problem . . .



Dobra dalszy ciąg koszulek ;) kolejne dwie wygrzbałem z szafy :)


Tą dostałem osobiście od Tommy'ego ze Sweet Seeds na imprezie Product Earth Expo
8~96.jpg


7~124.jpg




a ta od ludzi z Advanced Nutritions na Grow Expo<joint>
5~226.jpg


6~166.jpg




Jak pogrzebie w szafie to jeszcze jakies na pewno znajde aaaa i smycze tez jakies mam tylko tez musze poszukać bo na codzien za bardzo nie uzywam . . . a Wy co? :) tylko raptem dwie osoby ma cos w temacie? <lol>


chwalić się, pokazywać <joint>
 

BiJej

The gAnja-Team
Rejestracja
Gru 16, 2014
Postów
646
Buchów
1
Siemka to i ja pogrzebalem w szafie;P






 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
kolejne ciuszki wygrzebałem z szafy <joint>

taaa koszulka poniżej jest stara i sfatygowana - obciałem jej rękawy bo sie troche skurczyła ;) - używam jej jako czasem koło domu jak jest gorąco na rower albo do biegania . . . ;]
qqqq~0.jpg



qq~0.jpg



a ta lubię . . . kupiłem na attitudeseeds . . . jako losowa koszulka do zakamuflowania przesyłki nasion ;)
q~0.jpg



qqq~0.jpg



:spalony:
 

kawalekklocka

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2018
Postów
55
Buchów
0
48.jpg



edit Gandi: pozowliłem sobie przenieść post z tematu Odzieżówka tutaj, tylko zgubił mi się komentarz do tego posta ;) . . . zapraszam innych do kontynuowania tego wątku
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Najnowszy zdobyczny nabytek, z targów Planet Earth Expo

1~431.jpg



2~417.jpg



:spalony:
 
Ostatnia edycja:

Bicouz

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2014
Postów
156
Buchów
2
OO ale za***isty temat :)
Panowie na poważnie myślę o wprowadzeniu do obiegu marki P.G.R - Polish Growers Republic
Planowane jest przekazanie w celach reklamacyjnych duzo koszulek na marsz wolnych konopi w celu rozpowszechnienia marki :)
Ten Projekt zostal stworzony specjalnie na potrzeby indywidualne . Grzesiu wyraził zgodne :)
MOja tematyka to promowanie konopi w Polsce oraz wszystkich breaderow i seedshopów . Czas pokaże czy dostanę zgodę od nich wszystkich :) Mam duuuzo pomysłów a ta koszulka to sportowa koszulka na lige :)
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Aż po spodenki do kosza na pranie poleciałem

są 2 stronne
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół