nasiona marihuany

Suszenie na spocie

Wyszukiwarka Forumowa:

Fixxss

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2013
Postów
494
Buchów
0
Ja przyczaiłem sobie dwa lata temu, domek stary opuszczony jak na wiekszości wsi stoją do tej pory. Powiem że był tam dach nie szczelny, a raczej w nim dziura. W***ałem sie na poddasze, rozłożyłem sobie nie dużą folie, Położyłem topy z łodygami na folie i na wierzch dałem, żeby nie zamokły. Nie chciałem trzymać dużych ilości na terenie domu. Powiem wam że przechowywałem tam, i zaglądałem od czasu do czasu.
Temacik suchy był już po 1,5 tyg. Tryma zrobiłem po ok 7 dniach leżakowania. Więc ja tam się śmiałem, z ludzi co jakieś karton boxy stawiali na drzewie, albo i lepiej znicze :D
Kilka sampelków na spocie suszyłem, by miec co zajarać przed ścinką. Wpie****iłem je w krzaki obok spota i zawinąłem jakimś "sianem" by wilgoć szybciej wyciągneło. Po nie całych dwóch dniach sampelki gotowe :D Pamiętam był już gdzieś taki wątek :D

Co tu mysleć o suszeniu jak do plonów jeszcze daleko, ja tu mysle o nowych miejscówkach. A o suszenie to można się martwić przed ścinką
 

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
na tydzien topy wysuszyc i juz ci psy wpadna to malo prawdopodobne chyba ze wszyscy wiedzą to spodziewaj sie. Moj ziomek przy 1 uprawie wpadl dzieki nie znajomemu co sie pochwalił.


Powiem tak ja juz uprawiam kilka lat caly czas bez przerwy i nigdy nie mial przypalu bo trzeba dobrze zyc z ludzmi chyba ze jestes jakas patologią z marginesu to lepiej do domu tego nie przynoś
 

MarcinOCB

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2009
Postów
246
Buchów
53
Próbowałem kiedyś suszyć na spocie pod zadaszeniem z folii z marnym skutkiem niestety, okoliczne krzaki ograniczały przepływ powietrza i zaczynała pojawiać się pleśń. Na poddaszu szopy u dziadka gałązki podwieszone pod dachem, dało radę choć można było wyczuć zapach przechodząc obok. Myślę że jeśli ktoś nie ma growboxa to opuszczony budynek jest jakąś alternatywą (chociaż jak dla mnie to spory przypał), ewentualnie można skonstruować suszarkę karton + wentylacja + filtr węglowy (w końcu lepiej mnieć przypał z policją czy z rodzicami??).
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Jak ja bym chciał miec jeszcze przypały z rodzicami...
Zostąły jednyni psy, ale staram sie ich unikać
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół