nasiona marihuany

Suszenie na spocie

Wyszukiwarka Forumowa:

Euzebioo

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2017
Postów
117
Buchów
0
Pytanie odnośnie suszenia na spocie 5-7 dni, wrzesień max początek października, możliwe opady deszczu,
czy ta metoda się sprawdzi czy wszystko zakiśnie - zapleśnieje.
- suszenie w środku lasu albo na polanie. albo w wykopanym dole.
- ofoliowany karton ala-box 40x40cm
-2 pochłaniacze wilgoci typu humistop.
- wlot pasywny i wylot pasywny otwory 5cmx5cm
stosował ktoś coś takiego?
 

pablobini1

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2016
Postów
73
Buchów
0
Ogarnij sobie miejsce gdzie możesz rozwinac taka folie lub małą. Plandeke 3m/3m (zależy ile masz do suszenia)przywiaz miedzy drzewami konce plandeki lub do wbityck juz pali i masz daszek pod którym możesz suszyć MJ, (koniecznie plandeka c,arna lub ciemno zielona by wtopić w tło przyrody.)no i po bokach by był przewiew powietrza bo inaczej pleśń zaatakuje
Prosty i dobry sposób!
ja tak robię z Outdorem przy dużych ilosciach i robi robotę gdy nie masz gdzie suszyć.
 

Kanabisowy

Well-known member
Rejestracja
Lis 22, 2014
Postów
73
Buchów
1
A jak mocno pada, to daje rade? U mnie zawsze na koniec outa ostatnie 2-3 tygodnie zawsze musi padac non stop. A teraz szykuje sie na znacznie wiekszy projekt niz do tej pory i mysle by namiotu nie wstawic, w srodku pare zniczy, by przetrzymac zbiory te 3 dni kiedy najmocniej pachną potem moglbym je przeniesc w docelowe miejsce
 

XlucyferX

Only #
Weteran
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
855
Buchów
2,554
Odznaki
4
powiedzcie mi jaki jest sens sadzic i suszyc na oucie?? jakies flandeki,folie rozkladac na plenerze,qrwa znicze rozkladac... zawijasz material na chate rozkladasz i ma byc,bo i tak musisz go jakos dotransportowac,a nie smiecic w plenerze!
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Ale jak ktoś nie ma możliwości trzymania w domu MJ ? Ja w ubiegłym sezonie spróbowałem suszyc na drzewie, akurat trafiłem w pogode, że nie padało tylko było ciepło, świeciło słońce, a temat zaczepiony był 2m nad ziemią na zwykłej gałęzi w gęstym lesie . Przeszło, nie pamiętam już ile się suszylo, ale wyszło jak najbardziej na plus . I w tym roku na pewno to powtórzę !
 

Johny12

Active member
Rejestracja
Lut 3, 2017
Postów
43
Buchów
0
Jestem tego samego zdania co vendetta, nie wiem czego wy sie boicie w domu no chyba, ze macie po te 15-16 lat i boicie sie rodziców ja sam osobiście mieszkam w domu jedno rodzinnym i po harvescie wjeżdżam do domu z workami az trzeszczy na strych... Reakcja rodziców ? Pierwszy raz napewno nie zadowoleni a ostatnio to i jak było trzeba przewrócić czy zamieszać w pudełku to mama nie robiła zadnego problemu (nie było mnie w domu) :)
 

Kanabisowy

Well-known member
Rejestracja
Lis 22, 2014
Postów
73
Buchów
1
Nie każdy mieszka w domku jednorodzinnym a świeże wiesz chyba dobrze jak capi, wole te 3-4 dni przetrzymać na spocie i wtedy w docelową suszarnie.
 

Euzebioo

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2017
Postów
117
Buchów
0
ŻADNE ZNICZE, to to w ogóle przypał światło,pożar. Tak nie każdy mieszka w domku, pewnie jakaś tam ilość idzie wziąć ze sobą, filtr węglowy pomorze no ale co jeśli masz 70 tłustych topów ?. Tak to prawda pierwsze 3 dni po ścięciu to jest smród niemiłosierny. Poza tym czasami lepiej wozić na raty po 3 topy dobrze ukryte, niż 1 raz, i być w TV i dostać realne 8 lat :prisoner-smiley-emo:police-smiley-emoti .
Tobie może pozwalają suszyć, ja tam wole z rodzicami zapalić <peace> niż narażać ich na przypał.
 

Johny12

Active member
Rejestracja
Lut 3, 2017
Postów
43
Buchów
0
Euzebioo w innych tematach piszesz, ze nie palisz w ogole a tu, ze wolisz z rodzicami A to ciekawe :pr:
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Nawet jak nie spleśnieje, to ładny gift ktoś może od Cb dostać ;)
Traciłem kilka razy krzaki w końcowej fazie flo... masz pojęcie co to za uczucie?
W październiku to w szopie trzeba doglądać, czy nie pleśnieje, a co dopiero na out.
No, ale patrząc realnie masz 50% szans, spleśnieje, albo nie :D
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Raz udało mi się wysuszyć w chyba opuszczonej altance na działkach-obserwowałem jedną działeczkę zaniedbaną na uboczu i w październiku się bez szczelnie do niej wyebałem.Rozwaliłem kłodkę i zaqiesiłem swoją-wstawiłem piecyk gazowy na butle i tak wysuszyłem ziółko.Było tego ponad dwa kilo.Zapach czuć było tylko koło samej altanki i też lajtowo.Na koniec zostawiłem kłudkę z kluczami oraz piecyk w podzięce hehe.
 

Johny12

Active member
Rejestracja
Lut 3, 2017
Postów
43
Buchów
0
Bardzo ładnie sie zachowałeś :) szkód nie narobiłeś a i grzać maja czym! :pr:
 

pablobini1

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2016
Postów
73
Buchów
0
Dobra opcja z altanka ale nie kazdy to ma....
Chlopak kombinuje to mu radzimy, a jak on zrobi to sie okaze.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół