nasiona marihuany

czy juz sie nadaje (rady)

Wyszukiwarka Forumowa:

San Pedro

Prostak i do tego cham
Rejestracja
Sie 25, 2010
Postów
308
Buchów
1
Witam mam dwie roślinki (femki) passiona 1 tu pojawia się moje pytanie czy konkretnie już się nadają na matki ?
20170212_065848.jpg




20170212_065625.jpg


czy dobrze myśle żeby w ten sposób ciąć klony ?

20170212_065651.jpg


i ostanie pytanie czy tak mala odnoga się nadaje czy jest to zbyt male na klona ?

20170212_065823.jpg
 

Malac

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2016
Postów
96
Buchów
0
Nadaje się. Mi szkoda było wyrzucić obcięty szczyt i na centymetrowej łodydze się przyjęła :)
 

San Pedro

Prostak i do tego cham
Rejestracja
Sie 25, 2010
Postów
308
Buchów
1
czy jak klony zaczynaja mieć takie czerwone łodygi znaczy że umierają ?
 

Malac

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2016
Postów
96
Buchów
0
Co znaczy "takie"?? Moze jakaś fotka? W innym przypadku zapraszam do wróżbity Macieja.
 

San Pedro

Prostak i do tego cham
Rejestracja
Sie 25, 2010
Postów
308
Buchów
1
nie miałem jak zrobic fotek ale juz są.
Nie wiem czego to oznaka ale łodygi wyglądają o tak :
20170220_145758.jpg


20170220_145606.jpg


a wszystkie klony tak :

url]


20170220_145727.jpg


20170220_145722.jpg
 

Malac

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2016
Postów
96
Buchów
0
Poobcinaj jeszcze troszkę niektóre listki i nic nie ruszaj. Zapewnij im wilgoć, światło i odpowiednia temperaturę. Ja nie pryskałem i 100% się przyjęło, jedne po 10 dniach inne po 15. Moim zdaniem jest wszystko ok.
 

San Pedro

Prostak i do tego cham
Rejestracja
Sie 25, 2010
Postów
308
Buchów
1
Malac dzięki za rady :) no i oczywiście muszę się pochwalić efektami
szybkie fotki
20170225_233610.jpg

20170225_233603.jpg



nawet taki maluszek mi się ukorzenił
20170225_233747.jpg
 

JJJPPP

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2015
Postów
371
Buchów
0
Mam coś podobnego, ma 4 piętra, tylko mam purple#1, moje pytanie , czy klony pobiera się naraz ? Moja ma ok 4 piętra na ta chwile, puscilem ja z rogu doniczki 11l bede ja naginał do drugiego rogu po ukosie, to bedzie moj 1 raz, co musze w skrocie wiedziec, Mam wełne mineralna, ukorzeniacz w żelu, wystarczy po ukosie sciac obciac dolne liscie i przyciac koncowki górnych ? Musi byc jakas szklarnia czy cos ? Sprobuje chyba 1 szczepke w ziemi puscic i 1 w wodzie, zobacze wyniki do porównania
 

San Pedro

Prostak i do tego cham
Rejestracja
Sie 25, 2010
Postów
308
Buchów
1
Dziś wrzucę ci jak to wygląda u mnie tzn jAK ja to sobie ogarnąłem żeby było cacy i tak jest ^^
 

JJJPPP

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2015
Postów
371
Buchów
0
No to dajesz :) Ja zrobiłem dziś taki inkubator zeby nawilzac go nawilzaczem tam beda wsadzone klony w welnie mineralnej, nigdy tego nie robilem nie chce tego spaprac stracic czas itd Czy oslone zeby zatrzymac wilgoc musza miec tez wierzchnia warstwa klonow (liscie) ? Czy niekoniecznie i wystarczy nawilzanie pojemnika w ktorym bedzie zwisac welna z mam nadzieje utworzonymi korzeniami, czy musze ten pojemnik zaciemnic czyms ? bo jest dosc jasny, czy musze dawac jakas plekse pod lampe, mam cfl moglbym podniesc wysoko, cfl szybko traci swiatlo przy zmianie wysokosci Juz zwiekszeniei do 10cm wyciaga rosliny I czy ph wody w welnie musi byc 5.5 ? I drugie zamoczenie dopiero po tygodniu lub wcale ? Po wypuszczeniu korzeni moge razem z welna przeniesc klony do ziemi czy wełne musze usunac jakos ?
 

San Pedro

Prostak i do tego cham
Rejestracja
Sie 25, 2010
Postów
308
Buchów
1
Co do foty trochę się z***alem w akcji i zapomniałem wczoraj cyknac dziś zrobię. Ph najlepiej lej odpowiednie chociaż nie jest ono tak bardzo ważne, rośliny i tak większość będą ciągnęły z liści żeby wytworzyć korzeń. Światło jest przy ukorzenianiu drugo planowe klony potrzebują tylko troszkę światła. Wełny niczym nie musisz zaciemniac. Twoje kolony całe powinny stać w pojemniku w którym jest wysoka wilgotność to bardzo ważne
 

JJJPPP

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2015
Postów
371
Buchów
0
Ok, jakos to ogarne, czy klony musza miec powietrze, bo bede to robil w boxie mam nawiew 120mm i nie wiem czy go skierowac do mgly czy pozostawic bez tlenu, bo widzialem ze ktos odkrecal powoli powietrze wiec nie wiem czy to jest pozadane na takim etapie przez rosliny a nie chce upsuc czegos i taka mala dygresja San pedro, nie umieszczaj takich fot gdzie sa widoczne Twoje palce i linie papilarne, przeciez psy moga to wrzucic sobie w jakis fotoszop obrobic cyfrowo wyodrebnic linie i juz wiedza kto sobie klonuje jesli jestes w ich bazie, a jesli nie jestes to byc moze kiedys bedziesz przy byle wybryku, takze moze zostaw te foty z klonami tylko edytuj je i wymaz w paincie sprejem opuszki ?
 

San Pedro

Prostak i do tego cham
Rejestracja
Sie 25, 2010
Postów
308
Buchów
1
Fakt Polska to kraj naprawdę dziwny i różne rzeczy tu już w moim (jeszcze) młodym wieku widziałem ale ku**a kryminalne zagadki polaczków to niee... Ziomek bez przesady. Takiej technologi to chyba niema nawet a jeżeli jest to na pewno nie na takich leszczy jak my na tym forum bo nawet ziomek co ma 6,6kw lampy(chyba najwięlsze pie****niecie w fotorelacjach na forum) to dla ludzi którzy maja dostep do takiej technologi (jeszcze raz zadam pytanie czy ona istnieje?) to jest leszczyk i to malutki.. Ide do boksa to ogarne ci te fotki co i jak i opisze
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Co do klonów: kupujesz małą szklarnie / propagator, tniesz klony, umieszczasz w szklarence, dajesz pod słabe światło 18/6 i czekasz, codziennie spryskujesz wodą, NIE PODLEWASZ!!! I po 10 dniach masz ukorzenione klony, medium jest obojętne, ja ostatnio użyłam kokosa, ale równie dobrze może być wełna mineralna albo ziemia. Wentylacja nie jest klonom potrzebna, w pierwszych 2-3 dniach nawet zawór wentylacyjny w propagatorze powinien być zamknięty.
 

JJJPPP

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2015
Postów
371
Buchów
0
Dzieki, i taka roślina zyje nowym zyciem czy, liczy sie od dnia zycia matki ? I czy ona bedzie miala normalnie tyle odrostow co matka ? Mysle uzyc nawilzacza zeby zachowac wilgoc , moze chodzic non stop ? umieszcze w plexie welne mineralna i pod spodem bede mogl puscic mgielke z nawilzacza i na malych czy duzych obrotach jak juz ? zeby nie przegnilo cos
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół