nasiona marihuany

czy juz sie nadaje (rady)

Wyszukiwarka Forumowa:

JJJPPP

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2015
Postów
371
Buchów
0
Dzieki za pomoc, klony uschły pomimo wciaz mokrej wełny ani jeden nie puścił ani włoska
 

JJJPPP

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2015
Postów
371
Buchów
0
Póki co nie mam krążków, teraz klonuje w wodzie, tak przypuszczałem ze to proste nie bedzie, a pisali tu ze to tak proste ze nie ma o czym pisac, ale zawsze koniowi pod górke wiem z doswiadczenia, w wełnie widziałem ze maczaja w nawozie zamiast wody kostki i daja mate grzewcza a ja tego nie miałem, dam znać najwyzej co z klonami w wodzie.
 

San Pedro

Prostak i do tego cham
Rejestracja
Sie 25, 2010
Postów
308
Buchów
1
Teraz ciałem trochę klonów a skończyły mi się te krążki które wrzucałem wcześniej(gdzieś w tym temacie są fotki) i stwierdziłem ze sproboje zrobić tak samo tylko w ziemi (canna terra profesional ) tez się udało. Podstawą jest zapewnienie temperatury, wilgotnosci jak najwyższej i sterylnych narzędzi przy cięciu

Edt. Mój zdaniem klonowanie w wodzie bez maszynki tej która ktoś z forum robił tzn na pompkę i spryskiwacze mija się z celem
 

JJJPPP

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2015
Postów
371
Buchów
0
Siedzi w wodzie z 5 klonow juz z 2 tygodnie czy wiecej i ani jednego wloska, a wygladaja na zdrowe, sterylizowalem zyletke, dalem hormonow od hesi w płynie, Porazka siedza i czekaja chyba na wykopki albo na festyn, Mowiliscie ze nic prostszego niz klonowanie, ale jak ktos robi to 1 raz to widac nie proste co tez zakladalem, nawet nie bralem pod uwage ze mi sie uda wiem z autopsji ze nie ma co byc hura Mowiliscie wez zetnij wloz do tego czy tego i spasiba, a tu dupa.. Mam matke z klonami ale mam dosc nie wiem czy ja wywalic na dwor zeby urosla czy ciac kolejne klony tylko teraz jak i gdzie je wwalic zeby puscily korzenie ? Bo szkoda mi pradu na kolejne tygodnie Nawilzacze mi sie popsuly Zadnych mat nie mam, na allegro nei widac zreszta zadnych sa tylko jakies akwariowe, wolalbym za to pestek kupic POzdro
 

San Pedro

Prostak i do tego cham
Rejestracja
Sie 25, 2010
Postów
308
Buchów
1
Musisz gdzieś popełniać błąd ale gdzie to my nie możemy ci powiedzieć bo nie wiemy musisz dalej dość do tego sam.
 

JJJPPP

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2015
Postów
371
Buchów
0
Jeden jedyny który puścił korzenie na dole przy cięciu a nie w górnych przycinaniach odgałezien

Pozostałe tez wsadze które popuszczały tam jakieś włoski, bede miał SZAŁ 3 klony Reszte 3 nie puscilo jeszcze nic, nie wiem czy puszcza jeszcze cokolwiek, mam pełno nowych klonów do ciecia, zbyt długo to trwa o wiele lepiej kuipić pestki ale coz, ja nie miałem czasu bardzo sie tym zajac, mowie wyjdzie to wyjdzie nie to nie , musze zapizdzac po ziemie bo mi sie skonczyła,daje fotki w zamian za pomoc :) Pytanie dlaczego wyzej puszczały włoski a przy cieciu nie ?

 

Sarajayzzz

New member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
1
Buchów
0
Witam,
Jest szansa że klony przeżyją 3 tyg od rozdzielenia, same w dobrze przygotowanych warunkach, krążki plus woda na dole szklarenki, nawet 5 procent mnie zadowoli, próbował ktoś tak bez opieki?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół