nasiona marihuany

Growblog. 1 meter. HPS + LED.

Wyszukiwarka Forumowa:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
To spoko system jak tylko 2x na tydzień Ci wychodzi. A powiedz mnie ile L na oko tego medium masz w donicy?
Update pewnie w niedzielę po 9:00 bo my chyba na tą samą mszę o 8:00 zapie****amy :freak2:
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
Donice 10l do grow, do vegowania 2.5l
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
Jo,

Up.

Większość jest po 7 tygodniach flo, tak że już bliżej ścinki niż dalej.


Aunt of Farooq. Tym razem nie są tak ekxtremalnie oblane żywicą jak poprzednio. Nasiona z tej samej paczki, poprzednio miałem 2 i oba były białe, teraz mam 4, nadal w miarę żywiczne, ale nie aż do tego stopnia. Nasion z nich sporo będzie, wszystkie zapylone.




Snow Bubble duży. Ten za to ma żywicy do chu*a, plon będzie symboliczny, ale ogólnie jestem z niego zadowolony. Trichomy już wszystkie mleczne, jak tylko pierwszy bursztynowe się pojawią, to ścinam, myśle w przyszły weekend, już raczej nie będę go podlewał.


Coś mu się przyblokowało i się zakolorowił, ale to już finisz, tak że nie ma problemu.





Snow Bubble mały. Jeszcze ma trochę przezroczystych trichomów, tak że zetnę go nieco później niż dużego.




V3. Odrost po lewej traktowany azotanem srebra, to raczej w bubble bags pójdzie. Bananów trochę się pojawia, ale słabo się otwierają i mało pyłku, rozgniotłem kilka i pomacałem bobka na Z99 Haze, ale jeszcze nie widać sionek, to nie wiem czy pyłek płodny.




V3 pozostałe dwa.






Malawi x SSH '90s. Ta dopiero zaczyna masy nabierać, jeszcze długo będzie stała. Boby zadziwiająco twarde jak na czystą sativę, sporo twardsze niż u rodziców.




Super Kush x Blue Pez. Strasznie wolno to puchnie, też jeszcze sporo postoi.



Bad Dawg. Ten to jest sk***esyn w ch*j, za jakieś 2 tygodnie pewnie pójdzie pod nóż, jak będzie ładna pogoda, to go wyniosę do dziennego światła, bo na fotach z fleszem nie wygląda tak dobrze jak w realu.




Cherry Bomb.



Z99 Haze






Pzdr.
 

TetraHydroCanna

TechnoViking
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2015
Postów
541
Buchów
2
Widać, że odżyły trochę, nie wiem jak wyglądały po przesuszeniu, ale jest ok. Zawsze sadzisz strainy, które może nie dają wy***anego plonu, ale jak patrzę na tą żywice, i na te rośliny skąpane w bieli, to od razu nasuwa mi się fakt, że susz będzie miał znakomitą jakość, a przecież tylko takie strainy chcemy palić <palacz>. Pozdro
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
Staram się sadzić różnorodne odmiany, teraz mam i indyje ledwo po kolana, i sativy co mi prawie po szyję sięgają, a karłem nie jestem :)
Plon to dla mnie marginalna sprawa, bo nie handluję, a sam palę tyle, że nie jestem w stanie na bieżąco skonsumować tego co mam, więc i tak zapasy się po każdym grow powiększają.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
Jo,
Gadałem dziś z koleżką, co AoFa wypuścił, czemu tyle mniej żywicy tym razem. On już je mnożył parę razy i mówi, że w momencie zapylenia rośliny praktycznie od razu przestają żywicę wylewać, cała energia idzie na produkcję nasion i to jest dla roślin priorytet. Mogłem choć jednego zostawić "czystego", ale zupełnie nie przyszła mi ta kwestia do głowy, więc wszystkie 4 zapyliłem od góry do dołu, trza będzie następnym razem znowu wysiać. Póki co moje ulubione palenie, a zostało mi może ze 2g. Coś tam będę miał po wygrzebaniu nasion, no ale wiadomix, lepszy byłby niezapylony.
Pzdr
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
Jo,

Musiałem się pozbyć roślin stojących w szafie, bo już zaczynało być czuć zioło na chacie, tak że lekko przyspieszyłem pierwszą ścinkę i wczoraj skosiłem oba Snow Bubble. Praktycznie wszystko na mlecznych trichomach, zawsze ścinam jak tylko pierwsze bursztynowe zobaczę, to myślę o najwyżej kilka dni je pospieszyłem.



Jeden liścioch oderwał mi się razem z bobkiem.


Może ze 20g będzie z tych krzaczków :)


Tyle z wyższego Snow Bubble ciągle zostało, sionka muszą dojrzeć, zapylone AoF.




Dziś pierwsze w tym grow podgolenie dolnych wiatrakowych.



AoF, bardzo indyjska konopia indyjska:)



Cherry Bomb i Z99 Haze. Od początku stoją pod HPSem :)



Bad Dawg



W weekend ścinam 2 sztuki V3 i Bad Dawg, bo pod mikroskopem trichomy już są ok, tzn. na każdej pierwsze bursztynowe można zauważyć. Pozostałe jeszcze kilka tygodni postoją.


Pzdr.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
Jo,

Harvest trwa. Ściąłem 2 sztuki V3 (jedna V3 została, jeszcze z tydzień musi postać) i Bad Dawg. Sorry za jakość fotek, lepsza nie będzie :)

Słowem podsumowania - obie odmiany dobre ogólnie i dobre na komercyjny grow - najszybciej zaindukowały, zaczęły kwitnąć i dojrzały w 8 tygodni, przyzwoity plon, bobki i ilość żywicy. Ja używam konopi do celów rekreacyjnych, więc zależy mi głównie na najwyższym poziomie THC, czyli mlecznych trichomach, więc jak widzę pierwsze bursztynowe, to ścinam.

V3 ma lekko twardsze bobki i było mniej trymowania, większość trichomów mleczna, pojedyncze bursztynowe się pojawiły.

Bad Dawg ok. 15-20% bursztynów, więc na dobrą sprawę mogłem go parę dni temu ściąć, to wg moich standardów dojrzał w 7,5 tygodnia, a to w ch*j szybko. Nieco więcej trymowania niż przy V3, ale trochę większy plon i bardzo mocny smród. Jakby cały namiot tym obsadzić, to nie jestem pewny, czy standardowy filtr by ogarnął, mocno słodko-stęchły odór, zrobiłem sobie przerwę na fajka w trakcie trymowania, bo aż niedobrze się od tego robio.

Jak wszystko podeschnie, to wrzucę fotki suszu.


V3 nr 1 - traktowana azotanem, otrymowałem tylko prawy odrost, lewy idzie w bubble bags. Ostatecznie dość sporo bananów nawyrzucała i nawet jakiś tam pyłek był, ale na tyle późno, że teraz to już nie mam za bardzo co zapylać, bo wszystkie pistile albo kremowe, albo brązowe i grow już powoli będzie dobiegał końca.



V3 nr 2.





Bad Dawg.






Pozdro.
 

Ciasto

Murzynek
Rejestracja
Mar 26, 2017
Postów
325
Buchów
0
Szczyty białe jak K2 dla Polaków :)
Kozak zdjęcie V3 nr1 zdjęcie 2 !
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
Jo,

Snow Bubble już suchy, wczoraj testowałem - bardzo mocna indyja, w działaniu mocniejsze niż AoF, ale smak i zapach lepszy z AoFa.



Pzdr
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
Jo,

Wyciągałem dziś krzaki do podlewania i zauważyłem coś przy czubku jednego AoFa, myślałem, że banan, ale poświeciłem latarką i światło się w tym odbiło. Po bliższej inspekcji wygląda to na kulkę żywiczną, nigdy wcześniej nie widziałem czegoś takiego. Na razie nie mogę się przyjrzeć pod mikroskopem, bo musiałbym to ***ać, tak że luknę w dniu ścinki, ciekawe czy będzie się powiększać...






Pzdr.
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Pamietam, ze Gandi tez cos takiego mial na krzakach.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół