nasiona marihuany

Growblog. 1 meter. HPS + LED.

Wyszukiwarka Forumowa:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Dobra, już się przyzwyczaiłem, że muszę co tydzień to powtarzać - użyłem ziemi z bardzo dużą ilością nawozu, większą niż zakładałem, jest w niej na***ane od chu*a kurzaka i o ile duże planty dają radę na luzie, to te niewielkie nie dają rady przerabiać takiej ilości nawozu, więc są poprzypalane/przenawożone.
 

Ciasto

Murzynek
Rejestracja
Mar 26, 2017
Postów
325
Buchów
0
Napalmie piszesz o ścince. Planujesz flush robić przed owym przedsięwzięciem skoro ziemia jest tak dobra i nadal nabita nawozem? Nie szkoda flushować tak dobrej ziemi i nie wykorzystać jej do następnego grow? Naprawdę bardzo piękny krzewy i oby do końca!

Ciekawi mnie jak wygląda EC w wypływie z tej ziemi :) Masz jak sprawdzić?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Ja nigdy nie flushuje. Nie mam jak EC sprawdzic.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Nie wiem, jeszcze tego grow nie skonczylem, to co sie nastepnym mam martwic?
Moze uzyje ponownie tylko z worek swiezej dosypie, zobacze, na lato robie przerwe, nastepny grow pod koniec roku pewnie odpale.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Jo,

7 tyg. flo minęło.

Za tydzień ścinam Kona Sunset i mniejszego Aunt of Farooq - to 2 najmniejsze krzaczki i już są za mocno przypalone. Generalnie im więcej genów indyjkowych, tym gorzej znoszą tyle nawozu. W przyszłym grow chyba zmieszam tę ziemię 50/50 z kokosem jak dnx pisał, ale właśnie do indyjkowych odmian, sativy są większe z większą masą i dają redę na luzie, tyle że tym razem z sativ mam tylko SSH i MS5, Apollo13 to skunkowa hybryda i też jest ok, wszystkie pozostałe to indyje, więc nie dają rady tyle kurzaka przerabiać.


Mullum Super 5 #1





Mullum Super 5 #2



Apollo 13



Gorilla Glue #4 x Bright Moments





Kona Sunset



Kona sunset x Amnesia



Super Silver Haze '90s feno 1





SSH '90s feno 2



Aunt of Farooq







Girl Scout Cookies x Afghan Kush (5 tyg flo)



Pozdro
 

Johnyy

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2015
Postów
148
Buchów
0
Sie Panie zdecyduj
Ma wystarczajaco az nadtto skladnikow w glebie ale rosliny nie rosna na samej wodzie...
Rosliny rosną w glebie która jest podlewana woda bez nawozów , oto mi chodziło , a napalm co każdy prawie up pisze dlaczego są plamy na liściach ale i tak pytania dalej te sam , czepiasz sie panie , jakos Jak przegladam relki to zadko kto uprawia do konca bez. dokarmiania roslin , sam bym raczej nie wypatrzyl ze to akkurat plamki na liściach z powodu ze nie nadążają przerabiac nawozu z gleby , dla mnie gościu w h*j kumaty
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Widzisz wszystko zalezy od doswiadczenia jakie posiada grower.
Po samym kolorze lisci tam widac ze rosliny maja az nadto pozywienia.
A pozniej zaczynają sie inne cyrki. Jesli dobrze potrafisz rozpoznać na czas po listowiu co dolega roslina, jestes w domu.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Jo,

8 tygodni flo minęło.

Ścinam dziś Kona Sunset i mniejszego Aunt of Farooq - to najmniejsze krzaczki, oba czyste indyje. Za tydzień następnych kilka wycinam.


Kona Sunset & Aunt of Farooq - plon z nich bardzo mały będzie, z AoF wręcz symboliczny, ale mam jeszcze nasiona, to następnym razem je dłużej poweguje coby większe były.


Kona Sunset


Aunt of Farooq.



Mullum Super 5 #1





Mullum Super 5 #2



Apollo 13 - prawdopodobnie za tydzień ścinam.





Kona Sunset x Amnesia



Gorilla Glue #4 x Bright Moments - za tydzień ścinam.



Super Silver Haze '90s feno 1





Super Silver Haze feno 2 - też chyba za tydzień zetnę.





Aunt of Farooq - za tydzień kosa. W ch*j wielkie te trichomy pod mikroskopem, nigdy aż tak dużych nie widziałem.







Girl Scout Cookies x Afghan Kush (6 tyg. flo)






Pzdr
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Jak to jest, że SSH dochodzi tak prędko?

Feno 2 jest niesativowe, pewnie dojdzie w 9 tygodni, feno 1 jest jakie być powinno i postoi jeszcze parę tygodni, myślę po 11 będzie gotowe.
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
Chciałem zaczepnie ukąsić jakimś żartem czy coś, żeby nie było nazbyt poważnie, ale weteranom nie przystoi... Poza tym śmiech boli w płucka.

Przybywam złożyć Ci gratulacje z tytułu prowadzenia bardzo pożytecznej fotorelacji. Jako użytkownik rozpoznawany tutaj skupiasz dużo uwagi (nawet Kicia Ci się nie opiera), a jednocześnie przemycasz dużo istotnych treści. Wydźwięk edukacyjny wysoki. Wychowawczy też - coś spadła skala firmowej szorstkości. Co za czasy...

Zawsze intrygujące odmiany, zawsze przykuwające ciekawość rośliny. I wydaje mi się, że pod tym pozorem minimalnej troski skrywa się po prostu talent do niemarnowania życia na pierdoły i umiejętność wybierania prostych, a wystarczająco skutecznych rozwiązań.

Obstawiam też, że ziemia została wybrana w trzy sekundy. Maksymalnie pięć.

Z technicznych uwag, to może te LEDy też zmieniają coś w charakterze pobierania składników odżywczych przez rośliny. Światło jest mieszane co prawda, ale pod LEDami głoszone jest, że po prostu łatwo o zbyt bogate podłoże w składniki odżywcze (pomijając, że samo w sobie wydaje się mocne, jak pokazuje zieleń chociażby). Pod HPSami źrą jak świnje. Pod LEDami jak damy w czwartek po południu.

Będą piękne zapasy i na pewno świetne wrażenia. Na każdą okazję. Mam nadzieję, że tylko ta bezsenność, na którą szykowana jest oszroniona dziczka pakistańska, nie jest chroniczną uciążliwością.

Pozostaję fanem. Nauczyłem się od Ciebie wiele. Dzięki.

X.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Dziękuję Waszmości za dobre słowo.

Być może to rzeczywiście przez LEDy rosliny nie nadążają przerabiać nawozu, nie wiem, porosły też znacznie mniejsze niż bym się spodziewał.

Ziemię wybrałem w 3 sekundy, ale kupowałem poza sezonem i nie było za bardzo wyboru, nie zwróciłem nawet uwagi że jest ekstremalnia naładowana kurzakiem, bo mi się nie chciało etykiety czytać. Czy wziąłbym ją ponownie? Raczej nie, jest za mocna do konopi.

Aunt of Farooq przetestuję jak wyschnie, ten koleżka co mi je dał właśnie mnoży Irackie dziczki, chyba przysępię, ale nie wyglądają aż tak żywicznie.

Pozdro
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Niech sobie będą nawet takie mikre te AoF. Wyglądają przepięknie. Jak z ich zapachem? Słodki?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół