nasiona marihuany

Growblog. 1 meter. HPS + LED.

Wyszukiwarka Forumowa:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,365
Odznaki
1
P

Para#normalni

Guest
Czy to (AoF) jest coś silniejszego jeśli chodzi o zawartość witamin niż np. taka klasyczna Ketama?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,365
Odznaki
1
Jak pytasz czy mnie wy***alo w kosmos i sie nakrylem butami, to nie, nic takiego nie mialo miejsca. Jest to bardzo przyzwoite palenie, ale na pewno nie okreslilbym go jako "ło matko nigdy czegos takiego nie palilem". Trza brac pod uwage, ze to konopia dzikorosnaca, a nie komercyjnie stworzona odmiana. Ta ilosc zywicy bardziej na walory smakowe sie przeklada. Niemniej jednak jest to cos innego niz wszystko co do tej pory uprawialem, a w grudniu tego roku bedzie 10 lat odkad mam indoory, w szczycie "kariery" mialem 200 krzakow na chacie i nigdy czegos takiego nie widzialem.

Ps. Satori od Mandali mialem w 2011 jak tylko to wypuscili, ale mnie w zaden sposob nie urzekla. Sporo ich odmian przetestowalem i dla mnie zdecydowanie najlepsza byla Kalichakra.

---------- Post Zaktualizowany 20:42 ---------- Data pierwszego postu 19:45 ----------

Jo,

Rośliny po 9 tyg. kwitnienia.

Krzaki podlewam w czwartki i niedziele, ale w ostatni czwartek nie podlałem, zajrzałem dopiero w piątek wieczorem i na obu MS5 wszystkie liście oklapły i to zupełnie. Oczywiście podlałem od razu i część się podniosła, ale część pożółkła i prawie sama opdadła następnego dnia, więc je poobrywałem.

Mullum Super 5 #1




MS 5 #2





Kona Sunset x Amnesia



SSH '90s feno 1









SSH '90s feno 2





Girl Scout Cookies x Afghan Kush (7 tyg flo). Te są chujowate, strasznie liśćmi nabite, zobaczę jak zetnę i wysuszę, ale biorę pod rozwagę je wrzucić całe w bubble bags i na hasz przerobić.






Za tydzień ścinam Kona Sunset x Amnesia i SSH feno 2, a za 2 tygodnie prawdopodobnie całą resztę. Najładniejszy SSH idzie na revega, bo nie mam już więcej nasion i potrzebuję zrobić.

Pozdro
 
P

Para#normalni

Guest
Znowu nie mam niczego wartościowego do dodania poza tym, że Super Silver Haze wygląda bajecznie. Teraz już tylko odcinać kupony, odcinać. I suszyć te kupony, suszyć...

Być może trafiłem na właściwe Satori, we właściwym czasie? Nie wiem, ale dla mnie to super solidne efekty - czasami muszę długo medytować nawet po zapaleniu z bonga, bo odczuwam bardzo silne wibracje w ciele i ogólnie świadomość jest wystrzelana gdzieś w eter.

Nie wiem...
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,365
Odznaki
1
Jo,

Drugi AoF wysechł i spakowany. Znalazłem na nim 1 otwartego banana, a na poprzednim 1 nasiono, dobre i to :)

Nie mam nic do przyzwoitego makro, fotki z tela.







Pzdr
 

Luis...

Buszuj z wiadra...
Rejestracja
Gru 24, 2008
Postów
103
Buchów
0
Pięknie to wygląda, ślinka cieknie <joint> ciekawe ile tego wyjdzie, jak obstawiasz?
 

iRy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2015
Postów
146
Buchów
0
Ile by nie wyszło - takie fotorelacje to świadectwo dla potomnych growerów jak robić i co robić... Wniosek na out: zacząć we wrześniu.
1 połowa września - przekopać dołek z kurzakiem.
za miesiąc przekopka dolomit + skórki z banana na dołek.
Kwiecień - dolomit + przekopka.
po 15 maja - automaty na spot.
W przyszłym roku tak muszę zrobić. Ta fotorelacja inspiruje serio. Link sobie zapisuje w pliku żeby mi nigdy nie zginęła.
Napalm masz ode mnie order złotego nauczyciela...
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,365
Odznaki
1
Jo,

Krzaki po 10 tygodniach kwitnienia.

2 dzisiaj ścinam, całą resztę za tydzień.


Kona Sunset x Amnesia - dziś pod nóż. Takie sobie, śrenio wygląda i nieduży plon.





SSH '90s feno 2 - również dziś pod nóż. Nieduży krzaczek, boby wyglądają na twarde i solidne.





Mullum Super 5 #1 - dobra odmiana na komercyjne uprawy - rośnie w solidną pałkę i bardzo dobry stosunek topów do liści, trymowania będzie cały ch*j.




Mullum Super 5 #2





Super Silver Haze'90s feno 1 - ten z prawej idzie na revega i nasiona, bo już mi się skończyły, a to z pierwszego rzutu MrNice z 1998 roku więc już za chu*a nie do dostania. W tygodniu go ogarnę, drugi do ścinki w przyszły weekend.









Girl Scout Cookies x Afghan Kush - 8 tyg. kwitną, chujowate są oba, za bardzo liśćmi nabite.





Pozdro
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Czesc. Podziwiam od poczatku Twoj grow. Duzo, bardzo duzo przydatnej wiedzy dla poczatkujacego jak ja. Super kwiaty.
Pozdrawiam
 

DcichygrowJ

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2016
Postów
527
Buchów
2
Jak otrzymujesz nasiona z rewegowanych roslin? Mam dwa dobre bardzo geny i chcialbym otrzymac z nich sienie
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,365
Odznaki
1
Albo zetnę parę klonów, jednego pohermię i zapylę resztę, albo pohermię jedną gałąź po revegu i zapylę drugą, jeszcze nie wiem, najpierw go muszę zrevegować, ale raczej ta druga opcja, bo mi odejdzie czas czekania na ukorzenienie się klonów.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół