nasiona marihuany

Growblog. 1 meter. HPS + LED.

Wyszukiwarka Forumowa:

Zawisza Czarny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2015
Postów
331
Buchów
0
piekne krzaki a te pakistani to normalnie jak obsypane sniegiem ...
mozna gdzies kupic te pestki ?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
Np. tu:
http://seedheaven.net/product/aunt-of-farouk/

---------- Post Zaktualizowany 13:34 ---------- Data pierwszego postu 12:51 ----------

Niżej parę fotek od typa co przywiózł i namnożył Aunt of Farooq. W PL na razie nikt ich nie ma, ale być może się pojawią...







Pzdr
 

iRy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2015
Postów
146
Buchów
0
z jednego growloga dowiedzieć się więcej o nawozach niż z miliona tematów i poradników przeczytanych na forum.
Dar do zielarstwa, odpowiednia gleba i dobre warunki > biohumusy i inne pk na kiju.
Bezcenna lekcja. Ucz mnie mistrzu...
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
Jo,

Up na szybko, bo na ryby zaraz lecę.

Minęły 4 tyg flo, daję samą wodę, z deka za dużo jest nawozu w tej ziemi, na liściach Kona Sunset (najmniejszy krzaczek) już jakieś przenawożenie się pokazało. Większe rosliny są ok, ale bardzo ciemnozielone, ziemia do warzyw ciut za mocna jak widać.


SSH '90s feno 1





SSh '90s feno 2





Mullum Super 5





Kona Sunset x Amnesia



Kona Sunset





Gorilla Glue #4 x Bright Moments





Aunt of Farooq (wild Pakistani)







Apollo13



Girl Scout Cookies x Afghan Kush (2tyg. flo)


Pzdr
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Jakby sie okazał ten SSH oryginal i robiłbyś sionka to bym sie skusił bo to unikat by był na skale światową.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
Jakby sie okazał ten SSH oryginal

Sionka dostałem w 2012 od typa z USA (starszy gość, dobrze po 50tce), on dostał duży worek (kiedyś były w sprzedaży "breeders pack" po 100 i więcej sztuk) od zioma w 2001, ale sionka już miały parę lat. SSH wyszło w 1998, więc najprawdopodobniej są one z pierwszego rzutu jaki się pojawił na rynku.

---------- Post Zaktualizowany 19:27 ---------- Data pierwszego postu 19:23 ----------

Zostało mi ostatnie 6 sztuk tych sionek, ale już je obiecałem uho666, tak że muszę zrevegować jednego z tych co mam żeby siona ogarnąć.
 
O

old_school

Guest
siema, nic jeszcze im nie lałeś oprucz wody? ziemia do warzyw widać że dość bogata
no fajnie to zaczyna wyglądać :p pzdr
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
Nie lalem zadnych nawozow i raczej nie bede, na granicy nadmiaru jest i tak.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
jaki jest okres rewegetacji, do zbioru nasion?

Parę tygodni zanim ruszy i następnych parę zanim klony można ciąć, dokładnie ciężko powiedzieć, zależy od odmiany, warunków etc.

---------- Post Zaktualizowany 16:17 ---------- Data pierwszego postu 16:16 ----------

Powiedz mistrzu co to za magiczna ziemia jest.

Bardzo ładnie, dużo śniegu to to co tygryski lubią najbardziej Haha

Ziemia do warzyw, kapusta i marchew na obrazku, nawozy i składniki mineralne już dodane, trochę przydużo, należało ze zwykłą bez niczego wymieszać, ale nie było u mnie zwykłaj, same z nawozami.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
Jo,

5 tygodni flo minęło, tak że większość krzaków już na półmetku albo i lekko za.

Ziemia z deka za mocno nakoksowana nawozem, na niektórych już przenawożenia widać, szczerze mówiąć nie wnikałem za bardzo jak tę ziemię kupowałem, spojrzałem tylko że organic i już z nawozem, ale za dużo tego kurzaka jak dla konopi, większe krzaki są ok, ale mniejsze nie dają rady przerabiać takiej ilości. Jakby dać dłuższego vega, to pewnie było by ok, no ale teraz już nic nie poradzę, zresztą pierwsze rośliny za ok 4 tygodnie idą pod nóż, to już ch*j, muszą wytrzymać.


Mullum Super 5 - oba krzaki prawie identyczne, te dojrzewają ok 12 tygodni, tak że jeszcze nie są nawet w połowie flo, a największy top już ma średnicę butelki 0,5l po piwie, tak że grube w ch*j pałki się zapowiadają, no ale jeszcze sporo muszą postać.







SSH '90s feno 1





SSH '90s feno 2 - mniejszy plon, więcej żywicy, szybciej dojrzewa, ale nie takie ładne jak feno 1.





Kona Sunset x Amnesia Hy-pro - przyjarało jej liście, najmocniej te bezpośrednio na światło wystawione.



Kona Sunset - mini krzaczek, nie daje rady nawozu wyżerać.





Apollo 13.



Aunt of Farooq (wild Pakistani), też malutkie więc już popalenia się ne jednej pojawiły.







Gorilla Glue #4 x Bright Moments





Girl Scout Cookies x Afghan Kush - 2 tygodnie opóźnienia w stosunku do reszty, trzeci tydzień flo.






Pozdro
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
Jo,

Rośliny po 6 tygodniach kwitnienia, myślę jeszcze 2-3 tygodnie i pierwsze indyjkowe zacznę ścinać.

Kilka musiałem podgolić, bo za mocno je przypaliło nawozem.


Mullum Super 5 #1





Mullum Super 5 #2





Gorilla Glue #4 x Bright Moments





Kona Sunset



Kona Sunset x Amnesia



Apollo 13





SSH '90s feno 1





SSH '90 feno 2 - ten będzie gotowy wkrótce.





Aunt of Farooq - tego mniejszego po lewej nawozy przypaliły, więc musiałem ogolić.







Girl Scout Cookies x Afghan Kush (4 tydzień flo) - te to jakieś pokraki, ale coś tam z nich będzie.



Pozdro
 

Rozorbak

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2013
Postów
365
Buchów
1
Servus ! Zacne twe krzaki Napalmie ! Jest co podziwiać , nie często można podejrzeć takie geny w akcji !
Pytanko mam bo widzę że panny już tęgo kwitną a listki dalej ciemno zielone , czy nie powinny wyciągać azotu te planty teraz ?
Pozdrawiam !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół