nasiona marihuany

Growblog. 1 meter. HPS + LED.

Wyszukiwarka Forumowa:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,426
Odznaki
1
Rose Especial - trichomy prawie wszystkie mleczne, czekam na pierwsze bursztynowe i ścinam, może w weekend. Nasion trochę wydłubałem i wyglądają na dojrzałe.
Pachnie naprawdę niestandardowo jak na konopię - coś jakby wejść do kwiaciarni i zapach z niej skoncentrować razy 10.








Bad Dawg x AoF #1 - trichomy mleczne/przezroczyste 50/50 tak że powinien jeszcze trochę postać, ale z revegiem i zrobieniem nasion muszę się do końca kwietnia wyrobić, tak że w weekend go ścinam na pewno.






Pzdr.
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
751
Buchów
481
Ta Rose na ostatnim trzecim zdjęciu to jej kwiatki wyglądają faktycznie jak kwiaty róży :) pięknie.
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,547
Rozwiązań
2
Buchów
15,671
Rose Especial - trichomy prawie wszystkie mleczne, czekam na pierwsze bursztynowe i ścinam, może w weekend. Nasion trochę wydłubałem i wyglądają na dojrzałe.
Pachnie naprawdę niestandardowo jak na konopię - coś jakby wejść do kwiaciarni i zapach z niej skoncentrować razy 10.

Zobaczysz jak zapalisz, dopiero kwiaciarnia :)
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
More crystals then a Trap house in New Mexico:bounce:
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,426
Odznaki
1
Jo,

Bad Dawg x AoF #1 ścięty i wstawiony na revega. Spaliłem sampla i klepie fest, tak że jest ok.

Po obcięciu wiatrakowych.







Co zostało wstawiłem do szafy i na razie świeci 24/0, z czasem zmienię na 18/6. Zobaczymy czy odbije, w topach co zostały jest dużo nasion z zapylenia Rose Especial, ale już nie chciałem w tych bobkach dłubać żeby je wyjąć.


Pzdr.
 
T

talib

Guest
Tak z ciekawości zapytam... jak chcesz próbować sampla to rzucasz go gdzieś na szafę żeby spokojnie wysechł, czy jakoś przyśpieszasz ten proces?
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
nie no wiadomo, że mikrofalówka i ogień xD
 
T

talib

Guest
W mikrofali jakoś nie przemawia do mnie :crazy: ja wrzucam do piekarnika na 50°C + termoobieg :pr:
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,426
Odznaki
1
Tak z ciekawości zapytam... jak chcesz próbować sampla to rzucasz go gdzieś na szafę żeby spokojnie wysechł, czy jakoś przyśpieszasz ten proces?

Tak, rzucam żeby wysechł.

W mikrofali też można, ale nie kładąc bobka na talerzu, bo będzie chu*nia. Bierzesz pan plastikowy pojemnik na żarcie, na dnie kładziesz zwilżony ręcznik papierowy, na nim świeże zioło, przykrywasz kolejną warstwą zwilżonego ręcznika papierowego, kładziesz na pojemnik pokrywkę, ale nie zamykasz jej szczelnie, tylko ma być szczelina żeby wilgoć mogła parować i wstawiasz to do mikrofali na średni power na 3-5 minut. Po tym czasie sprawdzasz i jak wyschło, to jarasz, jak nie, to dajesz ze 2 minuty dodatkowo i znowu sprawdzasz. Elegancko i bez przypalenia czy przesuszenia można szybko w ten sposób sampla ogarnąć a i smak jest w miarę dobry.
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,279
Buchów
25
Tak, rzucam żeby wysechł.

W mikrofali też można, ale nie kładąc bobka na talerzu, bo będzie chu*nia. Bierzesz pan plastikowy pojemnik na żarcie, na dnie kładziesz zwilżony ręcznik papierowy, na nim świeże zioło, przykrywasz kolejną warstwą zwilżonego ręcznika papierowego, kładziesz na pojemnik pokrywkę, ale nie zamykasz jej szczelnie, tylko ma być szczelina żeby wilgoć mogła parować i wstawiasz to do mikrofali na średni power na 3-5 minut. Po tym czasie sprawdzasz i jak wyschło, to jarasz, jak nie, to dajesz ze 2 minuty dodatkowo i znowu sprawdzasz. Elegancko i bez przypalenia czy przesuszenia można szybko w ten sposób sampla ogarnąć a i smak jest w miarę dobry.

nigdy bym na to nie wpadł...
dzięki!, wypróbuje ten sposób za jakieś 3 miechy, na pewno się przyda.
 

Piesmorderca11

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2018
Postów
152
Buchów
2
Odznaki
1
Nic nie przebija suszenia w normalnych warunkach, nawet dla sampla. Nie polecam microwave.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,426
Odznaki
1
Jo,

Powoli będę kończył ten grow, myślę w ciągu 2 tygodni wszystko zostanie ścięte.

Black Truffle




Death Star x Flo - najlepszy stosunek topów do liści, po oberwaniu wiatraków nie będzie za dużo trymowania. Do tego fajne i twarde bobki.




GG4 x Bandaid Haze #1 - prawdopodbnie pójdzie pod nóż jako ostatnia, bo jeszcze jej trochę brakuje. Niby niebrzydka, ale prawie bez zapachu.




GG4 x Bandaid Haze #2 - szybsza, bardziej żywiczna, jest zapach, ale plon będzie symboliczny.




Night Rider - fajne boby i śmierdzi okrutnie, coś chemicznie/benzynowo.




Super Silver Haze





Rose Especial sypnęła już bursztyny, więc pod wieczór ją ścinam.


Pzdr.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
No, ta twoja GG#4 x BH #2 to coś jak moja, tylko mojej brakuje jeszcze z miesiąc do końca. Ale wielkość kwiatków bardzo zbliżona i struktura chyba też będzie. Jak już zetniesz, wysuszysz i zapalisz to daj znać czy dobre ;)
Edit:
JOS coś wspominał że mu też nie pachniała za bardzo ta odmiana, ale zrzucił winę na za dużo nawozów. Ale wygląda na to że ten typ tak ma.
Szkoda że pestki nie dostępne na większą skalę bo pewnie sporo osób by się cieszyło z takiego "tajniackiego" straina. Dla mnie słaby zapach to akurat wada, ale micro-growerzy z filtrami samoróbkami albo kompletnie bez byli by w niebo wzięci :D
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
mirofale , kaloryfery, piekarniki i suszenie na wingu jest chu*a warte w porównaniu do normalnego suszenia nawet 3-4 dni i zapalenia pól mokrego zioła. Smak aromat i high jest inny moc to nie wszystko jeżeli tyle czasu się uprawia pielęgnuje to 3-4 dni to nic, a różnica mega.
PS. niezbyt grube pały ale ładne
Sry za off
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół