nasiona marihuany

Growblog. 1 meter. HPS + LED.

Wyszukiwarka Forumowa:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Jo,

Cisnę parę krzaczków, to se pomyślałem, że założę fotorelkę :)

Setup:

Namiot: 1m2 - to w sumie najmniejszy namiot jaki kiedykolwiek miałem, ale mało zioła palę, więc starczy mi taki do następnego grow.

Wentylacja, mieszający i filtr: są.

Nawóz: mam jakiś Multipurpose z Lidla, ale nie sądzę żebym przed połową flo coś dawał.

Ziemia: zwykła z ogrodniczego z jakimiś mini-dodatkami, więc coś typu light-mix.

Trening: przyciąłem czubki coby się rozdwoiły.

Światło: 1 HPS 250W najtańszy magnetyk plus 2 panele LED STB po 60W każdy. Wiadomo, LEDy to szajs, hehe, ale zależy mi żeby grow był cichy, więc went jest tylko na połowę moce ustawiony i przy 2 HPSach nie ogarnąłby temperatury.

Nasiona: praktycznie same regularne. Rzuciłem na watę ok 50 sztuk, ale zapomniałem im wody dolać, więc kilka uschło, reszta się ogarnęła, kilka siewek wyrzuciłem, bo były jakieś pokręcone, zostawiłem same ładne.

Doniczki: foliowe 2,5l na veg i początek flo, potem jak już poodrzucam męskie i wybiorę najładniejsze żeńskie, to poprzesadzam w 10l (też foliowe).

Odmiany:

Kona Sunset (Gooeybreeder) - 6 sztuk reg.

Apollo 13 (Grimm Bross, dostałem od uho666 - podziękował) - 4 sztuki reg.

Mullum Super 5 (Mullumbimby Madness x Super 5) - 5 sztuk reg.

Girl Scout Cookies x Afghan Kush - 6 sztuk reg.

Gorilla Glue #4 x Bright Moments - 2 sztuki reg.

Aunt of Farouk (dziczka Pakistańska) - 5 sztuk reg.

Super Silver Haze '90s (sionka z pierwszego wypustu MrNice w 1998, trochę dni minęło zanim wzeszły, bo już prawie 20 lat mają, ale w końcu wylazły, rosną i są to najładniejsze krzaczki na tym etapie) - 5 sztuk reg.
Cel nadrzędny tego grow, to namnożyć te SSH, ale będą regi, nie chcę ryzykować, że coś się zacznie hermić etc., a już mi się praktyczni skończyły te sionka i koleś z USA co mi je przysłał też już nie ma. Uprawiałem te krzaki parę lat temu i były petarda w ch*j, poszukam potem fotek, bo gdzieś je mam.

Kona Sunset x Amnesia (Hy-pro) - 1 sztuka i zarazem jedyna feminizowana w tym grow. Zrobione przeze mnie parę lat temu, wszystkie rozdałem, zostały mi ostatnie 2 siona, oba wzeszły, ale jedna siewka była chujowata, więc wyrzuciłem.

Vega dałem coś niecałe 3 tygodnie, 5 dni temu przełączyłem na 12/12 więc myślę, że w przyszły weekend już większość pokaże płeć, a w kolejny poprzesadzam te co zostaną do 10l. Będą ciasno donica przy donicy, myślę między 10 a 15 sztuk zostanie plus męskie SSH, ale to się jeszcze zobaczy.

Teraz jest 34 krzaczki, jakoś to rośnie, wszystko co do tej pory zrobiłem, to 3 podlania zwykłą wodą.

Jak zamówiłem namiot, to kurier ostro przymulił i czekałem prawie 3 tygodnie, więc na początku wszystko stało w szafie tylko pod LEDami.











Niżej indyjkowe vs sativowe. Fota z fleszem i bez, obie chujowate, muszę jakiś aparat ogarnąć.






Następny up jak już coś się zacznie dziać.

Pzdr.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Lubie oglądać FR z mało znanych odmian których nikt nie sadzi. Fajne geny szczególnie te SSH będą robiły robotę.
Zrób regi a ja zrobię femki.
Zdrowe, ładne rośliny, uczcie się młodzi jak rosną panny w zwyczajnej glebie i bez super drogich nawozów.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Niżej dwie sztuki SSH '90s z tej samej paczki nasion. Uprawiałem je w 2014. Musiałem je ściąć po 9 tygodniach flo ze względu na przeprowadzkę, jeszcze z 2 tyg. na luzie mogły stać. Byleby te obecne nie były gorsze, to będę zadowolony, zobaczymy.

 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
(sionka z pierwszego wypustu MrNice w 1998, trochę dni minęło zanim wzeszły, bo już prawie 20 lat mają, ale w końcu wylazły, rosną i są to najładniejsze krzaczki na tym etapie)


powiedz
gdzie je trzymałeś, zwykła lodówka wystarczy czy jak, bo domyślam się, że chyba podziemnego bunkra nie masz jak w bankach nasion/genów żarcia
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Wszystkie nasiona trzymam w lodowce.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Jo,

Wyciągałem dziś krzaki poszukać męskich, to wrzucam parę fotek.

Podlałem je ostatnio we wtorek i nie zaglądałem od tamtego czasu, większość doniczek wyschła na wiór, ale jakoś nic nie oklapło.

Tyle było po otwarciu namiotu:


Wyleciało kilkanaście męskich:



Zostało:

SSH '90s - wszystkie 5
AoF - 3 (2 męskie out)
Apollo 13 - 1 (3 męskie out)
MS5 - 3 (2 męskie out)
GSC x AK - 3 (3 męskie out)
GG#4 x BM - 1 (1 męski out)
KS x Amnesia - 1 femi
Kona Sunset - 1 (5 męskich out) - tu największe straty póki co, tylko 1 z 6 żeńska, ale chyba będzie zielone feno, na którym mi zależało. 85% jest purpurowych, jak dla mnie gorszych, bo miałem już jedne i drugie. Zobaczymy jak dalej pójdzie i czy się nie wybarwi, ale na męskich na wszystkich sztukach już było widać słady purpury na czubkach.

Te co zostały jeszcze nie wszystkie w 100% się określiły, do tego kilka feno jest nie za bardzo jak na moje gusta, więc w przyszły weekend robię ostateczną selekcję i co zostanie przesadzam w 10l. Wstępnie miałem robić ciasny SoG 4x4 donice, ale nie sądzę żebym aż 16 roślin zatrzymał, bo wszystkich zostało 18, a na pewno więcej niż 2 jeszcze wyrzucę.

Tyle zostało:



Niżej wszystkie 5 SSH '90s. Pierwsza z prawej męska, reszta żeńskie. Męska niestety tylko 1 i w dodatku chujowata, więc chyba zmienię plan i zrobię femki, bo nie za bardzo mi się widzi tego męskiego używać. Ta żeńska stojąca obok męskiej raczej też wyleci, bo jest za wysoka i ma za szerokie liście, prawdopodobnie zostawię tylko te 3 żeńskie od lewej.



Na kilka krzaków przędziorki mi się w***ały, zamówiłem preparat, chyba przyszedł, bo mam awizo, ale nie chciało mi się jechać, może w poniedziałek ogarnę.


Pzdr
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Jo,

W zeszły weekend przesadziłem krzaki (zostało 13 sztuk) do 10l worków. Kwitną tak od 7-10 dni, zależy od odmiany i 2 sztuki co dopiero preflowery pokazały. Podlane tydzień temu przy przesadzaniu i dzisiaj je wyjąłem podlać ponownie.

Ziemię do przesadzaniu wziąłem do warzyw, miała jakieś tam dodatki nawozowe, tak że nadal leję samą wodę od początku grow, bo na razie nie widzę potrzeby nic im dawać.

Generalnie wszystko jakoś rośnie, ale coś one są małe, nie wiem czy to przez LEDy czy co, ale nawet jak w przeszłości cisnąłem 12/12 od nasiona, to krzaki większe były, teraz dałem coś ze 2-3 tyg. vega i są małe. No chyba że jeszcze urosną, bo dopiero w drugi tydzień kwitnienia wchodzą, zobaczymy. Te pod HPSem są większee, ale tam stoją głównie sativowe odmiany, tak że ciężko jakieś wnioski wyciągać. Chujtam, zobaczymy jak to porośnie.

Mullum Super 5





Super Silver Haze '90s.
2 do siebie podobne, 1 nieco inna. Miałem w planie STSa już użyć, ale jeszcze mi azotan srebra nie przyszedł, może na początku przyszłego tygodnia.


Gęste internody, będą fajne pałki, tylko że coś te krzaczki małe...



Gorilla Glue #4 x Bright Moments i Apollo 13.



Kona Sunset x Amnesia i Kona Sunset.



Aunt of Farooq (wild Pakistani) - to są z natury małe indyje z niewielkim plonem, bo widziałem już kilka grow, ale są bardzo żywiczne i podobno świetne na sen - i to główny powód, że ja posadziłem.


Girls Scout Cookies x Afghan Kush - obie rośliny tej krzyżówki jeszcze nie kwitną, jako jedyne w całym grow, mają już preflowery i wiadomo, że żeńskie, ale jeszcze parę dni im się zejdzie, tak że z flo conajmniej 2 tyg. opóźnienia będą miały w stosunku do reszty.


Pzdr
 
Ostatnia edycja:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Jo,

Krzaki rosną, podlewam nadal samą wodą.

Dwa tyg flo minęły, trzeci się rozpoczyna. Coś dużo żywicy na większości, więcej niż bym się spodziewał na tym etapie.

Mullum Super 5 - podciąłem im jeszcze po kilka dolnych gałęzi, bo się za bardzo krzaczyły.





Apollo13 i Gorilla Glue #4 x Bright Moments



Kona Sunset i Kona Sunset x Amnesia



Aunt of Farooq (wild Pakistani)



SSH '90s, feno 1




SSH '90s, feno 2 - mniej bobów, więcej żywicy.



Girl Scout Cookies x Afghan Kush - dopiero zaczęły kwitnąć, są 2 tyg do tyłu w porównaniu z resztą.



Nie przyszedł mi jeszcze azotan srebra, miał być maks 3 marca, a już 12 i ch*j dalej nie ma, tak że ciężka sprawa będzie ze zrobieniem nasion, może chociaż pyłek zbiorę i zamrożę, o ile ten azotan w ogóle przyjdzie.

Pozdro
 

Łodyga2

stuck on the trip
Rejestracja
Wrz 26, 2015
Postów
594
Buchów
4
wiadomo rośliny na poziomie, ale przychodzę tu z zapytaniem: wiesz jaki breeder ma w ofercie prawdziwego Haze i Amnesia Haze. Ciekawy jestem czy moja Amnesia od BSB ma coś wspólnego z Haze poza nazwą. Z tego co wiem Amnesia hy-pro to nie to i od dziadka Somy tez nie...?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Flying Dutchmen - Original Haze. Te sionka oni dostali od Skunkmana w '80s i jeśli z niczym ich nie krzyżowali, a twierdzą że nie, to tylko to jest prawdziwy Haze.
 

Łodyga2

stuck on the trip
Rejestracja
Wrz 26, 2015
Postów
594
Buchów
4
postawiłbym ci bucha, ale przycisk zniknął. A wiesz jak jest z Amnesia kto ma i czy ta z birmingham ma coś z tym wspólnego?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Co drugi seedbank ma jakąś Amnezję, a co to jest, to już ich się pytaj. Hy-pro to Nevilles Haze x Afghani, innych nie znam, bo mnie to za bardzo nie interesuje.
 

Łodyga2

stuck on the trip
Rejestracja
Wrz 26, 2015
Postów
594
Buchów
4
okej, pytam bo coś wydaje się mi ze mój Haze się zapowiada indica... :sunny: ale może pokazał przewagę genów Afgańskich... tez czytałem ze ktoś na forum wczoraj pisał ze hy-pro z Haze nic ni mo, ale bardziej ufam twoim informacja. dzięki za odpowiedz!
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Hy-pro akurat miałem, dobre, mocne, sativowe zioło.





 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Jo,

Wszystko rosnie, 3 tygodnie flo minęły. Nadal leję sama wodę i póki co nie wydaje mi się żebym w ogóle nawozu w tym grow użył, ale to się jeszcze zobaczy.

Mullum Super 5 - te będą jeszcze kwitły że hoho zanim dojdą, ale zapowiadają się dobrze.





Apollo 13



Gorilla Glue #4 x Bright Moments



Super Silver Haze '90s, feno 1.


SSH '90s, feno 2.



Kona Sunset.



Kona Sunset x Amnesia - ta w górę zaczęła rosnąć.



Aunt of Farooq (wild Pakistani). To dziczka Pakistańska, z natury niewielkie krzaki z niedużym plonem, ale bardzo żywiczne.





Girl Scout Cookies x Afghan Kush. Kwitną dopiero tydzień i coś w ogóle one dziwne, gałęzi nie wypuściły tylko same bobki przy łodydze. Ogoliłem im tych liści trochę.



Azotan srebra nie przyszedł, chyba zgubili w piz*u, już za późno żeby jeszcze nasiona ogarnąć, niemniej jednak idzie wiosna, tak że po grow wyniosę najładniejszego SSH na balkon na revega.

Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół