nasiona marihuany

Growblog. 1 meter. HPS + LED.

Wyszukiwarka Forumowa:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Jo,

Bad Dawg x AoF wyschniety i ogarniety. Wyglada i klepie dobrze.








Pzdr.
 

krzoku

chudy chłopak
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
335
Buchów
0
Bad Dawg x AoF dostanę gdzieś te nasiona?
Prze za***iście to wygląda bez kitu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

grzes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2008
Postów
1,136
Buchów
3,466
Odznaki
1
Piekne kwiaty , odrazu widac ze to cos bardziej rasowego :D
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Bad Dawg x AoF dostanę gdzieś te nasiona?
Prze za***iście to wygląda bez kitu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nasiona nie sa nigdzie dostepne. Jak sie uda zrevegowac krzaka, to troche rozdam, ale to jeszcze sie zejdzie.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Nie wiem dokladnie jaka, niska. W namiocie z grow suszylem. Jeszcze nie jest w 100% suche w srodku, ale juz na tyle, ze nasiona moglem wygrzebac.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Jo,

Rose Especial f2 - ścięta kilka dni temu, już w miarę podeschła, tak że dziś wieczorem smoke test.

Plon malutki, wręcz symboliczny, ale zapach taki, że jakbym nie miał tego w ręku, to za chu*a bym nie uwierzył, że konopia tak może pachnieć.






Podeschnięte boby.








Pzdr
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
tos zes opisal zapach :D
bd robil SR z tego wieczorem ?

Zapach jest opisany strone wczesniej.

---------- Post Zaktualizowany 16:17 ---------- Data pierwszego postu 13:37 ----------

Zrobiłem inspekcję trichomów i większość już sypnęła bursztyny. Zostało 8 krzaczków, to myślę 4 w tym tygodniu zetnę i 4 w przyszłym i finito.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Jo,

Ścięte w tym tygodniu.

Bad Dawg x AoF #2 - sporo słabszy niż poprzedni i chyba ogólnie najsłabszy krzak w tym grow.






Black Truffle - ten dość fajny, ciekawa struktura topa.






GG4 x Bandaid Haze #2 - wielka palma, ale plonu jak na lekarstwo, z tym że żywiczny i z mocnym zapachem.








Night Rider - bardzo mocno śmierdzi czymś chemicznym, w ch*j twarde topy i mało trymowania.










Super Silver Haze







Nadal rosną:

Pine Tar Kush - ten wygląda jak landrace, na***any liśćmi, że topów nie widać, ale za wiele ich nie ma, z tym że zapach bardzo fajny,coś między melonem a gumą do żucia.






Death Star x Flo - twarde boby i ogólnie fajna struktura krzaka.






GG4 x Bandaid Haze #1 - ten da chyba największy plon, ale nie pachnie za bardzo i będzie kwitł najdłużej.









Pozdro.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Jo,

Grow skończony, wczoraj zwinąłem setup.

Ostatnie parę fotek.


Death Star/Flo - fotki dzień po ścince, bo zapomniałem tela.



Podeschnięta.



GG4 x Bandaid Haze - ta ścięta jako ostatnia, trochę mi się o niej zapomniało i raz dość mocno oklapła, ale po podlaniu jeszcze się podniosła. Przyzwita ilość żywicy i plon, ale zapachu mało.









Podeschnięta.



Pine Tar Kush - niziutka, ledwo po kolana. Mało żywicy, za to zapach super - prawie jak czysty melon.
Wygląda jak dziczka, myślałem, że niewiele pod liśćmi będzie, ale bobki w miarę.





Trochę dziwne calyxy.


I sionka kanciaste z rantami.




Słowem podsumowania - ogólnie zadowolony jestem średnio, miało być 2 razy tyle krzaków od ściany do ściany, ale odpadło 3/4 roślin przy selekcji męskie/żeńskie, tak że śmiało mogłem ciąć w proce i povegować dłużej, no ale ciężko było przewidzieć. W przyszłym grow sadzę regi/femki 50/50, bo szkoda miejsca i prądu. Z jakości jestem za to bardzo zadowolony, nie ma lipy.


Najmocniejsze palenie - Death Star/Flo i Night Rider, GG4 x Bandaid Haze niewiele za nimi. Najlajtowszy jest Pine Tar Kush.

Terpeny - tu wygrywa Rose Especial, bardzo mi się podoba, czysta kwiaciarnia, nigdy wcześniej się nie spotkałem z tak pachnącą konopią, na smak w dużej mierze też się to przekłada. Tuż za nią Pine Tar Kush - melon. Night Rider najmocniej śmierdział, coś typu benzyna z czymś nieidentyfikowalnym, ale aż zatykało jak świeże wąchałem. Reszta różnie, ale nic czego bym nie znał - konopne/słodkawe/cytrusowe.

Najtwardsze boby - Night Rider i Super Silver Haze.

Moje ulubione do palenia, nie za mocne, nie za słabe - Rose Especial i Black Truffle.

Najwięcej żywicy - Bad Dawg x Aof, boby aż białe, ale smak i zapach nic specjalnego, do tego mimo że mocne, to średnio przyjemne palenie jak dla mnie, tak że zrezygnowałem z revega.

Plon - jakiś debeściak się tym razem nie trafił, ale zadowalający plon był z SSH, DS/Flo i większego GG4 x BH, reszta średnio i 2 malutko - Rose Especial i Pine Tar Kush, ale za to wygrywają w kategroiach smak/zapach. Jak zawsze - nie można mieć wszystkiego, albo rybka, albo pipka :)

To na tyle w tej odsłonie, następny grow na jesień.

Ps. jak jakiś koneser chce kilka kulek Pine Tar Kush x Rose Especial, to proszę o PW, z tym że to dla kogoś, kto bardziej ceni smak i zapach niż plon :)

Ps.2 z Deat Star/Flo i większego GG4 x BH też mam nasiona jak ktoś chętny. Wszystko zapylone męskim Rose Especial.

Pozdro.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół