nasiona marihuany

Spozniona gwiazdka od dilera ;) co to jest ?

Wyszukiwarka Forumowa:

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
Hej koledzy dostalem dzis w gratisie od swojego dilera cos takiego.. mowi ze to pigula na kwasie :) moZe ktos cos wiecej powiedziec co to jest i jak to działą bom zielony w tej materii ..:crazy:
20170208_143521.jpg
 

$enior

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2014
Postów
353
Buchów
25
Jakiś dysocjant pewnie. Nie wyciskają takich drobnych na mdma chyba. Ogólnie loteria.
Wpisz w google "kolekcjoner gwiazdka".
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Ja słyszałem, że to dopalacz po którym jest straszna bania. Ogólnie z opowieści gwiazdek nie polecam, ale doświadczenia nie mam.
Ps. Ponoć strasznie mocny.
 

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
Jakiś dysocjant pewnie. Nie wyciskają takich drobnych na mdma chyba. Ogólnie loteria.
Wpisz w google "kolekcjoner gwiazdka".

sek wtym ze gwiazdek jest w ch*j rodzajów a mowil ze poleca bo sam próbował a nie sadze ze dopalaczem mnie poczestował..
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
Na pewno nie dopalacz. Z cukierkami to zawsze jest loteria. Nie dowiesz sie do poki nie sprobujesz;) ja bym szamał. Sam bym zjadl jakaś dobra. Taka co można wyjśc do ludzi ze tak powiem a nie ze mordę wykręca jakby człowiek dwie sztuki fety opie****il. Pozdrawiam.
 

5gFM

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2013
Postów
367
Buchów
1
wal śmiało, to cukierek pudrowy :p
a poza tym to na hyperreal poczytaj, jest tam wątek 'opis piguł' praktycznie wszystkie z którymi miałem kontakt są opisane, wątek ma chyba 8-9 lat więc jest tego trochę.

---------- Post Zaktualizowany 10:10 ---------- Data pierwszego postu 10:09 ----------

Na pewno nie dopalacz. Z cukierkami to zawsze jest loteria. Nie dowiesz sie do poki nie sprobujesz;) ja bym szamał. Sam bym zjadl jakaś dobra. Taka co można wyjśc do ludzi ze tak powiem a nie ze mordę wykręca jakby człowiek dwie sztuki fety opie****il. Pozdrawiam.

whoshotya - polecam czerwone redbulle, czyste emdi. bite 150mg ...
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
wal śmiało, to cukierek pudrowy :p
a poza tym to na hyperreal poczytaj, jest tam wątek 'opis piguł' praktycznie wszystkie z którymi miałem kontakt są opisane, wątek ma chyba 8-9 lat więc jest tego trochę.

---------- Post Zaktualizowany 10:10 ---------- Data pierwszego postu 10:09 ----------



whoshotya - polecam czerwone redbulle, czyste emdi. bite 150mg ...


Żebym miał tylko dostęp..
 

Łodyga2

stuck on the trip
Rejestracja
Wrz 26, 2015
Postów
594
Buchów
4
I widzicie? Idzie taki po szkole albo na przerwie do dilera po Maryśki trochę, a zły dawca dorzuca twardy narkotyk w postaci pigułki gwałtu. Podręcznikowy przykład uzależniania klienteli i wdrażania w świat chemicznych używek, dużo bardziej szkodliwych. Gdyby było można zaopatrzyć się w sklepie takie coś nigdy nie miałoby miejsca. Ewentualna promocja wyglądałaby do grama lufka gratis.
 
K

Kana

Guest
jadłem... mocne gówno. Dobrze Ci radze weź pół :D a nawet mniej ...
 

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
I widzicie? Idzie taki po szkole albo na przerwie do dilera po Maryśki trochę, a zły dawca dorzuca twardy narkotyk w postaci pigułki gwałtu. Podręcznikowy przykład uzależniania klienteli i wdrażania w świat chemicznych używek, dużo bardziej szkodliwych. Gdyby było można zaopatrzyć się w sklepie takie coś nigdy nie miałoby miejsca. Ewentualna promocja wyglądałaby do grama lufka gratis.

TO nie tak jak myslisz ,ja jemu ostatnio dalem troche grzybków by sprobowal a on sie odwzajemnil wie ze nie biore takich rzeczy i wcale nie mam potrzeby tego brac najwyzej dam komus a sam chce wiedziec co to i kiedy warto to wziac -jak dziala..? Pale trawke 20 lat i nie mam potrzeby probowac chemii szczegolnie o nie znanym skladzie..
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
Łodyga nie obraź się, ale jak wyjme kut*sa do grama zielska to też gałe opie****isz? każdy ma swój rozum i że ktoś coś daje to nie znaczy ze trzeba ślepo brać! pozdrawiam.
 

Łodyga2

stuck on the trip
Rejestracja
Wrz 26, 2015
Postów
594
Buchów
4
Ziomy to był żarcik. Wyglada jak gwiazdka z kolekcjoner.nl
 
M

MrAssasin

Guest
#1# skoro dilla częstowałeś grzybami i chciał Ci się odwdzięczyć innym psajko to być może mówiąc piguła na kwasie miał na myśli dosłownie kwas w sensie LSD lub jego inny analog? Opisał Ci może efekty tego tabsa? Krótki opis działania już byłby wystarczający do zrobienia w miarę dobrej identyfikacji substancji :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół