nasiona marihuany

Product Earth Expo UK

Wyszukiwarka Forumowa:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,159
Buchów
20,981
Odznaki
2
Jak wyzej w temacie, jest juz znana data i miejsce Product Earth Expo UK . . . tym razem 24-25 czerwca w Newark w hrabstwie Nottinghamshire . . .



Jak co roku impreza zdecydowanie godna polecenia . . .


Zreszta nie będę się tu rozpisywał . . . wbijajacie na stronke i obczajcie co się kroi


ja tam będę z ekipą na 99% ;)


http://www.productearthexpo.com/



:spalony:
 

Łodyga2

stuck on the trip
Rejestracja
Wrz 26, 2015
Postów
594
Buchów
5
Elegancka lokacja. Gdzie kupić bilet? Nie mogę znaleźć...
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,159
Buchów
20,981
Odznaki
2
Ja zawsze na miejscu kupowałem
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
pewnie uruchomią chwile przed, napewno będzie mozna kupic na miejscu, chyba chce sie przyjechac camperem, to trzeba wczesniej rezerwowac. Ja raczej będe jak co roku , ale lepiej przygotuje sie j=niz w tamtym roku, haha pojechlismy z namiotem i 2 kocami, a nawet kocykiem i kocem wypizgalo nieżle hahah:)
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,159
Buchów
20,981
Odznaki
2
Noo jak pod namiot to trza się fest przygotowac . . . . najpierw w oparach dymu, integracji z ludkami przy sporych ilościach alkoholu fajnie fajnie a nad ranem pizgawica i delirka . . . :sunny:



chłopaki, zrzucmy się na przyczepe kampingową (jak cos haka mam przy aucie) albo wypozyczmy kampera - zajedziemy tam pod banderą haszysza i bedziem tam deprawowoać małolaty ;) heheh zartuje ;)
ale opcja z kamperem do rozważenia zwłaszcza ze na pare chłopa wyjdzie stosunkowo tanio . . . ja jeszcze nie wiem jak wtedy bede stał z czasem, czy wpadne tylko na jeden dzień czy zostane na noc . . . za wcześnie jeszcze żeby coś zaplanować . . .

aaaa jest jeszcze opcja pożyczenia jakiegoś dostawczaka . . . typu transit, sprinter czy cos w ten desen - na pewno lepsza opcja niż spanie w namiocie - przerabiałem na własnej skorze, dobrze jest ;) no i wypożyczenie na dobe lub dwie takiego auta wychodzi dość tanio . . . ;]




a dla tych co nie w temacie tej konopnej imprezy zarzucam linki gdzie można zobaczyć fotki haszowych userów z poprzednich lat

2015
https://www.forum.haszysz.com/showt...ct-Earth-Expo-Hemp-Festival-Peterborough-2015

2016
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?121506-Product-Earth-Expo-25-26czerwca


i relacja video z tamtego roku która można tez zobaczyć na stronce Product Earth Expo

:spalony:
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,471
Odznaki
3
Siemanko!
Też wpadnę na ta imprezkę, lecz na jeden dzień...
Tak sobie myślę, że przyjadę pociągiem bo chyba jakieś połączenie jest...?
 

Łodyga2

stuck on the trip
Rejestracja
Wrz 26, 2015
Postów
594
Buchów
5
Na Newark North Gate na pewno jeździ east midlands trains.
Pracowałem w tej miejscowości, na pewno łatwo tam dojechać pociągami. Jest jeszcze jakaś większa stacja niż North Gate ale nie pamietam nazwy.
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,159
Buchów
20,981
Odznaki
2
nie tyle odwołali co przeniesli do Londynu i to na pozniejszą date . . . a tam to mało kto pojedzie ;)
 

Łodyga2

stuck on the trip
Rejestracja
Wrz 26, 2015
Postów
594
Buchów
5
termin też nieciekawy sobie wybrali trochę.
koniec czerwca był dużo bardziej trafionym wyborem.
 

Łodyga2

stuck on the trip
Rejestracja
Wrz 26, 2015
Postów
594
Buchów
5
ku**a żonglują tymi miejsciwosciami jakbyśmy w cyrku byli.

jak co zamawiam kawałek podłogi u ciebie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół