nasiona marihuany

Nawóz na flo

Wyszukiwarka Forumowa:

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
siemanko wariaty, macie jakiś zbędny nawóz na flo? nawet "pożyczyć odrobinkę w słoiczku na kilka podlań? chętnie przyjmę, pozdrowionka
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
burza kwiatów od substrala 6zł kosztuje . . . a jak Cie nie stac to wrzuć skurke od bana i masz naturalny nawoz
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
burza kwiatów od substrala 6zł kosztuje . . . a jak Cie nie stac to wrzuć skurke od bana i masz naturalny nawoz

Kupiłem ale zły i nie kosztował mnie 6zł tylko 16 :D aa i pisze się "skórkę" :> ale dziekuję za rade
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
to jak kupiles i przeplaciles w dodatku to co nie trzeba to ja juz nie wiem, że pani w szkole cie poprawia to ty mnie nie musisz to nie jest ku**a forum j. polskiego tylko kryminalistuf zlyf ludzi i takie tam
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Najpierw podstawa a potem rozszerzenie z biologii i botaniki :> nie dość, że przepłaciłem to na dodatek to jeszcze nie ten! :D
ps. nie jest forum naszego pięknego J.Polskiego ale uważam, że podstawy trzeba znać
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
weź nie pie**ol, drugim razem popatrz dwa razy zanim kupisz :D
 

Johny12

Active member
Rejestracja
Lut 3, 2017
Postów
43
Buchów
0
BlackMen dobrze mowi 16 zł to nie majątek 1/3 g ? poza tym tak jak pisał burza kwiatów 6zl a Ty rzebrzesz na forum :p
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Nie rzebram a jak bym chciał raz podlac jakimś ripenem czy cos to tez mam kupić całą butelkę by podlac raz a cena jest dość duza?
 

zielony1

Well-known member
Rejestracja
Gru 16, 2014
Postów
319
Buchów
9
Laduj ta burze,tylko ta do pelargonii a jak nie to kup astvit+melasa i jest B.dobrze
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
to gadałem zrób nawoz ze skorek banana na forum gdzies przepis jest jak ci tak szkoda pare złotych
 
D

DIABLO

Guest
Nie masz pieniądza ,zrób nawóz z pokrzywy na wegetacje a drugi na kwitnienie z kwiatów mlecza.
Możesz jeszcze poszukać przepis na nawóz z żywokostu.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
ehhh z roku na rok dziciaki coraz gorsze i głupsze <rotfl>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół