nasiona marihuany

[CFL 96W] [0.09m2] OG Bubble Gum AUTO FEM

Wyszukiwarka Forumowa:

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Ściągnij ten keramzyt, wywal te nakrętki, wentylator skieruj na żarówki, zraszaj przed zgaśnięciem zarówek i parę razy w dzień.
Nie dotykaj, daj jej rosnąć i wrzuć fotkę za parę dni ;)
 

Netherlands THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2017
Postów
129
Buchów
1
Nie dotykam jej i nie mam zamiaru dopóki nie będę musiał jej naginać.
Wywaliłem wszystkie nakrętki, ale dlaczego mam wywalić keramzyt? Żeby nie wpadał mi w wentylator? To nie będę ściągał z całej doniczki tylko z połowy.
 
Ostatnia edycja:

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
tiaa wpadnie keramzyt w wentylator i jej głowę odstrzelisz hehe, daj ten went na żarówki. Jak ściągniesz ten keramzyt to wilgotność podskoczy.
 

Netherlands THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2017
Postów
129
Buchów
1
Dzień 5
normal_dz5.jpg

Tak to wygląda aktualnie. Wilgotność w dzień 55-60% i max 28 stopni. Wilgotnośc w nocy 70% i 21 stopni.
 
Ostatnia edycja:

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
miales wrzucic fotke za pare dni a nie za pare godzin bo i tak nie widac zadnej roznicy i wez wyluzuj z tymi dziecinnymi postami i pytaniami czy "nie za mała? " bo to nudne , albo zrób sobie transmisje live na żywo na YT i beda miliony siedziec i sledzic wzrost tego monstera
 
Ostatnia edycja:

Papuga

Active member
Rejestracja
Sty 24, 2017
Postów
28
Buchów
0
No roślinka w porównaniu z moim Bubble tej samej firmy trochę mała (6dzień), ale nie martw się! Miałem to samo z Akaczem i teraz wydaje mi się, że ruszył. Ważne to nie przelać roślinki w początkowych dniach, żeby korzenie miały dostęp do powietrza.
Ps. trzymaj się zasady wykiełkuj-zasadź-podlewaj-nawóź-zetnij i nie dbaj o nią zbyt przesadnie. Konopie są jak chwasty, skoro rosną w zimnej Rosji to czemu u ciebie w boxie by nie miały?
 

Netherlands THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2017
Postów
129
Buchów
1
Dzięki mordko za pocieszenie bo właśnie przeglądałem inne fotorelacje i moja faktycznie jest malutka. Mam nadzieje, że jeszcze ruszy i wszystko będzie z nią okej. Podeślesz mi link do Twojego bubble? Chciałbym go sobie porównywać w późniejszym czasie.
 

Papuga

Active member
Rejestracja
Sty 24, 2017
Postów
28
Buchów
0
Sprawdź skrzynkę z wiadomościami. Zobaczysz w wiadomości, że ja dzisiaj trochę nie w stanie i się ciągle mylę, ale co do roślinki to spokojnie. Wystrzeli pod koniec pewnie, poza tym nawet na flo będzie zwiększać swoje rozmiary, więc tu nie masz się o co bać.
 

Netherlands THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2017
Postów
129
Buchów
1
Dzień 6
Widać, że listek najbliżej wentylatora jest oklapnięty do dołu, natomiast ten za nim dostał takiego garba.
dz6.jpg

dz6_28229.jpg
 

lewy0512

Active member
Rejestracja
Sty 24, 2017
Postów
40
Buchów
0
no troche karłowata :smokee: przyczyn moze być 1000000 takze nie wiem co ci poradzić :sunny: uczmy sie na błędach :zjarany:
 

erni.h81984

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2014
Postów
930
Buchów
0
podlej ja bo umiera a ziemie masz sucha i pewnie goraca brak słów i niby co mamy wywnioskowac z tych zdjec skoro nei dajesz zadnych danych jakie panuja w boxie przy malutkiej roslince jak ziemia jest sypka do 1,5 cm to podlej ja sowicie bo juz jest w duzej doniczce
 

Netherlands THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2017
Postów
129
Buchów
1
Podlewam ją co 2 dzień, a także regularnie zraszam.
Temperatura w boxie nie przekracza 24 stopni, a wilgotność to 45-60%.
Zakupiłem wczoraj test kropelkowy oraz przebadałem kilka wód (w tym także tą którą podlewałem - Muszyniankę)
Na moje oko wychodzi, że to wina Muszynianki, która miała za wysokie ph. Woda kranowa odpada bo ona ma PH z 8+, więc leję jej teraz dobrowiankę która ma rzekomo poniżej 7ph jak pokazuje ten test. Zastanawiam się czy nie podlać ją jednorazowo z 1/5 dawki biohumusa? Jak myślicie?
Dzień 7
dz7.jpg
 

Papuga

Active member
Rejestracja
Sty 24, 2017
Postów
28
Buchów
0
Biohumus lepiej lej co najmniej w 10 dniu, a nawet w 14 jak mówią na forum, łatwo teraz ją przenawozić.
 

Netherlands THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2017
Postów
129
Buchów
1
Niestety, ale OG już nie żyje. Zamierzam zakupić na dniach markową ziemię biobizz light mix, do tego trypack Biobizza + ALG-A-MIC BIOBIZZ + Root Juice Biobizz. Odmiana Ak47 autoflo FEMI.
Na dniach wyruszę w poszukiwaniu wody oraz będę poddawał ją badaniom by miała właściwe PH.
Muszę od samego początku przygotować wszystko od nowa na spokojnie. W końcu dobre podłoże, odpowiednie ph wody to podstawa.
Bedę próbował i uczył się tak długo dopóki z tego boxa nie będę wyciągał po 40-50g. =)
Nie poddam sie tak łatwo. Widzimy się niedługo.

PROSZĘ O PRZENIESIENIE DO ZAKOŃCZONYCH
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół