nasiona marihuany

out 2017

Wyszukiwarka Forumowa:
D

DIABLO

Guest
Powitać odwiedzających.

Na dworze nic się nie dzieje,rośliny rosną , jednej wybarwiają się kwiaty na fiolet.

W namiocie lada dzień sypanie pyłkiem się zacznie i oczekiwanie na potomstwo nasienne.







 
Ostatnia edycja:
D

DIABLO

Guest
Kolejne dni minęły, CBD NORTHERN od Oriona jeden wybarwił sie już całkiem niezle na fiolet, drugie feno zielone grinspoon tez daje rade,
w boxie CBD THERAPHY juz pyli co prawda muszę pomagać w pyleniu ale jest fajowo.






 
D

DIABLO

Guest
Nasionka dojrzewają na topach,na ogrodzie zapyliłem CBD Northerna pyłkiem CBD Theraphy i kolejny cross cbd bedzie gotowy.





 
D

DIABLO

Guest
U nas na wyspie zaczyna sie pod lampą, aby było co zebrać jak deszcze sie zaczną w sierpniu na jesień.
Nic nie wskórasz jeżeli wszystkie pory roku są przesunięte o miesiąc,w Polsce masz w sierpniu lato a my mamy jesień.
CBD Northern od Oriona zostały zapylone ale jakoś pestek jeszcze nie zauważyłem.
Za to wysiałem jeszcze kilka GGS i wigor Grzesiowych pestek jest duży.

2-gi dzien od wyjscia z ziemi Auto Diesel



Hindu Kush x auto White Master

 
D

DIABLO

Guest
od pylenia minęło 4 tygodnie,dzis roslina wylądowała spod lampy na ogród i jeszcze 2-3 tygi i ścinka.

CBD THERAPHY




 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Ten topix po prawej jakoś mi podejrzanie wygląda..
Po 4 tygodniach już wydłubałeś jakieś dojrzałe nasionka?

Edit: podejrzanie topek wygląda bo banany na nim były przecie :D
 
D

DIABLO

Guest
ten top po prawej został potraktowany sts-em i pohermił sie w 100% a jak myślisz skąd miałem pyłek na pylenie???

wczoraj ściąłem ten kwiat co pylił botrytis sie pokazała na nim wiec do utylizacji,
nasion dojrzałych w 100% jeszcze nie ma kilka wygląda juz całkiem nieźle ale trzeba poczekać.
 
D

DIABLO

Guest
Ciąłem dwa CBD NORTHERN od Oriona, na plesn nie ma rady albo zetniesz albo nie masz nic ,dwa dni wystarczyły aby pleśń pojawiła sie na topach.

CBD Theraphy jeszcze stoi do niedzieli i tnę, większość nasion już wygląda na dojrzałe.



 
D

DIABLO

Guest
no i ch...... wystawiłem rano w pełne słońce roślinę aby miała ciepło i własnie ściąłem ją, rano nie było nic a wieczorem pleśń pojawiła się na dwóch kwiatkach. Nasion będzie na oko 200-300 może więcej dużo jest niedojrzałych żywiczna jak cholera.
 
D

DIABLO

Guest
nasiona zebrane co do cbd theraphy to czuc lekko thc ale stezenie jest na tyle małe ze mozna stwierdzic ze nie kopie,do jednej cbd theraphy i Dr.greenspon dołączyły i cieszą sie słoncem nasionka od Grzesia,auto diesel, hindu kush x auto white master.



Cbd theraphy


Dr.Greenspon


GGS Duckfoot


GGS Auto Diesel


GGS Hindu Kush x Auto White Master te dwie po lewej stronie ta z prawej to Auto Diesel
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół