nasiona marihuany

out 2017

Wyszukiwarka Forumowa:
D

DIABLO

Guest
Witam - up mały.

Rośliny rosną spoko,czekają na wystawienie lada dzień na ogródek.był fryzjer,u***ał im kilka liści,w ziemi za dużo azotu co widać po baranich rogach.wiec teraz tylko woda bez nawozów.

CBD THERAPHY



RAZEM

 
D

DIABLO

Guest
Wczoraj rośliny zostały przesadzone do 11 L donic i wystawione na ogródek,w nocy był przymrozek co mnie nie cieszy.
Od lewej Dr.Grinspoon,i dwa CBD Northern ORIONA które zaczęły kwitnienie. CBD Theraphy został w boxie w 7 L donicy i połowa rosliny została opryskana sts-em starym i nie mam pewnosci czy w ogóle zaskoczy z hermieniem.



 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,616
Buchów
2,382
Odznaki
1
najszybsze palenie z outa w 2017 :freak:
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Pogoda dopisuje,oby tak dalej a będzie to najlepiej wykorzystany out tego sezonu :)
 
D

DIABLO

Guest
CBD Theraphy która pokazała pistele w 13 dniu od przełączenia



i szczycik który jest/był 3 krotnie już traktowany STS-em forumowy przepis ,nie wiem czy coś z niej będzie bo sts stał jakiś rok

 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,616
Buchów
2,382
Odznaki
1
Mrówa nie syp slimakolu do doniczki tylko roz*** go dookoła donic !
 
D

DIABLO

Guest
kilka ziaren musi być na ziemi w doniczce bo france się chowają w ziemi w doniczce i wyłażą w nocy na posiłek,oczywiście dookoła jest tez i to nawet dużo.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,616
Buchów
2,382
Odznaki
1
wkop kubek po jogobeli 500gr. (o ile masz taką możliwość) i zapełnij piwem do połowy zobaczysz ile piwoszy w nim zawita i już z niego nie wyjdą :D kochają piwo jak i ja <lol>
 
D

DIABLO

Guest
piwo oszalałeś, toż irlandzkie karły je wypijoooooo za mnie, wole sypać slimakol.
 

Ciasto

Murzynek
Rejestracja
Mar 26, 2017
Postów
325
Buchów
0
Black Men ma rację ;D Moja babcia stosowała tą metodę gdy miała sałatę,marchewki i inne warzywa + kwiaty. Ile tego dziadostwa nałapała to szok :D Normalnie restaurację francuską otwierać i bić kasę ;D Lezą do piwa jak głupie ;) Dlatego metodę polecam i nie szkoda nawet najlepszego piwa ;D

btw. ładnie Ci idzie ten CBD Therapy ;) To jest ten co ja myślę?;>
 
D

DIABLO

Guest
Tak wiem znam piwną pułapkę sam w nią wpadłem nie raz,:jocolor:

A co do CBD Theraphy to jest to co myślisz tak jak gadaliśmy rozmnoże jak się uda i rozdam zainteresowanym,na 100 % z nasion polecę większą uprawkę na olej około 20 roślin.
 

Ciasto

Murzynek
Rejestracja
Mar 26, 2017
Postów
325
Buchów
0
Tak wiem znam piwną pułapkę sam w nią wpadłem nie raz,:jocolor:

A co do CBD Theraphy to jest to co myślisz tak jak gadaliśmy rozmnoże jak się uda i rozdam zainteresowanym,na 100 % z nasion polecę większą uprawkę na olej około 20 roślin.

Nie tylko ślimaki wpadają w pułapkę<peace>

Ogólnie jest to silna i łatwa roślina. Jeżeli tylko trochę zadbasz to będziesz zadowolony z plonu jak i nasion. Jedynie co stoi pod znakiem zapytania to faktyczna ilość CBD:THC. Ziarno ziarnu nie równe ale życzę aby trafiło się jak trzeba czyli 0.5-1% THC i 10-20% CBD. Z resztą sam jak już spróbujesz to będziesz wiedział :)

Z 20 roślin zbierzesz sporo tematu i zrobisz wysoko jakościowy olej.
 
D

DIABLO

Guest
siemka -- z pola walki wieści pozytywne, udało sie pohermic jeden kwiat, reszta kwitnie az miło, niebawem zabawa w pylenie --oby męskie kwiaty sypały obficie




 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół