nasiona marihuany

Plagron PH -/+

Wyszukiwarka Forumowa:

MisterLufka

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2015
Postów
199
Buchów
0
Witam mam pytanie do osób które używały specyfików do regulacji ph. Czy takim plagron ph - jeśli np będę mieć wodę ph 8 to dam radę zbić np do 5.8? Chodzi o to że chciał bym zwiększać ph od 5.8 do 6.8 ale tam pisze że obniża/zwiększa do 5.5/6.5 Ile coś takiego na ph?
 

sQniasty

Well-known member
Rejestracja
Wrz 19, 2016
Postów
81
Buchów
0
spokojnie da rade, uzywam ich i czasem jak za duzo dam do z 7ph robi sie 3 :D Dawkuj powoli bo są bardzo stężone, dawek dokładnych nie dostaniesz, musisz sam ogarnac na ile wody ile dac, na podstawie danych z miernika.
 
C

cabino

Guest
chcesz mieszac ph+ i PH - ? najpierw zjechac do 5.8 a potem podnosic do 6.5 ? pierwsza sprawa to te regulatory ph utrzymuja swoje działanie przez pewien czas, nie trzymaja ph wiecznie.
druga sprawa podnoszą EC. jesli juz zdarzy sie ze ph masz za niskie mozesz dolac kranowki ktora ma PH zapewne wieksze niz 7 i nim podniesc a nie oddawac PH+. potrzeba uzycia PH+ to raczej rzadkosc.
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Ja używam Plargon ph- ,i na 6L wody o pH 7.4 daje 14 kropelek z pipety i mam pH 5.7/5.8 , ale pipeta pipecie nie równa wiec bez pH metru się nie obejdzie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół