nasiona marihuany

[400W LED CXB 3590 ][1.44m2][COCO + AutoPot ][6x Green Crack,3x Cheese,1x Jack El Frutero,1x Lemon Skunk]

Wyszukiwarka Forumowa:

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Idzie bardzo ładnie :)
Jak jest z takim zbiornikiem? robisz pożywke, regulujesz ph i czekasz aż wszystko zejdzie, wtedy kontrolujesz tylko ph, czy dolewasz na bieżąco wody z papu gdy jest chwila na zabawe?
Tak w ogóle jakie EC/ppm pożywki należy utrzymywać mniej wiecej na poszczególne fazy wzrostu?
Jak długo nawozy mineralne mogą stać w takim zbiorniku zanim się to zepsuje?
Sorry za tyle pytań, po prostu jestem zielony i ciekawy :D
Pozdro!
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,471
Odznaki
3
Idzie bardzo ładnie :)
Jak jest z takim zbiornikiem? robisz pożywke, regulujesz ph i czekasz aż wszystko zejdzie, wtedy kontrolujesz tylko ph, czy dolewasz na bieżąco wody z papu gdy jest chwila na zabawe?
Tak w ogóle jakie EC/ppm pożywki należy utrzymywać mniej wiecej na poszczególne fazy wzrostu?
Jak długo nawozy mineralne mogą stać w takim zbiorniku zanim się to zepsuje?
Sorry za tyle pytań, po prostu jestem zielony i ciekawy :D
Pozdro!

Siemka!
Widzisz to jest mój dziewiczy projekt z autopotami, więc doświadczenia nie mam i liczę na mądre głowy, że coś podpowiedzą w tym temacie :)
Pożywkę wyregulowałem na poziomie 6.3 bo ładnie rosną jak jest tak ustawiona i poczekam jak 3/4 zbiornika się opróżni i wtedy zaleje świeżą wodę. Chyba, że to zły pomysł to poprawcie mnie :) EC/ppm co to ? Mam miernik, lecz nigdy go nie używałem nie mam czasu na takie bajery...Co do nawozów to miałem zawsze zbiornik 35L do tego pompkę napowietrzająca i nic się nie psuło, więc liczę, że przy zbiorniku 100L też nic się nie popsuje. :D
 
F

fazogastor

Guest
Zbiornik powinien stać na podwyższeniu - co najmniej 15 cm nad poziomem. Wodę trzeba wymieniać całkowicie co 10 dni.
 

themistereq

Member
Rejestracja
Sty 9, 2016
Postów
9
Buchów
0
Panie wyglądają na zdrowe, nic im nie jest, widać że sa pod dobra opieka... Za to namiot swoje juz przezyl jak widze i jak stwierdzil kolega wyzej :)
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,471
Odznaki
3
Zbiornik powinien stać na podwyższeniu - co najmniej 15 cm nad poziomem. Wodę trzeba wymieniać całkowicie co 10 dni.

Jest pełny, więc teraz i tak po ptakach... Jest mocne ciśnienie i jakoś daje radę jak na razie. Za jakiś czas załatwię jakieś cegłówki i postawie je na nich. Nie mam odpływu, żeby spuszczać gdzieś wodę i mam nadzieję, że jakoś rośliny nie będą wybredne na żarcie. Plus jest tego, że przy led-ach nie jest ciepło i nie będzie tak psuć się szybko plus pompka.

---------- Post Zaktualizowany 21:48 ---------- Data pierwszego postu 21:47 ----------

Panie wyglądają na zdrowe, nic im nie jest, widać że sa pod dobra opieka... Za to namiot swoje juz przezyl jak widze i jak stwierdzil kolega wyzej :)

Przeżył i przeżyje jeszcze trochę.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,471
Odznaki
3
UP! 29 dni wega. / 9 dzień od przełączenia na 12/12

Witam! Roślinki powoli zaczęły kwitnąć i to bardzo mnie cieszy :)
IMG_20170218_182804.jpg

IMG_20170218_182844.jpg

IMG_20170218_183339.jpg

IMG_20170218_183435.jpg


Tyle wypiły przez tydzień
IMG_20170218_184204.jpg
 
Rejestracja
Maj 17, 2015
Postów
11
Buchów
0
Dobrze Pan cisniejsz, widac ze zupa im smakuje:) Majster mam pare pytan jak pozwolisz, zupe im zapodajesz caly czas i cy za kazdym razem dajesz tez callmag agent? i jak z ph w zbiorniku wacha sie mega czy raczej utrzymuje? Pozdro i w zdrowiu;)
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,471
Odznaki
3
Dobrze Pan cisniejsz, widac ze zupa im smakuje:) Majster mam pare pytan jak pozwolisz, zupe im zapodajesz caly czas i cy za kazdym razem dajesz tez callmag agent? i jak z ph w zbiorniku wacha sie mega czy raczej utrzymuje? Pozdro i w zdrowiu;)

Zrobiłem pożywkę na 100L i odmierzyłem 100% odżywek a calmag dałem nawet 150% dawki bo na to jest potężne zapotrzebowanie! Co do PH praktycznie mierzę codziennie na początku ustawiłem na 6.3 a po tygodniu jest 6.4 , więc jest dobrze moim zdaniem pomaga pompka która napowietrza pożywkę no i temperatura gdzie stoi box 20C max.
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Wyglądają bardzo zdrowo .
Super życzę dużych zbiorów.
 
F

fazogastor

Guest
100L w 10 dni zużywasz? Dłużej się nie powinno trzymać bo zaczyna się robić syf z pożywki.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół