nasiona marihuany

[400W LED CXB 3590 ][1.44m2][COCO + AutoPot ][6x Green Crack,3x Cheese,1x Jack El Frutero,1x Lemon Skunk]

Wyszukiwarka Forumowa:
K

Kana

Guest
śledzę od początku.. no ale pewne rzeczy ulatują z głowy po czasie :D nie wiadomo ile i w jakich warunkach te nasiona leżały. Może niekoniecznie to wina breedera ?
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
śledzę od początku.. no ale pewne rzeczy ulatują z głowy po czasie :D nie wiadomo ile i w jakich warunkach te nasiona leżały. Może niekoniecznie to wina breedera ?

No nie wiem... Ja tam zawsze trzymam nasiona w lodówce. Jakoś problemu nie miałem z innymi, więc ?
 
K

Kana

Guest
ja nie mówie, że Ty je źle przetrzymywałeś... bardziej miałem na myśli, że może zalegały długo w sklepie ***nięte gdzieś w kąt :D (a braliśmy z tego samego)
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
UP! 29 dni wega. / 79 dzień od przełączenia na 12/12

Siema!

Planty lecą na samej wodzie od tygodnia planowana ścinka w poniedziałek bo jest dzień wolny od roboty, więc to jest ten dzień :)
DSC_0146.JPG


DSC_0143.JPG


DSC_0141.JPG


DSC_0140.JPG


DSC_0139.JPG


DSC_0136.JPG


DSC_0134.JPG


DSC_0130.JPG


DSC_0123.JPG
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Ładne topiszcze, wszystkie nabite fest? Ten drugi od góry to cheese? Chciałby jeszcze puchnąć spóźnialski :freak:
Faktycznie sporo tego papu przyswoiły w liście skoro nadal zielone albo kokos się tak zasolił? też będe startować w coco z dripperami i się zastanawiam jak to karmić, jakie ec i co ile podlewać bo sporo tych technik wypatrzyłem.. :crazy:
Czekam na podsumowanie. Pozdro!

---------- Post Zaktualizowany 16:29 ---------- Data pierwszego postu 16:28 ----------

Z buchem przyjdę później bo się skończyły :)
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Ładne topiszcze, wszystkie nabite fest? Ten drugi od góry to cheese? Chciałby jeszcze puchnąć spóźnialski :freak:
Faktycznie sporo tego papu przyswoiły w liście skoro nadal zielone albo kokos się tak zasolił? też będe startować w coco z dripperami i się zastanawiam jak to karmić, jakie ec i co ile podlewać bo sporo tych technik wypatrzyłem.. :crazy:
Czekam na podsumowanie. Pozdro!

---------- Post Zaktualizowany 16:29 ---------- Data pierwszego postu 16:28 ----------

Z buchem przyjdę później bo się skończyły :)

Tak to cheese on by jedzenie kwitł a kwitł... Nie mam czasu na niego czekać bo gonią mnie wakacje.
Po co chcesz iść w kokos jak za***iście Ci idzie w ziemi byku ?
Mam nadzieje, że wrócisz :freak:
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Chciałbym kilka razy wykorzystywać to samo medium do uprawy, no i przy okazji spróbować coś innego, szkoda że nie mam warunków bo bym budował dwc - w wodzie to jednak ma się chyba maksymalną kontrole :)
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Wynik : 542g :)
Myślałem, że będzie padaczka a tu nawet ładny wynik się zakręcił :)
Ogólnie najlepsze wynik i topy dał Jack El Frutero.
DSC_0137.JPG
DSC_0134~0.JPG


Pozdrawiam i dziękuje ze uczestnictwo w fotorelacji.
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Gratulacje eleganckiego wyniku :) 1.35g/w robi wrażenie, topy oszronione, wszystko się zgadza :)
Pozdro!
 

mr.mxyzptlk

New member
Rejestracja
Sie 19, 2018
Postów
1
Buchów
0
Czytałem z zaciekawieniem, bardzo zbliżona uprawa do moich, na dniach rusze z pierwszą fotorelacja na tym pięknym forum :)
To będzie moja 2 w autopotach, pomyslałem nawet o ledach, ale przypomniało mi się że mieszkam w "zimnym kraju" i to własnie hps ratowal mi du*ę nie raz, gdy podłączałem powietrze z zewnątrz. Ogólnie takze na kokos sypałem kermazyt, co na innym forum mi odradzali, mówili bym sciągnął, a dla mnie zdawał sie być fantastyczny, nie wysuszał ziemi od góry.. Małą warstwę dawałem też na dno autopotów, ty m razem tylko sypnę tak symbolicznie :) Do zobaczenia ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół