nasiona marihuany

[400W LED CXB 3590 ][1.44m2][COCO + AutoPot ][6x Green Crack,3x Cheese,1x Jack El Frutero,1x Lemon Skunk]

Wyszukiwarka Forumowa:

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Witam w kolejnym nowym projekcie:freak:

Namiot:

1.2/1.2/1.8

Oświetlenie:

400W LED CXB 3590 (Panel zrobił na specjalne zamówienie DNX jeszcze raz dziękuje)

Wentylacja:

Wydech: XFLO150 Fan 6" 430 m3/hr
Wdech: pasywny
2x wiatraki mieszające

Donice:

8 donic 8.5L AutoPot (
easy2grow)

Podłoże:

Eco Coco + Canna Aqua Clay Pebbles (50/50)

Odżywki:

Rhizotonic,Cannazym
,Canna Coco A+B,Canna CalMag Agent, Formulex,Shogun Sumo Boost, Shogun Dragon Force, Canna PK 13/14, Canna Flush.

Dodatkowy sprzęt:

nawilżacz powietrza, osuszacz powietrza, stacja pogody, miernik PH.

Odmiany:

3x Green Crack od HSO
3x Green Crack od HS
3x Cheese od SeedsMan
1x Jack El Frutero od Philosopher Seed
1x Lemon Skunk (wygrany OS od Bio Nova)

Trening:

FIM i lekkie LST


Lecimy z kolejnym projektem, więc zrobimy mały eksperyment i posadziłem w trzech doniczkach po dwa krzaczki i wygląda to tak:
Zdjęcie z 15.01.2017 i nie które siewki strasznie się obijały z wyjściem na powierzchnie (3x Green Crack od HSO idą za***iście).
1,2,3 - Green Crack od HSO
4 - Jack El Frutero od Philosopher Seed
5,6,7 - Green Crack od Holenderski Skun (pestki bardzo słabo kiełkują 3/5 wyszło i to z kłopotami), 5 i 7 Cheese od Seedman
8 - Lemon Skunk (wygrany OS od Bio Nova), Cheese od Seedman


Przez 17 dni wszystko leciało na MH 600W
IMG_20170115_174519.jpg


Dzisiaj zamontowałem panel led i wygląda to tak:

IMG_20170128_130124.jpg


IMG_20170128_130114.jpg


IMG_20170128_130225.jpg


Mutant Lemon Skunk:
IMG_20170128_130133.jpg



IMG_20170128_130149.jpg



Dziękuje za uwagę. :crazy::crazy::crazy:
 

Snikers1989

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2016
Postów
106
Buchów
0
Ciekawie sie zapowiada tylko jedno pytanie czy byl sens pakowania 2 nasionek do doniczek ? Nie bedzie im zbyt ciasno a co wiaze sie z tym ze jedna roslinka przycmi druga ??
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Ciekawie sie zapowiada tylko jedno pytanie czy byl sens pakowania 2 nasionek do doniczek ? Nie bedzie im zbyt ciasno a co wiaze sie z tym ze jedna roslinka przycmi druga ??

W poprzednim projekcie tak zrobiłem z jedną doniczka i nie żałowałem ładnie wyszło wagowo... Wykielkowalem więcej nasion i nie chciałem zabijać zycia ,więc dałem im szansę.
 
Ostatnia edycja:

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Będę śledzić twoją fotorelacje.
Pozdrawiam
 
F

fazogastor

Guest
Siema, ciekawe jak Ci pójdzie w autopotach.

Te na środku ładnie się rozwijają, za parę dni możesz włączyć już nawadnianie od dołu.

Dziwi mnie tylko trochę układ tych donic - połowa przy samej ścianie boksa, połowę na środku - dlaczego nie dałeś 4 obok siebie w rzędzie? Jeżeli brakuje miejsca to możesz je ułożyć lekko po skosie.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Siema, ciekawe jak Ci pójdzie w autopotach.

Te na środku ładnie się rozwijają, za parę dni możesz włączyć już nawadnianie od dołu.

Dziwi mnie tylko trochę układ tych donic - połowa przy samej ścianie boksa, połowę na środku - dlaczego nie dałeś 4 obok siebie w rzędzie? Jeżeli brakuje miejsca to możesz je ułożyć lekko po skosie.

Tak ustawiłem bo brakowało miejsca lecz jutro na spokojnie jeszcze je inaczej poustawiam tym bardziej, że są led-y wcześniej był MH.
Jednak jak już płacisz taką kasę za nasiona to trzeba wymagać i jak na razie idą jak burza te green cracki od HSO i Jack El Frutero. Szybko wylazły na powierzchnie i zero problemów. Reszta bardzo mnie wk***iała i to dlatego są w tyle... Poczekam jeszcze tydzień może dwa żeby reszta się ogarnęła i podłączam autopoty.
 
F

fan

Guest
Siema.,też jestem ciekawy jak to pójdzie w auto potach.,nie ma potrzeby napowietrzania pożywki ale nie wiem czy nie lepiej wrzucić kamyczek.?
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
czekam na pierwsze niewydarzone rzeczy w twoim grow :) powodzenia
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Siema.,też jestem ciekawy jak to pójdzie w auto potach.,nie ma potrzeby napowietrzania pożywki ale nie wiem czy nie lepiej wrzucić kamyczek.?

Zapomniałem dopisać o napowietrzaniu pożywki która już stosuje od początku.

---------- Post Zaktualizowany 06:36 ---------- Data pierwszego postu 06:33 ----------

czekam na pierwsze niewydarzone rzeczy w twoim grow :) powodzenia

Eustachy widzę, że tylko to Cię interesuje. No to już się wydarzyło a mianowicie rozszczelnienia się beczka na 230l i zalało mi pomieszczenie, może być ?
 

FarmerSAM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 2, 2014
Postów
794
Buchów
825
Rząd który masz przy ścianie dałbym na środek- najwiecej roślin i światła.
Trochę dałeś ciała dawając po dwie rośliny do jednej doniczki. Miejsca masz sporo, można było zwykle doniczki dać .
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Rząd który masz przy ścianie dałbym na środek- najwiecej roślin i światła.
Trochę dałeś ciała dawając po dwie rośliny do jednej doniczki. Miejsca masz sporo, można było zwykle doniczki dać .

Już przestawione są :)
Już zwykłe doniczki mnie nie interesują... a nie lubię zabijać życia będzie dobrze :)
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
green fingers: zawsze twoje mutanty albo grzybki były jakąś odskocznią od innych monotonnych growlogów - przecież nie życzę Ci źle :/
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół