nasiona marihuany

Projekt Super Shishkaberry.

Wyszukiwarka Forumowa:

Il Padrino

Active member
Rejestracja
Sty 23, 2017
Postów
32
Buchów
1
W wiaderku jest przesiany popiół dębowy. Jestem naprawdę mile zaskoczony po pierwszej aplikacji na flo. Zastosowałem klasyczna mieszankę czyli baza NPK (Pura Vida by Technaflora) oraz EM Farming na melasie, kilka kropel calmaga i garść popiołu. w 24h od aplikacji jest znaczna różnica.
Dzisiaj w końcu zamontowałem filtr węglowy we floboxie oraz przeniosłem jednego Lightdio do namiotu z HPS. Wstawiłem tam część roślin z wega wśrod nich Barbara Bud. Czas indukcji i selekcji w poszukiwaniu męskiego osobnika. Poza tym codzienne trzepanie Ripperem i autosem nad wybranymi damkami. Shishkamba FV oczywiście, że w pierwszej kolejności leci do Ciebie Cube. Liczę, ze sprawdzi się na spocie.
 
Ostatnia edycja:

Il Padrino

Active member
Rejestracja
Sty 23, 2017
Postów
32
Buchów
1
Witam
Dzisiaj zostały porobione klony , zebrany pyłek z Jack The Ripper, posypana gałązka Afghani. Także powtórzyłem pylenie automatem SHB i Cato.


 
Ostatnia edycja:

Il Padrino

Active member
Rejestracja
Sty 23, 2017
Postów
32
Buchów
1
Witam
Dzis zostal pozbierany pylek z Jack The Ripper oraz z Afghani. Jutro planuje zebrac pyl z Grape Kush a nastepnie z Green Crack.
Shishkaberry oraz Cannatonik zapylona Mamaba Negra Auto juz widac efekty, wloski pociemnialy.
Wsrod wysianych Amnesia Cake znalazlem jedna rosline, ktora bedac na wegu ma intensywnie przyjemny zapach. Szkoda tylko, ze to femi choc jesli sie okaze konkretna damka zostanie na matke.

 

Il Padrino

Active member
Rejestracja
Sty 23, 2017
Postów
32
Buchów
1
Witam
Barbara bud już tydzień na 12/12 jeszcze nie indukuje. Shishkaberry x Mamba negra auto oraz Cannatonik x mamba negra auto obydwie pokazały nasionka. W sumie mineło 4 i pol tygodnia 12/12. Na próbę będzie kulek.
Jack the ripper idzie troszke wolniej ale widać że po całości zawiązuje nasiona wiec będa nasiona regularne JTR.
Tutaj kilka zdjęć patykiem robione, może coś będzie widać.

SHB zapylona mamba negra

Cato zapylona mamba negra

oraz kolekcja menów

JTR, Afghani JOTI , Green Crack JOTI
 
Ostatnia edycja:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
II Padrino - taka prosba, jak zamieszczasz fotki wklejaj duże fotki (link do foty 1680px) bo takie miniatury strasznie ciezko sie oglada szczególnie na telefonie . . .

wtedy Twoj powyzszy post wyglądał by tak:

SHB zapylona mamba negra
P1010944.JPG



Cato zapylona mamba negra
P1010945.JPG



oraz kolejkcja menów - JTR, Afghani JOTI , Green Crack JOTI
P1010947.JPG








prawada że lepiej wygląda?? :thumright: a tyle samo roboty Cie to kosztuje a przegadającym forum daje znacznie większy komfort . . . ;)
 

Il Padrino

Active member
Rejestracja
Sty 23, 2017
Postów
32
Buchów
1
Witam
Projekt tytułowy ruszył do przodu. Po 2 i pol tygodnia Barbara bud zdecydowała się zakwitnąc.Wstępnie zauważyłem jednego mena i jedna damkę. Z obydwu zostały ucięte klony gdyż niema miejsca . Myśle, że za 4-5 tyg. wstawię klony Shishkaberry oraz klony samców Barbara bud i rozpocznę pylić. Nasiona Shishkamba FV oraz Ambatonic FV już zaczynają wyłazić z otoczek, Jack the Ripper F2 także tylko, ze wolniej od pozostałych. Widać znaczna różnice w czasie kwitnienia.

Men Barbara Bud
 
Ostatnia edycja:

Il Padrino

Active member
Rejestracja
Sty 23, 2017
Postów
32
Buchów
1
Witam
Dziś postanowiłem sprawdzić dokładnie walory organoleptyczne Barbara Bud. Pomimo tego, ze rośliny ledwo co się określiły to ich charakter jest już dość mocno widoczny. Pocierając łodygę samca i wąchając palce wyczułem niebiańska fragancje. Następnie zrobiłem to samo z samica i okazało się ze oba zapachy są identyczne. Różnica miedzy shishkaberry a barbara bud jest dość duża, nie wiem czy jest to spowodowane starością genów SHB czy tez Barbara ma bardziej intensywny aromat, w każdym bądź razie to czego mi brakowało od kilku lat w SHB odnajduje w Barbara Bud. Jeśli wszystko przebiegnie wg. planu to projekt Super Shishkaberry zakończy się sukcesem. Pomimo tego, ze mam w testach dość spora kolekcje genów z USA i Kanady w zasadzie tylko Barbara okazała się prze kozakiem jeśli chodzi o zapach.
Shishkaberry oraz Cannatonik zapylony maja już nasiona wielkości nominalnej ale jeszcze zielone. Myślę, że przed sezonem zdołam zakończyć projekt FV i jeśli będą chętni na testy guerilla to podzielę się nasionami.
 
Ostatnia edycja:

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Mam teraz detox aż do wiosny ale ostatni jak zapaliłem Twoją SHB to mi łeb ***ała...
Licze że ten nowy cros będzie o podobnej mocy ale z jeszcze większą nuta owocową
Trzymam kciuki!
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Barbara Bud to jedna z najlepszych odmian do robienia full melt hashu. # z tej odmianki zdobył już wiele nagród na świecie. Jak zrobisz te pestki super shb to biorę w ciemno.
 

Il Padrino

Active member
Rejestracja
Sty 23, 2017
Postów
32
Buchów
1
Witam
W szuflandi z ledami meny sypia zdrowo. W szuflandi z ledami sa tez damki wsrod nich dwie Barbara Bud oraz mekong High.
Samcow przeleciala dosc spora ilosc. Poczatek flo Jack The Ripper, a nastepnie afghani , Green Crack, Amnesia, Barbara Bud, Blue Blueberry, Grape diesel... musze spisac bo niepamietm ale pelny miks pylu na kilkanascie panien. Widac juz zawiazane nasionka na kwiatkach. Wszystko regi tylko strainy z DP z 2003 mekong, mazar oraz cali orange femi. Podejrzewam, ze pierwsze nasiona z szuflandi beda gotowe za 5 tygodni. Przygotuje gifty na forum.
 

San Pedro

Prostak i do tego cham
Rejestracja
Sie 25, 2010
Postów
308
Buchów
1
Jak będziesz mógł wrzuć jakies foteczki, dobrze to musi wyglądać
 

Il Padrino

Active member
Rejestracja
Sty 23, 2017
Postów
32
Buchów
1
Witam
Juz Fast Version gotowe. Barbara Bud F2 syto obrodzila nasionami lecz jeszcze sa zielone bomby na topikach. Jack The Ripper F2, na tej nasiona bardzo dlugo dojrzewaja i podejrzewam,ze gang bang z ledow je doscignie. Czesc FV z tej serii oddam w testy reszte sam bede sprawdzal. Moze ten sezon w outa zagram. Na razie pogoda zacheca....

 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
A fotki krzaków gdzie?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół