nasiona marihuany

Projekt Super Shishkaberry.

Wyszukiwarka Forumowa:

Il Padrino

Active member
Rejestracja
Sty 23, 2017
Postów
32
Buchów
1
Od ponad dekady jestem szczesliwym posiadaczem orginalnego klona z selekcji Shishkaberry (Spice of Life) wyselekcjonowanego pod koniec lat ´90. Sa to te same geny jakie posiada devil fruit (ta sama matka). W niedawno powstalym sklepie zaopatrzylem sie w Barbara bud i juz zostal wysiany. z 5 nasion regularnych niestety wyszly tylko 3 szt. reszta jak kamienie nic a nic. Pragne uzyskac choc jednego samca (przedluzyc linie regularna Barbara bud) oraz zapylic klona shishkabery. Teraz mam takie pytanie do ekspertow kanadyjskich genow, ile jest shishkaberry w barbara bud. Z tego co zauwazylem po lisciach barbara bud sa zbyt waskie na afghani oraz ich ksztalt odbiega od shishkaberry choc maja dosc duzo podobienstwa. Sadzonki Barbara Bud sa zbyt male by doszukiwac sie fragancji dla tego jesli jest wsrod forumowiczow ktos ogarniety w niuwsach kanadyjskich chetnie skorzystam z info na temat tej odmiany.
 
D

DIABLO

Guest
mam 2 nasionka szyszki femi dostałem w prezencie kilka lat temu i czekajo na dobre czasy.
A skąd one są to ci napisze jutro.
 

Il Padrino

Active member
Rejestracja
Sty 23, 2017
Postów
32
Buchów
1
boxerze niemogles poczekac dluzej tylko z drugiego postu sprzedales hu is hu.... sie ogun zjerzy myszolapowi.

---------- Post Zaktualizowany 18:59 ---------- Data pierwszego postu 18:46 ----------

A Wracajac do tematu, dzis przesadzajac w docelowe zauwazylem, ze Barbara Bud ma identyczne liscie jak Cali Orange, jak sie slonko zapali ide pociachac klony i na indukcje leca pod hps. LAOG dostal sts wiec mozliwe, ze zostanie mi troche pylu po zrealizowaniu serii No Pain i SHB x LAOG. Planuje tez pozapylac galazki nowych odmian (barbara tez). Siona femi chetnie oddam do testow a w szcegulnosci shbxlaog oraz Barbara x laog by hodowca mogl sam ocenic jakosc i produktywnosc obu krzyzowek. SHB jest juz dinozaurem i sam juz zauwazylem ze z czasem traci produktywnosc ale jej zalety organoleptyczne pozostaja nienaruszone. Projekt Super Shishkaberry ma na celu uzyskac wieksza produkcje wiec licze, ze nowe wysiane geny moga znaczaco poprawia wydajnosc.
 

Il Padrino

Active member
Rejestracja
Sty 23, 2017
Postów
32
Buchów
1
Skorke na niedzwiedziu niebedziemy dzielic. Jak projekt wyjdzie oddam we wlasciwe rece by rozdaly wsrod zainteresowanych.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
pokaż Panie tego klona dinozaura :) z czystej ciekawości chciałbym zobaczyć
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Nie mogłem sie powstrzymać hehe i jakos tak samo sie napisało. SORKI
Jak ktos w tym kraju jest w temacie to wie że tylko Ty posiadasz te geny w klonie.
Fajny może byc projekt z ta podwójną owocową nutą, trzymam kciuki
Ja mam ostatnio fest ochotę na próbe z bananami a potem to z cake zmieszać, co sądzisz?
P.S. kot ostatnio coś sie zmysił...
 

Il Padrino

Active member
Rejestracja
Sty 23, 2017
Postów
32
Buchów
1
Z pewnoscia taki krzyzyk multiodmianowy bedzie mial potencjal, bylo by z z czego wybierac, jak w zieleniaku z owocami tropikalnymi. Na razie szukaj, szukaj jak trafisz to niuchne dotkne i podejmiemy decyzje wzgledem czy koktail z jagod i bananow czy czosnku i miesa.

---------- Post Zaktualizowany 21:04 ---------- Data pierwszego postu 20:58 ----------

Juz dzisiaj niebede traktora z stodoly wyciagal moge zapodac pogladowo calosc, gdzies wsrod sa dwie shishkaberry.



A tutaj kolejna proba wyselekcjonowania BB tym razem z JOTI. Ogulnie JOTI ma niesamowite strainy salata po calosci.

 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
Panowie prosimy takie sprawy wyjaśniać sobie na PW.
Czyszcze ten temat.
 

Il Padrino

Active member
Rejestracja
Sty 23, 2017
Postów
32
Buchów
1
Witam
Jako, ze Barbara Bud jest jeszcze na wegu a mam pylacego automata po STS-ie postanowiem jedna Shihkaberry zapylic Mamba Negra auto.
Tego automata prysnolem bardziej dla stestowania swiezo wymieszanego sts-a, prysnolem jak juz kwiatki byly zawiazane i chociaz tylko pojedyncze jajca sie samoistnie pootwieraly zauwazylem, ze dosc sporo pylu wylatuje podzczas dotykania rosliny. Szkoda pylu wiec fast version z shishkaberry beda a Supershiskaberry musi poczekac do wstawienia Barbara Bud na flo. A jesli chodzi o zachowanie SHB na oucie to w zeszym sezonie podarowalem znajomemu klony SHB pod chmure i doszly. Moze niebylo zbitych topow, produkcja zadowalajaca oraz organoleptycznie bardzo podobna. Podejrzewam, ze tak z dwa tygodnie lepszej pogody i byla by spoko, moze w krzyzowce z automatem uda sie uzyskac shb pod chmura z nasion.
Nie lubie dzielic skory na niedzwiedziu, ale jak wyjda pestki wrzuce garstke na forum. Biore sie za robote i pozdrawaim.
 
Ostatnia edycja:

Il Padrino

Active member
Rejestracja
Sty 23, 2017
Postów
32
Buchów
1
Witam
Dziś powtórzyłem pylenie Shishkaberry autosem oraz postanowiłem wykorzystać moment by przy okazji zapylić moją selekcje Cannatonik (16%CBD i 11 THC). Liczę, że uda się osiągnąć odmianę FV z ratio 1 do 1. Czas pokaże.
Załączam fotki roślin oraz mojego specyficznego PK boostera.


 
Ostatnia edycja:

Il Padrino

Active member
Rejestracja
Sty 23, 2017
Postów
32
Buchów
1
Witam
Jako, że głowny projekt jest w trakcie wegowania Barbara Bud, wykorzystuje czas do wykonywania F2 z wysadzonych odmian regularnych. Dziś został zebrany pyłek z Jacka Rippera oraz zapylona najdorodniejsza samica tej odmiany. Także powtórzyłem pylenie shishkaberry i cannatonika autosem . Na zdjęciu samiec JTR


Zbliżenie Mamba Negra Auto (STS)

oraz mikstura na bazie popiołu
 
Ostatnia edycja:

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Bydymy testowac co Ci z tego wyjdzie. Co ta mikstura i na co to?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół