nasiona marihuany

The White i Chernobyl x Las Vegas Pure Kush od GGS Grzesia

Wyszukiwarka Forumowa:

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Smoke report odmian od Grzesia

The White x Las Vegas Pure Kush Curring 40dni Flo 62dni

Topy mocno białe, całe zalane żywicą, przyjemnie pachnące ziemia lekko słodko, ciekawe połączenie.
Działanie typowo indyjkowe, palę z kobietą wieczorami bo z rana potrafi przykuć do kanapy. Dym lekko gryzie w gardło, posmak ziemi i sosny z nutą słodyczy. Po otwarciu słoika też słodki zapach.




Chernobyl x Las Vegas Pure Kush Curring 40dni Flo62dni

Mój i mojej kobiety faworyt. Topy wybarwione na fioletowo, pachnące owocami, cytryną, owocowy bukiet zdecydowanie.
Sativa, pobudza do działania, wchodzi powoli na ciało i umysł. Dym lekki, z posmakiem cytryny, nie gryzie wcale. Oszczędzamy zawartość słoika bo smakowite ziółko, kobieta lubi bo nie siada na płuca.



Skręciłem jointa ziomkowi, który pali mniej powiedzmy co 3-4 dzień po buchu i spalając go na dwóch był nieźle porobiony. Tak więc moc obydwu krosów oceniam wysoko. W kolejnej uprawie wrzucam Chernobyla.

Tyle zostało z uprawy, ledwo wytrzymałem miesiąc curringu tak kusiło i zostały resztki w słoikach.

Sorki za jakość zdjęć, ale mój aparat jest złomem i nie ma nic innego.
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
U mnie the White zapach całkiem miodowy. Polecam szczególnie do wieczornego filmu.
 

grzes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2008
Postów
1,136
Buchów
3,466
Odznaki
1
Topki wygladaja naprawde zacnie , zbite ,oszronione i klejace ,poprostu piekne . Moje gdy rosly wygladaly na bardzo male w porownaniu z innymi lecz po wysuszeniu milo waga mnie zaskoczyla . Uwielbiam wszystko co ma w sobie Las Vegas Purple Kush a najlepszy jest czysty .
Dziekuje za SR .
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
To ja dziekuje za pestki. Mam nadzieje, ze tym wpisem wypełniłem w 100% warunki OS. Pozdrawiam
 

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
Ja też pozwolę się tu dodać co by nie tworzyć nowych SR...Z tym,że moj White ewidentnie gdzieś tam zalatuje dieselem + ziemia i słodkie nuty w tle..

 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Jeżeli ktokolwiek będzie mieć tego krosa, polecam dłuuugi curring. Wcześniej po miesiącu już nic nie miałem. Teraz leżał w słoiku 2msc i pokazuje pazur :).

Mocno ziemiście, siada na oczy mocno. Jeden z niewielu którego nie mogę przed pracą, bo widać jak na dłoni ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół