nasiona marihuany

Spectrolight 550w - 2x Midnight Mass, Fruit Punch, Champion

Wyszukiwarka Forumowa:

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Plan był ale sie z***ało...
W srogu masz dwie drogi, jedna to przeplatanie sitaki w czasie vega (mega duzo roboty) a druga to przeplatanie odrostów w trakcie indukcji.
Ty wybrałes ta druga i nie zadbałes o nie więc wystrzeliły do góry a beda dalej rosnąć. Zanim stopna to około 10 dni minimum jeszcze wiec masz co robić.
Jak ta siatkę teraz założysz? te które masz są sztywne i nie wyginaja sie. Podwójna robota.
Ja bym łamał i przeplatął tam gdzie sie da nadal a tam gdzie sie juz nie da przeplatac to łamał po całości. Spowolni to indukcje niestety ale zapełnisz cały pokój odrostami.
 

Snikers1989

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2016
Postów
106
Buchów
0
tak jak mowilem kupilem i zalozylem 2 siatke i polozylem odrosty. Teraz niech sie dzieje wola boska ;p przeplatalem odrosty przez calego wega tylko po przelaczeniu cyklu nie bylo mnie w domu przez 3 dni i nie mialem pojecia ze wystrzela okolo 30cm w gore.





 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Witam czy nasz możliwość sprawdzić jaką masz średnicę w soczewkach w panelu spectrolight. ?
 
Ostatnia edycja:

Snikers1989

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2016
Postów
106
Buchów
0
maly up.
juz chyba widac male kwiatki, okolo 2 tyg na indukcji. zbiorniki wyczyszczone i napelnione swierza woda. jutro wymiana wody w potach









 

FarmerSAM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 2, 2014
Postów
794
Buchów
825
Dołożyłbym Hpsa 600 w celu lepszego wyniku, choć na samym ledzie pod kilo będzie.
 

Snikers1989

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2016
Postów
106
Buchów
0
pamietajmy ze to tylko test, jak i systemu tak i lampy. ja mam tylko mala nadzieje na 1,5 - 2kg.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Jak Ty tam teraz wejdziesz? powycinac dolne odrosty, sprawdzić czy nie ma jajec na dolnych odrostach itd...
 

Snikers1989

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2016
Postów
106
Buchów
0
Kolejny up.
Pomalu zaczynac cos sie dziac. Od niedzieli wypily juz 100l wody, temp 26-28 stopni, wigotnosc 60-65%.











 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Pieknie gesto! Bedzie grubo :smokee:
 

Snikers1989

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2016
Postów
106
Buchów
0
troche kolejnych zdjec. na oko to gdzies 2 tydzien na flo. dziwne jak dla mnie jest to ze moze ze 3 kwiatki maja lekko brazowe wloski















 
K

K2

Guest
Hej

bardzo jestem ciekaw ostatecznego wyniku, sam muszę przejść na led i patrzę na te spectrolight, patrzę na inne ... będę Tobie kibicował jak najlepszego wyniku. ( trochę się dygam tej zmiany bo jestem już stary i od zawsze robię na hps i mh )

pozdrawiam i powodzenia
 

Snikers1989

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2016
Postów
106
Buchów
0
dzieki, sam jestem ciekaw bo to 1 grow w tym systemie hydro i pod ta lampa ale byl u mnie kumpel anglik i powiedzial ze z tych 4 krzakow powinno byc okolo 2kg suchego. takze sam jestem ciekaw co bedzie. jak bedzie choc 1 kg to bede happy
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół