nasiona marihuany

Spectrolight 550w - 2x Midnight Mass, Fruit Punch, Champion

Wyszukiwarka Forumowa:

Snikers1989

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2016
Postów
106
Buchów
0
Dzis stwierdzilem ze macie racje. Dam jeszcze pare dni vega i przelaczam na flo. Im szybciej skoncze tego growa to dodaje 2 donice i nowa pompe wodna.
 

FarmerSAM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 2, 2014
Postów
794
Buchów
825
Pomysl tez o dodatkowym świetle. Zeby lepiej całość doświetlić w następnym projekcie.
Jakby co służę pomocą w sprawach budowy takiego oświetlenia, choć na własna rękę sam znajdziesz informacje bo jest ich tu dostatecznie dużo .
 

Snikers1989

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2016
Postów
106
Buchów
0
Pomysl tez o dodatkowym świetle. Zeby lepiej całość doświetlić w następnym projekcie.
Jakby co służę pomocą w sprawach budowy takiego oświetlenia, choć na własna rękę sam znajdziesz informacje bo jest ich tu dostatecznie dużo .

Co do budowy lampy to tak. Lubie sie bawic w DIY ale lampy jeszcze nie probowalem.
Pracuje na CNC Laserze wiec moge sobie wyciac z blachy taka sama obudowe jak spectrolight 550w i potem ja wygiac na prasie i nawet pomalowac proszkowo wiec to nie bylby zaden problem.
Ale nie mam pojacia gdzie kupic zasilacze, radiatory coby i cala reszte i oczywiscie ile by to kosztowalo. Bo same soczewki to widzialem mozna kupic w sklepie grow.
 
F

fazogastor

Guest
Kupisz na alibaba, są też wątkl tutaj na forum o budowaniu paneli i tam są też konkretne adresy podane na alibaba.
 

Snikers1989

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2016
Postów
106
Buchów
0
Dzis przelaczylem juz swiatlo na flo. Juz nie daje rady przeplatac pod siatke tych galazek. Nie ma juz miejsca.
 

FarmerSAM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 2, 2014
Postów
794
Buchów
825
Jeszcze około 2 tygodnie będziesz musiał przeplatać.
Teraz jest najważniejszy moment i sprawdzian czy się Scrog uda.
 

Snikers1989

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2016
Postów
106
Buchów
0
Udal to sie na bank. Codziennie przeplatam i codziennie odrostu okolo 5-7cm odrostu ponad siatke.
 

Snikers1989

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2016
Postów
106
Buchów
0
Witam po przerwie. Kilka zdjec i pytanko. minol 1 tydzien indukcji ale kwiatow dalej brak, wzrost bardzo przyspieszyl wiec zastanawiam czy moze nie dokupic duzej siatki i troche je zgiac w dol bo bardzo na wysokosci przybraly. temp wacha sie miedzy 24-28 stopni, wilgotnosc stala okolo 60% ( osuszacz na pelnym biegu)





 
A

Ayho

Guest
Super Crroping i olej info że tego się nie robi na FLOW, a siatka przestanie być potrzebna. Mogę dać zdjęcie potwierdzające że to ma sens.
 

Snikers1989

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2016
Postów
106
Buchów
0
Za pozno przelaczylem ? Przelaczylem jak wszystko bylo pod siatka. Tyle ze 3 dni mnie nie bylo. Wracam a tu zonk. Z kad mialem wiedziec ze w kilka dni ponad 20cm pojdzie w gore ???
Kwiatow dalej nie ma wiec moge dokupic na szybko siatku na caly box i troche obnizyc. Doradzcie co robic a nie narzekacie.

Jesli one by zostaly na tym poziomie to mam to gdzies ale jak jeszcze pol metra w gore pojda to chyba bedzie jazda...
 

FarmerSAM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 2, 2014
Postów
794
Buchów
825
Za późno przełączył, sam sobie winien.

Nie za późno, tylko nie przypilnował.
W ciągu jednego dnia potrafią o 10cm przerosnąć siatkę.

Jeśli miałbym radzić, albo łamanie albo zostawić jak jest i tylko wygolic spod siatki jak już zakwitną .
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Wyłącz ten osuszacz i tak kwiatów nie masz na tym etapie. Dopiero go włącz jak zaczną dobrze się formować kwiaty tak za trzy tygodnie.
 

Snikers1989

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2016
Postów
106
Buchów
0
Skocze dzis do sklepu i kupie siatke dodatkowa i przycisne wszystkie blizej ziemi.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół