nasiona marihuany

Spectrolight 550w - 2x Midnight Mass, Fruit Punch, Champion

Wyszukiwarka Forumowa:

FarmerSAM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 2, 2014
Postów
794
Buchów
825
Jak dobrze zadbasz będą piękne dywany. A na środku nie planujesz nic? Może lepiej te siatki przysunąć do siebie..
na środku masz najwiecej światła i zero roślin, czysta strata
 
F

fazogastor

Guest
Przy jednym panelu to lepiej gdybyś wszystko miał bardziej skupione na środku, a miejsce przy brzegach boksa.

Takie ustawienie jak masz teraz nadaje się na dwa źródła śródła światła rozstawione po bokach.

W tym momencie najbardziej oświetlony jest pusty środek, trochę się marnuje...
 

Snikers1989

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2016
Postów
106
Buchów
0
zastanawiam sie czy nie dodac 2 lub chociaz 1 donice na srodek i moze jeszcze jedna taka lampe dokupic. wszystko jest polaczone rurami wiec przestawic sobie moge.
problem jest taki ze jak doloze cos na srodek to juz tam nie wejde.
 

FarmerSAM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 2, 2014
Postów
794
Buchów
825
Jesli możesz to złóż wszystko na środek i dookoła będziesz miał dostęp. Obie siatki ile maja powierzchni łącznie? 2mkw, chyba nie więcej
 
F

fazogastor

Guest
Jak masz kasiore to dokup drugi taki panel i będzie w sam raz. Na 4m2 jeden taki panel to trochę za mało, szczegolnie w takim ustawieniu.
 

Snikers1989

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2016
Postów
106
Buchów
0
poki co nie planuje zadnych zakupow do konca tego grow. i tak juz sporo zainwestowalem wiec wpierw musze zobaczyc rezultaty.
jedyne co mysle to dolozyc 1 lub 2 donice z tym ze bede musial inaczej rury polaczyc i wieksza pompe wody kupic. w dodatku 2 taka lampa to kolejne 15 kg obciazenia... fakt wzmocnilem grubymi belkami lecz niechcialbym zeby mi cos polecialo i szlak mialo trafic caly sprzet ;p

nie moge juz zmienic pozycji donic bo rury byly docinane na wymiar, trzeba by bylo na nowo ciac itp, wymiana calej wody itp. uwierzcie to mordega.
 

FarmerSAM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 2, 2014
Postów
794
Buchów
825
Wierzymy. Dołóż tam 2 duże donice w ziemi albo coco i będzie git. Nie ma co już rozwalać systemu jak masz te rurki połączone .

Panel możesz wymienić na explosion 800 zamiast kupować drugiego 550 może z Growbox.pl się dogadasz.
Powodzenia
 

Snikers1989

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2016
Postów
106
Buchów
0
mozna wymienic na 800 ?? nie wiedzialem ze taka opcja instnieje. ale teraz pytanie czy jest sens ? czy bedzie roznica ?? w doplata pewnie ze 2000 zl.... srednio to widze.
potrzymam na wegu te 4 planty jeszcze ze 2-4 tyg od dzis i przelczam na flo.
jestem bardzo ciekaw czy bedzie roznica z canna boostem.
 
F

fazogastor

Guest
Na Twoim miejscu wymieniłbym na 2 x 400 - to są nowe blasty 320 + czerwone światło, explosion 800 to są praktycznie takie dwa 400 tylko złączone razem. Rozstawisz je po bokach, tak żeby na środek mniej świeciło i będzie optymalnie. Przy takim ustawieniu donic jeden panel to zawsze strata.
 

FarmerSAM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 2, 2014
Postów
794
Buchów
825
Gdzieś wyczytałem, ze tak ale to już musisz pytać tam gdzie kupiłeś. Różnica co do led 550 a 800 będzie napewno. Z tego co szukałem 800 kosztuje 1000zl więcej .
Gdybym był na Twoim miejscu zrobiłbym Diy na cree, ale nie jestem wiec radzę to co radzę.
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Bardzo ładnie to wygląda, ale ja bym wszystkie te przedłużacze i inne elektryczne żeczy dał trochę wyżej. Jeśli będziesz miał wyciek to mogą być niepotrzebne straty.
 

Snikers1989

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2016
Postów
106
Buchów
0
Tyle ze ja bralem tego 550w gdy byl upust 20% a wtedy nie bylo jeszcze 400w. Trudno zobaczymy jaki efekt bedzie przy tej 1 lampie.

A moze zrobie inaczej. Zobaczymy co wyjdzie z tego grow na 1 lampie a potem najwyzej doloze jeszcze 2 donice i dokupie jednego 400w. Wtedy bedzie optymalnie. Chyba ze znowu bedzie upust 20% to wtedy jeszcze jedna 550.
 

szakalaka

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2013
Postów
111
Buchów
1
Snikers pisz do sklepu growbox.pl, w temacie o ledzie(2strona) pisali ze rabat dla ludzi z forum 20%, mysle ze nie bedziesz mial z tym problemu, a duzo ciekawiej sie zrobi jak dolozysz 400w albo i wiecej <peace>
 

Snikers1989

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2016
Postów
106
Buchów
0
Ja swoja 550w kupilem z 20% rabatu. Tyle ze wtedy byla ta swiateczna promocja. Wiem na 100% ze dokupie ta pohedyncza soczewke bo potrzebuje cos na pierwsze 2 czy tam 3 tyg jak sa w malych doniczkach. 400w raczej sobie odpuszcze. Ewentualnie dobiore jeszcze jedna 550w bo mozna regulowac tam moc swiatla.
 

szakalaka

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2013
Postów
111
Buchów
1
tez mialem brac 550w, ale niestety zbraklo $ zycie trzeba sie bylo zadowolic 400w, nastepnym razem bo moim zdaniem warto, dobra jakosc lampy podlaczenie kabli itd., no i g/w mozna ladny osiagnac
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół