nasiona marihuany

Spectrolight 550w - 2x Midnight Mass, Fruit Punch, Champion

Wyszukiwarka Forumowa:

Snikers1989

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2016
Postów
106
Buchów
0
Strata miejsca ? Hmm chcialem wrzucic jeszcze 2 poty ale mi kumpel powiedzial ze to blad bedzie bo rozwali mi namiot.
 

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
na tle tych duzych donic jak na 4 tydzien to nie wygladaja mocno duze ..
nie myslaleś dac wiecej roślin i skrocic Veg do 4 tyg?
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
na tle tych duzych donic jak na 4 tydzien to nie wygladaja mocno duze ..
nie myslaleś dac wiecej roślin i skrocic Veg do 4 tyg?

To jest troche inna para kaloszy ziomek. W hydro jak zaraz mu wystrzela to jest poezja i wtedy najwiekszy sprawdzian dla growera :D
Jak wszystko dobrze ogarniesz to beda olbrzymy ale ja i tak bym dorzucil te dwie szt.
 

Snikers1989

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2016
Postów
106
Buchów
0
W tym tygodniy bede budowal rame z siatka i juz je przygotowywal do rownego poziomu. Sam jestem ciekaw jak to bedzie bo to test tego sprzetu.
Kumpel mi powiedzial ze potrzebuje 1m kwadratowy na 1 planta. Takze jest optymalnie. Zobaczymy co wyrosnie.
 

przyplyw

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2016
Postów
48
Buchów
0
Czyli planujesz z tego co wyczytałem wielkośc roślin jak na OUT tylko że IN... nie moge sie doczekac jak przełaczysz na FLO ;)

Co do oświetlenia zamierzasz coś dokładać czy tylko ten jeden panel spectrolight 550 ?
 

Snikers1989

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2016
Postów
106
Buchów
0
Tak jak wstepie napisalem w razie potrzeby mam jeszcze 2 chinczyki ale sadze ze nie bedzie takiej potrzeby. Oby hehe dzis mi kumpel pokazal w robocie zdjecie swojego testu 2 roslinek. Robi podobnie tyle ze w ziemi i podlewa recznie. Ale efekt jest widoczny bo mozna zliczyc z 50-60 glownych topow. Topping robil 3 razy.
 

FarmerSAM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 2, 2014
Postów
794
Buchów
825
Przy podobnym systemie tyle ze 2 poty ala moj nauczyciel wyciagnal 46 uncji wiec prawie poltora kilo tyle ze przy HPS 2x 600w.
Ja bede happy jak bedzie pol kg z kazdej sztuki.

500gr z planta to niemożliwe.
To nawet mocy świetlnej jest mało zeby uzyskać taki wynik... 2000gr/550w = 3,6 gpw nierealne.

Jak pęknie kilo z całości to będzie coś.
Powodzenia
 

Snikers1989

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2016
Postów
106
Buchów
0
Nie wiem to 1 grow na tym systemie takze sie przekonamy co urosnie. Napisalem tylko ze bede happy jakby tak bylo ?
 

FarmerSAM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 2, 2014
Postów
794
Buchów
825
Zależy co jest Twoim celem, jak potężny zbiór śmiało dokładaj lamp na flo. Diy można po taniości zrobić :) Do takiego namiotu jak twój normalnie 4x600w Hps zalecają .
Narazie czekamy co się będzie działo .
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Witam jaką masz odległość między soczewkami.
Chodzi mi od środka diody do drugiej siody?
 
P

Piję Mleko

Guest
Jeden topping i kilo minimum.
Przy pierwszej uprawie dostałem hydro roślinkę, którą wsadziłem do ziemi, postawiłem w słabo oświetlonym miejscu i ostatni miesiąc padało a dała prawie 200g level amator
 

Snikers1989

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2016
Postów
106
Buchów
0
kolejny up:
tym razem skonczylem budowe ramek z siatka a takze zrobilem kolejny topping. Niestety jedna roslina zbyt mocno sie zbila i przez to wyszedl karzelek i cos slabo rosnie wiec odciolem 4 wiatraki zeby wreszcie ruszyla w gore, jest to fruit punch (prawdopodbnie heh). Reszta w miare jakos leci. W poniedzialek zaczyna sie 5 tydzien i kolejny up.













Kolejna sprawa to w jednej z doniczek na rurce lvlowej pojawila mi sie zielona woda, pytanie czy jest za slaby przeplyw czy moze swiatlo tak dziala. Na wszelki wypadek zmienie cala wode w najblizszych dniach i pomysle o innej pompie wodnej z regulacja mocy.
Problem pojawil sie takze z plywakiem w pocie kontrolnym ktory reuluje wysokosc wody i doplyw swiezej, leci z byt powoli bo pewnie cisnienie jest za male. Juz zakupilem lepszy mniejszy plywak z zaworem do akwarium ktory nie potrzebuje duzego cisnienia.
 
Ostatnia edycja:

Snikers1989

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2016
Postów
106
Buchów
0
Dzis wymienilem plywak w pocie kontrolnym. Dziala o wiele lepiej niz ten ze zbiornika w toalecie bo dostalem do w sklepie hydroponicznym.



a takze myslalem o pompie wodnej i chyba wymienie ta z pota kontrolnego na taka z kontrolerem mocy. Juz jedna taka posiadam i dziala super lecz jest za mocna i uzywam jej do przelewania wody z nawozami do glownego zbiornika. Tak ze w krotce zamowie tylko maly model.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół