nasiona marihuany

Medyczna odmiana/automat/CBD ?

Wyszukiwarka Forumowa:

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
siema po długiej przerwie :)

Powracam powoli i chce coś znów rouszyć z tym razem odmiany medyczne wchodza w gre.
chce zrobić olejek wiec przydało by sie z duzą zawartościa CBD z tego co wyczytałem.
W gre wchodzą też automacty co sądzicie , co polecicie ? oczywiścice OUT. No chyba żę jakis auto na parapecik :)

Pjona !
 

sobaczek

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2016
Postów
320
Buchów
1
Znam 2 odmiany z dużym cbd i praktycznie bez Thc. To cbd sugar gom trudna do dostania i cbd therapy od cbd crew bywa w sklepach. Dzialanie uspokajające i przeciwbólowe bez czapy na oczach.
 

Alwaro Gringos

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2014
Postów
278
Buchów
0
Zobacz od Oriona pestki na f2seeds, sporo auto, i pół auto co w nazwie cbd.
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
dzis juz późno jutro cos pogrzebie, moze ktos cos dopisze.
 

king of bongo

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2015
Postów
572
Buchów
6
CBD Kush na out podobno daje rade widziałem jak ktoś uprawiał w dobrze nąswietlonym miejscu i zebrał plon. Osobiście próbowałem uprawaić na zewnątrz tą odmianę nie doszła, tak jak powinna. Tylko, że moim przypadku miejsce było słabo oświetlone.

King kush dobra odmiana pod lampą hps wydchodzi świetne palenie, na out nie polecam za dułufgi okres kwitninia

Royal medic w tym roku planuje na outa parę roślin na próbę zasiać. Pod lampą charakteryzowały się krótszym dojrzewaniem niż CBD kush

Pełne dojrzewanie w przypadku robienia medycznego olejku jest bardziej opłacalne! Af to namiastki do palenia może i owszem, ale aby uzysakć dobrej wartości olejek to trzeba dać roślinie się rozwinąć
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
jest jesscze chwile czasu. Na olejek bedzie coś normalnego a do palenia planuje automaty jakies 3 moze wiecje.Nie mam doświadczenia z nimi i bede musiał sie odszkolic. Popatrze jeszcze co tu dobrze medycznego wybrać na OUT :) mozę ktoś coś jeszcze podpowie.
Twojej duzo brakło pod słoneczkiem o której wspominałeś ?
 

king of bongo

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2015
Postów
572
Buchów
6
Dużo brakło musiałem na chatę przenosić, żeby trochę jeszcze doszło. Dobrze, że miałem blisko ze spota. Tak na oko brakło jej 3-4 tygodnie. Ale, to winna miejsca w któym rosła, miała być dobrze zakamuflowana...
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
a w AF coś występuje ? na f2seeds nie widze ?
 

Sceptyk

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2012
Postów
256
Buchów
425
Odznaki
2
Jeśli chodzi o automaty CBD to Dinafem ma Industrial Plant Auto CBD (THC 5% CBD 12%), Haze Autoflowering CBD (THC 7% CBD 8%). Nie miałem i nie wiem jak to wyjdzie z tymi CBD, ale miałem zwykłe automaty od Dinafem i ogólnie super były.
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
jaka donica by wystarczyła na takk automat ?

---------- Post Zaktualizowany 18:35 ---------- Data pierwszego postu 18:25 ----------

Jeśli chodzi o automaty CBD to Dinafem ma Industrial Plant Auto CBD (THC 5% CBD 12%), Haze Autoflowering CBD (THC 7% CBD 8%). Nie miałem i nie wiem jak to wyjdzie z tymi CBD, ale miałem zwykłe automaty od Dinafem i ogólnie super były.

ile wyciagnołes ze krzaka ?
 

Sceptyk

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2012
Postów
256
Buchów
425
Odznaki
2
Donica nie wiem, ja robiłem w dołkach i kupiona dobra ziemia. Dołki około 20L. Różnie wychodziło z rośliny. Przeważnie tak od 20 do 40g z 1 krzaka outdoor. Te 20 to minimum z takich najmniejszych niezbyt zadbanych. Normalnie koło 30-40 spokojnie. A w tamtym roku miałem 2 Auto OG Kush to z dwóch wyszło ponad 110g. Zawsze organiczna uprawa bez nawozów mineralnych.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół