nasiona marihuany

Gitarzyści :)

Wyszukiwarka Forumowa:

elimac26

420 girl ;)
Rejestracja
Lis 1, 2016
Postów
507
Buchów
1
Jako, że takiego tematu nie znalazłam, wnioskuje, że raczej nikt tutaj na wiośle nie wymiata, chociaż miło by było sie mylić :)
Gram już z 10 lat, w tańcu się nie pie***le, napie****am heavy metal :D chociaż jakiegos bluesika też przygram od czasu do czasu :)
Są tu jacyś wioślarze? :)
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
IMG_20161216_213052.jpg


Kilku się znajdzie ;)
Punka not dead!
 

yellowsun

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
474
Buchów
0
kto najlepiej gra na wiesle, otoz ja gram calkiem nizele
 

mienso

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2014
Postów
231
Buchów
0
No jasne że są. :D Troche ponad 10 lat gram już, jak właśnie licze, nawet nie wiem kiedy tyle zleciało. Z początku głównie na elektryku ciupałem ale ostatnio polubiłem akustyki, klasyki i nylonowe struny.:D

Też heavy metal napie****ałem, ale przestery mi sie troche przejadły, teraz bardziej sobie cenie dobry reverb, delay, chorus i te sprawy, bardziej psychodeliczne klimaty. :) Właśnie czaje sie na jakiegoś fajnego multiefekta, z loopem i wah wahem najlepiej, i w najlepiej w przystępnej cenie!:D


Po buszku za***iście sie gra. :D najlepiej pod backing tracki Pink Floydow. :)
 

elimac26

420 girl ;)
Rejestracja
Lis 1, 2016
Postów
507
Buchów
1
O, jak miło :)
Jak długo gracie i jaki rodzaj muzyki? ;)
A to moje maleństwo :)
IMG_20161007_214638.jpg


A to moje poprzednie dziecko i mój za***isty kapeć :)

IMG_20160921_113618.jpg


O, mienso, Ty też? :D
Delay jest za***isty, używam nałogowo :)
A wah też spoko, kiedyś kupię taką kaczuche na pewno :)
 
G

Guest

Guest
Fajna sprawa grać na gitarze , niestety lub jak niektórzy w rodzinie powiadali stety* :) nie umiem grac choć próbowałem , ale chyba jestem głuchy czy co hahaha , tzreba miec talent a ja go nie posiadam :) , ale zawsze lubiłem solówki gitarowe na rockowych orgiach :), i gre na pudle przy ognisku , oczywiscie jako słuchacz .
 

mienso

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2014
Postów
231
Buchów
0
A to moje poprzednie dziecko i mój za***isty kapeć :)

Fajne to wiosło, kapeć oczywiście też za***isty. :D

To Fender jakiś customowy?

Ja dalej cisne na moim pierwszym elektryku, czyli Epiphone les paul 100. :D Ale nie narzekam, spoko sprzęt. :)

Ostatnio lubie sobie chwycić za klasyka czy akustyka i pograć jakieś irlandzko celtyckie rytmy. :D
 
P

Para#normalni

Guest
Ja gram odkąd posłuchałem tego typa, ale nadal wolę słuchać jego niż siebie.




 

elimac26

420 girl ;)
Rejestracja
Lis 1, 2016
Postów
507
Buchów
1
Fendera mam akustyka, tylko jest w kiepskim stanie, a to wiosło to Yamaha Pacifica 112v :) niestety już sprzedana, a szkoda, bo tęsknię za nia. Za***ista gitara :)
Na les paulu nie gralam jeszcze, ale podobno gryfy mają szersze niż stratocastery i nie wiem czy potrafilabym się przestawić :)
Celtyckie rytmy zawsze na propsie :)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Bezpieczenstwo - znacie takie slowo?

Elimac26 - oby twoje ziomki tu nie zajrzaly, bo gitarki i wystroj wnetrza zapewne rozpoznaja bez problemu, no chyba ze nie robisz tajemnicy ze masz grow na chacie i wszyscy i tak wiedza :)

Ps. Tez nam gitarke i cos tam rzezbie od czasu do czasu, ale nie ma chu*a we wsi zebym tu foty ladowal, zwlaszcza ze to limited edition i bardzo specyficzny wyglad.
 

mienso

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2014
Postów
231
Buchów
0
Na les paulu nie gralam jeszcze, ale podobno gryfy mają szersze niż stratocastery i nie wiem czy potrafilabym się przestawić :)
Celtyckie rytmy zawsze na propsie :)

Czy ja wiem... Może delikatnie tak, w porównaniu ze stratocasterem to nie jest jakaś większa różnica. W porównaniu z takim Ibanezem już troszke jest. :D Ibanezy mają za wąskie gryfy jak dla mnie, nie wygodne mi sie na nich gra, ale ja mam duże paluchy więc to też kwestia osobista. :D Les paule takie chyba w miare uniweralne, zagrasz na tym i ostro i łagodnie. :D Ale jakbym miał teraz kupować wiosło to bym brał coś bardziej w kierunku stratocastera, ta Yamaha fajna jest. :D

Ja gram odkąd posłuchałem tego typa, ale nadal wolę słuchać jego niż siebie.

Ja zacząłem grać odkąd, będąc gówniarzem jeszcze, usłyszałem solówke do Another Brick in The Wall. Wtedy uznałem że chce tak i ch*j, naucze sie. :D
 

elimac26

420 girl ;)
Rejestracja
Lis 1, 2016
Postów
507
Buchów
1
To 'wnętrze' nie jest moje :lol3: swego czasu mieszkałam u kogoś i to zdjęcia z tamtego okresu :) a takich gitar jest od chu*a, moje akurat wyjątkowe nie są.
Moje prawilne ziomki wiedzą o moim ogrodniczym hobby, a reszta nawet nie wejdzie do mnie do domu :) także spoko, głupia nie jestem :)

---------- Post Zaktualizowany 12:39 ---------- Data pierwszego postu 12:20 ----------

Czy ja wiem... Może delikatnie tak, w porównaniu ze stratocasterem to nie jest jakaś większa różnica. W porównaniu z takim Ibanezem już troszke jest. :D Ibanezy mają za wąskie gryfy jak dla mnie, nie wygodne mi sie na nich gra, ale ja mam duże paluchy więc to też kwestia osobista. :D Les paule takie chyba w miare uniweralne, zagrasz na tym i ostro i łagodnie. :D Ale jakbym miał teraz kupować wiosło to bym brał coś bardziej w kierunku stratocastera, ta Yamaha fajna jest. :D
No właśnie dla mnie Ibanez ma za***iste wyścigowe gryfy, solówki można napie****ac z prędkością światła :D ja mam małe, drobne palce, dlatego mi wygodniej :)
A tą yamahe mogę Ci z czystym sumieniem polecić :) sprzedałam ja tylko dlatego, że chcialam kupić tego właśnie Ibaneza, a nie stać mnie na dwie gitary niestety :(
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Miałem kiedyś (pewnie większość nie pamięta) kosmosa, lata 90te. Podłączałem go przez Zodiaka do Altusów 110tek i jaaazda. Nawet kapele mieliśmy z kolesiami hehe

Pudło jakieś mam, ale daaawno już nie odkurzane. Może kiedyś........
 

sobaczek

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2016
Postów
320
Buchów
1
Od Kosmosow się zaczynało A szczyt profesji to były Jolana czeskie. Les Paul czy strato fendera to se na zdjęciach można było oblukac.
 

Person420

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2015
Postów
55
Buchów
0
Mam fendera standard stratocaster. Gram ogólnie od 2009 roku. Milo spotkac innych gitarzystow na tym forum :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół